Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

anu trecut am vrut sa ajung la opera, la Carmen si la Barbier...n-am avut timp si mereu am amanat...poate, cine stie?vedem, discutam, analizam, si in functie de timp, poate poate...buna idee @Kali :what:

 

@Hannibal: te stie lumea de pompier pe tine :kiss:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate gasim si o masina sa o luam si pe Mirela cu noi. Ma interesez sa vad pe unde ar trebui sa luam locurile, ca sa stam cu totii. :kiss:

Cu masina se rezolva :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow! abia astept evenimentul...va trebui totusi sa ne organizam din timp pentru rezervarea locurilor(asta daca se doreste sa stam grupati in sala :what: )

Editat de aneka_ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma primiti si pe mine, pun la dispozitie un logan cu 7 locuri oricand vreti. Sunt intr-o dispozitie de a umbla peste tot cum nu credeti

 

--- Mesaj completat în 08 Feb 2008 22:40 -------------
Daca se merge sambata sau duminica la o plimbare m-as baga ,sub rezerva ca nu am km. multi rulati[~500],iar viteza peste anumite limite ,nu este prietena mea. Daca e mai usor raspund la tel.0722643103 sau 0720050878.Astept emotionat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. de azi am moto, deci as fi amator de o plimbare, cel mai bine duminica.

 

2. de opera nu sunt amator, de teatru da.

propun 18 februarie, ca sa am timp sa ma obisnuiesc cu ideea :kiss:

cine mai vrea sa vina?

 

3. cine vine la bugsy sambata la 19.30?

poate planificam o plimbarica pentru a doua zi.

cine vine?

astept - vorba concetateanului Dragos :what: - emotionat, confirmarile dvs. :kiss:

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: In seara asta am un drum de facut (o pbl in familie). Dupa ce termin (posibil 20.30), as veni si eu sa ma vad cu voi. Cine vine? Ca sa stiu pe cine sun, just in case, sa vad daca mai sunteti p-acolo.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa si io din militari

ghirlandei pe la complex apusului

gsxr 600 2001

sa traitzi militaristilor! :wink:

 

--- Mesaj completat în 13 Feb 2008 16:51 -------------
hopa si io din militari

ghirlandei pe la complex apusului

gsxr 600 2001

sa traitzi militaristilor! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa si io din militari

ghirlandei pe la complex apusului

gsxr 600 2001

sa traitzi militaristilor! :wink:

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Feb 2008 16:51 -------------</small><br/>hopa si io din militari

ghirlandei pe la complex apusului

gsxr 600 2001

sa traitzi militaristilor! :kiss:

 

 

Hai noroc si bine ai venit! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D.N.R. ( Do Not Resuscitate) ? :lol:

De ce nu? :kiss:

 

--- Mesaj completat în 13 Feb 2008 21:53 -------------

aveti idee pe unde e vreun poligonul in militari? si daca e aproape de politehnica cumva? ca n-as vrea sa ma duc pana la naiba in praznic in capatul cartierului sa fac orele acolo. :wink:

Pai du-te in curtea Politehnicii, pe acolo se mai dau oamenii. Nu e poligon dar e ok. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti idee pe unde e vreun poligonul in militari? si daca e aproape de politehnica cumva? ca n-as vrea sa ma duc pana la naiba in praznic in capatul cartierului sa fac orele acolo. :wink:

 

 

 

e "poligon" in politehnica...se facea scoala vara trecuta p-acolo.

micut, plin de gropi....dar e

bafta :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intrarea in Poli dinspre Agip, adica vis-a-vis de Liceul Militar de Muzica, este o .. parcela betonata. Cum intri, in dreapta, mergi prin verdeata fo 20 m. Anul trecut se facea un fel de poligon acolo. Altul nu stiu nici eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti idee pe unde e vreun poligonul in militari? si daca e aproape de politehnica cumva? ca n-as vrea sa ma duc pana la naiba in praznic in capatul cartierului sa fac orele acolo. :kiss:

e in sema parc, chiar se face si scoala.

iesi din parcul politehnicii spre regie, chiar la podul peste dambovita, faci stanga spre metrou semanatoarea, la vreo 2-300m e intrarea in sema parc... prin sema parc ai ceva de mers, e mai complicat :) tot faci dreapta-stanga printre cladirile alea, dar intrebi oamenii de pe acolo, tre' sa stie careva, eu asa am facut si am gasit :wink:

am inteles ca mai e o intrare direct in poligon venind dinspre lujerului, trecand prin "colonie", o zona mai colorata prin care ar fi destul de periculos sa treci, mai ales seara :lol:

n-am incercat sa trec pe acolo, dar voi incerca in curand.

 

in poligonul asta face scoala instructorul Bratovici, nu dau detalii aici ca se poate considera reclama, daca te intereseaza lasa PM sau YM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau sub podu grand ..e si acolo poligon inainte sa urci pe podu grand o iei pe langa, cum vii dinspre militari..si dai de un poligon acolo...acolo am facut eu scoala moto..:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...