Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Doua degetzele sus cei din Militari, hai! Ca noi am cam ramas de izbeliste. Dr. Taberei s-a inchegat, Crangasi-1 Mai, la fel, numai noi nu.

 

:P :wink:

 

 

Io - Kali

 

Suzuki GSx600F negru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

prezenta

 

Transalp 400, stau in Zona Kali :wink:

adica Lujerului, Cora

 

 

NU FACEM SI NOI O INTALNIRE SAPTAMANALAAAAA??? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:makeout: Kali, vad ca are noroc topicul tau :makeout: bvo!!! dai o bere :makeout:

pey hai sa ma trec si eu, cu toate ca nu-s de acolo. dar poate va fi gajica de acolo si impluct, voi fi si eu:

ionut, 20 ani zuzuki gs 500 F 2006. azi am fost la garaj, i-am dat o cheie. :wink: abia astept caldura :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, si io p-acilea, Veteranilor cu Uverturii. Fiarele-s la curte...

 

--- Mesaj completat în 14 Jan 2008 22:57 -------------

prezenta

 

Transalp 400, stau in Zona Kali :P

adica Lujerului, Cora

NU FACEM SI NOI O INTALNIRE SAPTAMANALAAAAA??? :makeout:

O idee buna! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'nieatza!

 

ashea da, adunarea in milita(u)ri!

 

io, Ion(ut), adicatelea dupa cum zice unii, Jon, fara H, aka 'jonlup' prin internet.

 

 

pe diagonala de pieatsa gorjului, o libelula SV650s neagra, stocata langa banca transilvania.

momentan e stocata in service, dar o sa fie prezenta la inceput de sezon \:makeout:/ :wink:

 

<small>--- Mesaj completat în 15 Jan 2008 07:19 -------------</small><br/>si ca sa completez la completare, propun primele propuneri de locatie de desfasurare a "ostilitatilor":

1. Bugsy - langa pieatsa veteranilor

2. Gedi - Gorjului, pe str. Moinesti, langa calea ferata - ceva mai ascuns, ce-i drept, dar destul de ok, fara manele.

 

propun ca "zi de lucru" una din: luni, marti, miercuri sau joi... nu vreau vineri-sambata-duminica pen'ca astea propun sa le folosim pentru plecari negociate in celelalte zile :P

 

hai, dati si voi cu parerea.

 

<small>--- Mesaj completat în 15 Jan 2008 07:44 -------------</small><br/>

Prezent si eu cu un Suzuki SV1000s arginitiu pe la Veteranilor :makeout:

 

Hai! Care mai sunteti?

 

sv1000... mmm-mmm-mmm.... unde il tii ascuns? :makeout:

 

vazusem un sv650s albastru (metalizat?) chiar langa cele 2 statii de metrou gorjului (dreapta, cand mergi spre iesirea din oras)... ai idee cine e, al cui e... ?

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'nieatza!

 

ashea da, adunarea in milita(u)ri!

 

io, Ion(ut), adicatelea dupa cum zice unii, Jon, fara H, aka 'jonlup' prin internet.

pe diagonala de pieatsa gorjului, o libelula SV650s neagra, stocata langa banca transilvania.

momentan e stocata in service, dar o sa fie prezenta la inceput de sezon \:makeout:/ :makeout:

 

<small>--- Mesaj completat în 15 Jan 2008 07:19 -------------</small><br/>si ca sa completez la completare, propun primele propuneri de locatie de desfasurare a "ostilitatilor":

1. Bugsy - langa pieatsa veteranilor

2. Gedi - Gorjului, pe str. Moinesti, langa calea ferata - ceva mai ascuns, ce-i drept, dar destul de ok, fara manele.

 

propun ca "zi de lucru" una din: luni, marti, miercuri sau joi... nu vreau vineri-sambata-duminica pen'ca astea propun sa le folosim pentru plecari negociate in celelalte zile :makeout:

 

hai, dati si voi cu parerea.

 

<small>--- Mesaj completat în 15 Jan 2008 07:44 -------------</small><br/>

 

sv1000... mmm-mmm-mmm.... unde il tii ascuns? :makeout:

 

vazusem un sv650s albastru (metalizat?) chiar langa cele 2 statii de metrou gorjului (dreapta, cand mergi spre iesirea din oras)... ai idee cine e, al cui e... ?

 

 

Mai, mai cita lume. Chiar nu ma gindeam. Frumos :makeout:

 

Jonlup, SV-ul nu mi-l tin ascuns. Il tin in fata scarii, doar ca scara aia e un pic ascunsa :P N-am nici o idee cine e cu sv-ul albastru si ca sa fiu sincer nu ma asteptam sa fim atitia prin zona asta. Se cere o iesire :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: chiar langa gura de metrou de la Armata Popoului dinspre Veteranilor, pe o alee in fatza unei scari, sta o extrem de frumoasa motoreta marca Honda, naked, am venit si eu langa ea si m-am holbat ca babuinul :wink: dar nu mi-am dat seama ce tip e. Oare ma poate lamuri posesorul? :P

 

in rest cand stabiliti voi, I'm in. Io zic sa ne gasim o carciuma, nu stiu nici un loc de drojdit in zona mea. Cora :makeout: , Plaza :makeout: , Sir :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: chiar langa gura de metrou de la Armata Popoului dinspre Veteranilor, pe o alee in fatza unei scari, sta o extrem de frumoasa motoreta marca Honda, naked, am venit si eu langa ea si m-am holbat ca babuinul :wink: dar nu mi-am dat seama ce tip e. Oare ma poate lamuri posesorul? :P

 

in rest cand stabiliti voi, I'm in. Io zic sa ne gasim o carciuma, nu stiu nici un loc de drojdit in zona mea. Cora :makeout: , Plaza :makeout: , Sir :makeout:

 

Motoreta este naked sau semicarenata? In zona aia am vazut o semicarenata gri cu rim stripes-uri rosii si de la distanta mi s-a parut ca e o Yamaha FZ6 Fazer.

 

Loc de drojdit a spus cineva de Bugsy. Stiti unde e? Cum vi se pare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca se numeste Trattoria di Bugsy (scuzati ortografia, nu stiu exact cum se scrie) si e pe undeva intre Rasaritului si Veteranilor, pe Iuliu Maniu, pe partea cu Timonierului, nu cu piata :P

 

 

PS: Propun sambata ca zi de drojdit, pen' ca io muncesc de luni pana duminica si am numai sambata libera.. :wink:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu si eu unde e, e spre fostul Sheriffs, cum vii dinspre Veteranilor, pe partea cu Sheriffs. Am trecut numa prin fatza... nush ce licori minunate se gasesc inauntru... :P Alte propuneri mai sunt? Spre Politehnica? Mai e bodega aia de Dream Pizza de langa Mega Image, nu e cine stie ce, dar au pizza, bere si niste clatiteeeeeee sa iti inchizi copiii in casa :makeout: si vara e si afara, chiar langa parcare.

 

Sambata cand? In timpul zilei cam am treaba si unii mai muncesc, in timpul serii nu prea o sa se gaseasca doritori doarece o sa fie plecati la troscanit in alte parti...am zis si eu, nu dau cu paru'. :makeout:

 

@ Borris: da, e argintie, da e semicarenata, dar mie mi s-a parut Honda, cel putin asa scria parca pe ea :wink: Eu zic ca e un CBF, prietenul zice ca e un CB carenat mai shmeker. Oricum, frumoasa jucarie!

Editat de b16dmo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu si eu unde e, e spre fostul Sheriffs, cum vii dinspre Veteranilor, pe partea cu Sheriffs. Am trecut numa prin fatza... nush ce licori minunate se gasesc inauntru... :wink: Alte propuneri mai sunt? Spre Politehnica? Mai e bodega aia de Dream Pizza de langa Mega Image, nu e cine stie ce, dar au pizza, bere si niste clatiteeeeeee sa iti inchizi copiii in casa :makeout: si vara e si afara, chiar langa parcare.

 

Sambata cand? In timpul zilei cam am treaba si unii mai muncesc, in timpul serii nu prea o sa se gaseasca doritori doarece o sa fie plecati la troscanit in alte parti...am zis si eu, nu dau cu paru'. :P

 

 

La Bugsy sunt aceleasi licori care se gasesc in orice crisma, doar ca mi se pare ca sunt cam scumpe pentru zona (parerea mea). Mai e inca un bar putin mai spre Gorjului de Bugsy, dar imi convine si Dream Pizza. Clatitele alea rulz :makeout:

 

La troscanit ma pot duce si dupa ce troscanesc cu voi, deci la mine ora nu e o problema :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...