Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doua degetzele sus cei din Militari, hai! Ca noi am cam ramas de izbeliste. Dr. Taberei s-a inchegat, Crangasi-1 Mai, la fel, numai noi nu.

Frate m-a sunat un prieten si mi-a spus de un accident in Pasajul Lujerul. Avand in vedere k e pe "felia" voastra ce stiti despre asta? Am auzit ca-l resuscitau pe motociclist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iesim de iesit , dar mai pe seara , acum am venit de la Floresti si ma bag la masa si o berica dupa somnik , daca este ceva.....dati o sarma..

zi buna in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ amrita : Am cautat de mi-am stors creierii si tot n am gasit unde e postul in care te luasei de mine ;) poate mi dai o mana sau un deget de ajutor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cui ii trebuie finete, cand exista forta bruta? ;)

 

PS: te rooog, incearca sa n-o iei mot-a-mot :P

 

Dragule, cand sunt finuta, nu te prinzi tu!

Cat despre forta bruta, ai avea probabil nevoie chiar de una reala, noroc ca in acest caz nu sunt singura de aceasta parere!

 

@ amrita : Am cautat de mi-am stors creierii si tot n am gasit unde e postul in care te luasei de mine ;) poate mi dai o mana sau un deget de ajutor :laugh:

atat de finuta am fost in aciditatea mea incat n-ai observat? :laugh: pag 94

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate mergem la o plimbare sau la o bere ;) maine dupa amiaza....Doritori? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merg si eu la o plimbare in principiu,sau la o bere la cat e de cald afara:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine se anunta ptr plimbare azi...?dupa 18 00 ?

 

Daca ajung acasa in timp util te sun, ca as iesi si eu.

 

 

Fratilor e vreun service bun pe langa noi? Unul la care a-ti apelat nu din auzite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ajung acasa in timp util te sun, ca as iesi si eu.

 

 

Fratilor e vreun service bun pe langa noi? Unul la care a-ti apelat nu din auzite.

Eu il recomand tuturor pe Balamuc :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor e vreun service bun pe langa noi? Unul la care a-ti apelat nu din auzite.

 

 

 

in incinta cladirii unde se afla BGS-ul , sau sala de forta BGS, e CartuÂş mecanic acolo.eu il recomand sunt mecanici foarte buni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cateva zile adresa noua a service-ului mai sus mentionat va fi Sos. Viilor 14 (langa fabrica Excelent :rolleyes: ) - http://www.salutbucuresti.ro/planoras/swf_...-7221&-9109

 

Telefonul va ramane acelasi, 072MOTOARE :(

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E, nu e chiar asa departe -> de la actuala locatie - Leu - dreapta - Panduri - Intersectia cu 13 Sept -tot inainte pe Bd Tudor Vladimirescu - intersectie cu linia de tramvai 32 <>Piata Chirigiu - inainte - pe dreapta la nr.14 = 4,5km :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Si-a luat pustiu un Honda CBR 600 F2 din '93 cu carene de F3 si gume de racing :P

E ceva negru cu putin galben. Frumusica. Ma duc s-o aranjez, lustruiesc etc, sa planga muierile dupa mine :D

 

Fuge in draci, se aude bine, e sanatoasa. S-a uitat Ranga la ea :rolleyes: E super ok la banii ei!

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Si-a luat pustiu un Honda CBR 600 F2 din '93 cu carene de F3 si gume de racing :o

E ceva negru cu putin galben. Frumusica. Ma duc s-o aranjez, lustruiesc etc, sa planga muierile dupa mine :D

 

Fuge in draci, se aude bine, e sanatoasa. S-a uitat Ranga la ea :rolleyes: E super ok la banii ei!

alte detalii ne mai poti oferi tinere.......ce are stoc....cati km.....uzura cauciucurilor si lantului......ce bani....etc

aaa si ce era sa uit SI CINE SE VA URCA CU TINE CA PILOT????:P)) s-o stapanesti sanatos btw

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

35.000 km scrie pe bord, da' stii si tu ca nu se stie niciodata :o Ce are pe ea nu stiu, revin cand ma prind si eu :D

Lantul nu prea e uzat, cauciucurile mai merg lejer un sezon. 2k o fo' jucaria.

 

Pasager nu vreau, e mai misto solo :)

 

Ehh, o sa revin eu zilele aviatoare cu detalii, dupa ce o scot din garaj la plimbare.

 

Merci :P Merem s-o udam :( :rolleyes: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

35.000 km scrie pe bord, da' stii si tu ca nu se stie niciodata :) Ce are pe ea nu stiu, revin cand ma prind si eu :P

Lantul nu prea e uzat, cauciucurile mai merg lejer un sezon. 2k o fo' jucaria.

 

Pasager nu vreau, e mai misto solo :D

 

Ehh, o sa revin eu zilele aviatoare cu detalii, dupa ce o scot din garaj la plimbare.

 

Merci :o Merem s-o udam :( :rolleyes: ?

neaparat s-o uzi...dar unde o tii s-o vedem si noi...sa ne dam si noi...cu ea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neaparat s-o uzi...dar unde o tii s-o vedem si noi...sa ne dam si noi...cu ea :rolleyes:

E in garajul unui amic :( Facem si noi ceva azi :D ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Si-a luat pustiu un Honda CBR 600 F2 din '93 cu carene de F3 si gume de racing :o

E ceva negru cu putin galben. Frumusica. Ma duc s-o aranjez, lustruiesc etc, sa planga muierile dupa mine :D

 

Fuge in draci, se aude bine, e sanatoasa. S-a uitat Ranga la ea :rolleyes: E super ok la banii ei!

S-o stapanesti sanatos bre! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...