Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

aa...si alexander...nu mai rula frate cu viteza asa mare printre masini....vezi ieri pe iuliu maniu...pe la veteranilor...mai aveai si pasager!!

daca vrei viteza, fugi pe circuit.

nu te pune cu toti bizonii care sunt in trafic, ca nu face nimanui placere sa faca vizite la spital.

macar gandeste-te la noi, daca la tine nu te gandesti :(

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai merge cineva la arc din militari????? ca sa ne intalnim in cartier sa mergem impreuna...

Eu merg dar ne vedem direct acolo, plec de la birou ca mai am treaba si nu pot ajunge pe la terasa albastra... pe la 7:15 sunt la arc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram cu un scuter albastru cu neoane ........ m'am tinut dupa voi de la autogara pana la cora ca trebuia sa fac dreapta acolo :moto: ..... parca sa zic ca pe la gorjului la semafor era o fata cu o masina si ati inceput toti sa ambalati motoarele si eu eram fix cu fata la toba unuia dintre voi :)

erau 2 maimutze cu masina si se bagau aiurea in seama, probabil nu te-a observat ala care a ambalat motoru' ca esti in fata:).Scuze :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva poze de azi?? ravenitooo......:(

de ce am impresia ca Ravenitza nu prea intra pe topicul de Militari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei viteza, fugi pe circuit.

nu te pune cu toti bizonii care sunt in trafic, ca nu face nimanui placere sa faca vizite la spital.

macar gandeste-te la noi, daca la tine nu te gandesti :(

 

I`ll keep that in mind. Nu e o scuza da` chiar ne grabeam. Cat despre circuit....mi`ar placea...da` n`am voie cu naked`ul meu...trebe neaparat carenata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as veni, dar nu am liber. Poate next time.

 

@ Militari: mergeti, ma, ca e misto, ne-am distrat la maximum data trecuta.

 

@ Nebun@ke, motociclistul ala cu motoreta neagra pe care l-ai salutat pe Calea Floreasca azi la pranz eram eu. Mi-era cunoascuta alura ta pe moto si am reusit sa intorc capul sa vaz nr. B-01-NEB. Erai deja departe.

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot trece cineva cu un SS prin Militari, ziua, culoare rosie/visinie. Inclusiv astazi orele 18:10 - Cora. In majoritatea datilor cand l-am vazut (ca mereu ne-am intalnit pe contra-sens) NU avea nici un bec de faza aprins. Pacat, un bec nu e scump iar daca instalatia electrica e buba, nu e un capat de tara sa o refaci. Scriu aceste randuri in speranta ca poate nu stie ca nu are faza si nu ca merge cu ea inadins inchisa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, mai ramane cineva in Bucureshit? Iese careva diseara? Preferabil Apasu sau Albastra, ca la Paw e cam mult fum si nu-i place unei anumite persoane (nu dam nume, ok? ;) )

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, mai ramane cineva in Bucureshit? Iese careva diseara? Preferabil Apasu sau Albastra, ca la Paw e cam mult fum si nu-i place unei anumite persoane (nu dam nume, ok? ;) )

 

 

Fara locatii dubioase Shinule, ok? ;)) Eu raman in bucuresti, poate iesim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...