Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Nope, Cata is me! :haha:

JJ de cand asteptam o iesire cu tine! :blbl:

 

S-acum ca se baga si Babanu...... :crack:

 

Pffff....fie...inseamna k nu esti singura care foloseste nick`ul "Amrita Devi" :lol:

 

 

--- Mesaj completat în 13 Mar 2008 22:07 -------------
Referitor la plecarea organizata...mai e cineva cu motorul inca neinmatriculat? Mi-au mancat zilele astia de la RAR azi si din pacate maine nu o sa reusesc sa-mi inmatriculez raketa. N-as vrea sa vin cu ratb`ul la salon :D...Ma gandeam sa ma bagatzi printre voi k sa nu observe militzia k n-am placi :P...Deci...ma acoperitzi? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Te acopar cu rusine si injuraturi daca faci de-astea. N-am chef sa-ti arunc chiftele cu prastia la parnaie, mama. Pasager tusesti sau sughiti? Te iau io.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pffff....fie...inseamna k nu esti singura care foloseste nick`ul "Amrita Devi" :D

<small>--- Mesaj completat în 13 Mar 2008 22:07 -------------</small><br/>Referitor la plecarea organizata...mai e cineva cu motorul inca neinmatriculat? Mi-au mancat zilele astia de la RAR azi si din pacate maine nu o sa reusesc sa-mi inmatriculez raketa. N-as vrea sa vin cu ratb`ul la salon :crack:...Ma gandeam sa ma bagatzi printre voi k sa nu observe militzia k n-am placi :D...Deci...ma acoperitzi? :blbl:

 

 

Alex, stai naibii locului pana ai numerele.

Nu merita acum pt cateva zile sa iti faci cine stie ce bucurie...

mai ales ca la salon va fi politia geana pe tot ce misca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Super_Buburuza: Poi' sa vedem daca au baietii, ca io n-am avut cand sa trec sa iau un set de table.. :D

 

@Amrita: UAU!! Nu mai esti unica!! :blbl:

 

@ORL: Pai ia arata-ti muaca mai des, si stai mai mult de "noroc bajetzi" si " :D fetele!!", si vorbim si de bere.. :crack: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man da nu mai pui si tu pe roate motorul ala odata?

daca te referi la JJ, afla ca eu cred ca sunt una dintre ult pers care l-au vazut mergand, si care i l-au facut sa-l duca pana acasa :crack:

 

@JJ: am sah cu magnet daca vreti, dar table nu.... :blbl: ... bre, cum adica nu-i unica?nickul nu-i unic :D

daca te iei de mine cu "salutare baietzi si fete" afla ca atunci am petrecut o minunata seara deasupra voastra la moara,cu lautari(de care m-am amuzat copios), si cand am venit sa iau tigari de la pow pe la 12 si ceva, era gol...curcilor :P

 

LE(@dumistef): aaa....era pt DKW-u :D credeam ca te referi la mine, ca si asa ma chinui de peste un an cu niste vechituri :haha:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

name='Just_John' post='1090690' date='Mar 14 2008, 12:39 AM']

 

@Amrita: UAU!! Nu mai esti unica!! :D

 

La dracul!!! :P Trebuia sa ma gandesc la asta cand am citit cartile despre sanscrita si pe Eliade!! :lol:

 

 

 

@ORL: Pai ia arata-ti muaca mai des, si stai mai mult de "noroc bajetzi" si " :haha: fetele!!", si vorbim si de bere.. :crack: :lol:

 

 

Poate acum o sa fiu absolvita de vinovatiile ce mi-au fost aduse la adresa asta! :D

 

:blbl:

Editat de Amrita Devi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

name='Just_John' post='1090690' date='Mar 14 2008, 12:39 AM']

 

@Amrita: UAU!! Nu mai esti unica!! :D

 

La dracul!!! :P Trebuia sa ma gandesc la asta cand am citit cartile despre sanscrita si pe Eliade!! :lol:

@ORL: Pai ia arata-ti muaca mai des, si stai mai mult de "noroc bajetzi" si " :haha: fetele!!", si vorbim si de bere.. :crack: :lol:

Poate acum o sa fiu absolvita de vinovatiile ce mi-au fost aduse la adresa asta! :D

 

:blbl:

 

APROPOS AMRITA DE CE NU RASP PE MESS?

ZI-LE AMRITA CA LE ZICI BINE!!!!!!!!!!!!!!!

Editat de dumistef
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@jj: hai ba, chiar asa pe fata ma dai de gol?io ti-am zis, da tu nimic!!!batman-batman :crack: ca m-ai parat, ai sa-mi dai doua beri :blbl:

 

@Amrita: ce vinovatii ma?nu recunosc nimic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma ca sa te primim in grup trebuie sa dai niste teste de anduranta...adik...sa lingi clanta...sa te dai cu Balteanu cu "ok bag a 2-a" pe bucuresti-pitesti...si sa dansezi noaptea pe la 2 pe iuliu maniu in cucu gol si sa tipi in gura mare...i'm proud to be gay... :lol: cam asta e.. :D

 

 

:D :P :haha:

 

ce sa-i faci? e si el mai timid... :blbl: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te acopar cu rusine si injuraturi daca faci de-astea. N-am chef sa-ti arunc chiftele cu prastia la parnaie, mama. Pasager tusesti sau sughiti? Te iau io.

 

Ultima oara knd m`am urcat pe cantar...aveam 88 :D...da` ma misc bine...in viraje :haha:. Deci daca ma iei...sar`na.

 

<small>--- Mesaj completat în 14 Mar 2008 09:14 -------------</small><br/>

mai bine mai tarziu decat niciodata

 

militari - moinesti unde soarele rasare doar daca-l platesti :P

Militari-Moinesti e ruta de la Apusului pana la mine acasa :D...numai ca traseul asta are pt mine 340km :lol:

 

<small>--- Mesaj completat în 14 Mar 2008 09:16 -------------</small><br/>

 

name='Just_John' post='1090690' date='Mar 14 2008, 12:39 AM'

@Amrita: UAU!! Nu mai esti unica!! :crack:

 

 

E unica...pe forum...pe mess...Not! :blbl:)

Editat de alexander_all4rap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti!am si eu o intrebare,cine are prin militari un suzuki gsx r 750 srad care vrea sa scape de el prin toamna?am mai avut unul si l-am dat pt nevoie urgenta de bani,dar in toamna fac rost de bani si m-ar interesa sa cumpar o dracovenie.daca se poate sa iesim la un suc pe undeva sa-l si vad ar fii ok.sa fie in stare buna,eventual si cazut dar sa functioneze,si sa nu aibe bube la acte.nr meu 0723731462 si gustybart@yahoo.com.stau la gorjului.multumesc frumos. :blbl: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine mai tarziu decat niciodata

 

militari - moinesti unde soarele rasare doar daca-l platesti :blbl:

bun venit!

unde bre pe moinesti?

ca eu stau chiar in capu' moinestiului, langa banca transilfania :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iote ma ce se mareste gasca!! :crack:

 

Pana la urma cati suntem pentru duminica, si cum se procedeaza?? de unde, pe unde, cine ce ia/aduce, cand, et caetera.. :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, ce haos e aici, haideti sa ne organizam, vorba bancului :crack:

 

@Alexander: te iau pasager, nu conteaza ce zice cantarul :D

 

@Evribadi: fac cumparaturi cam pentru 15 persoane. Propun plecarea duminica la ora 9, de la Metro Militari.

 

Nebunake, cine vine cu masina? Sa pasez de dimineata gratarul si halimentele :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@Alexander: te iau pasager, nu conteaza ce zice cantarul :D

 

Okeiu Kali...sapt. asta ai facut numa` fapte bune...Mos Craciun va tine cont de asta. :blbl:

 

Ce-ar fi sa ne vdm toti in Poli la coloana infinitului? (pt a evita deruta cu aleea castanilor)...n-ai cum sa ratezi ditamai parcarea (intre Decanat -cupola- si biserica Sfantu` 5. Cei ce vin dinspre Iuliu Maniu sa mearga spre Regie prin Poli si e pe partea stanga...vis-a-vis de Facultatea de Transporturi si cea de SIM care inca imi mananca din viata. :crack:

Stabiliti si o ora adecvata week-endului...gen 12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DKW-ule, tata, matale pe unde esti? Nu te vad bagandu-te in seama. :blbl:

s-a dat la fund de cateva zile, are un status, citez, "sictirit"...

bre nea DKW, ia spovedeste-te, ce ai patit?...

de buna voie, ca altfel te bagam sub sutana :crack:

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...