Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

:( Si-a luat pustiu un Honda CBR 600 F2 din '93 cu carene de F3 si gume de racing :o

E ceva negru cu putin galben. Frumusica. Ma duc s-o aranjez, lustruiesc etc, sa planga muierile dupa mine :D

 

Fuge in draci, se aude bine, e sanatoasa. S-a uitat Ranga la ea :rolleyes: E super ok la banii ei!

 

 

S-o stapanesti sanatos, iubit. Si de acum incolo bere fara alcool. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

lol....betie inseamna in cartier :rolleyes: nu la ursu....:D P. S. Pustiulica 'O HONDA' :(

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Si-a luat pustiu un Honda CBR 600 F2 din '93 cu carene de F3 si gume de racing :P

E ceva negru cu putin galben. Frumusica. Ma duc s-o aranjez, lustruiesc etc, sa planga muierile dupa mine :D

 

Fuge in draci, se aude bine, e sanatoasa. S-a uitat Ranga la ea :rolleyes: E super ok la banii ei!

sa o stapinesti sanatos si fara evenimente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Congrats, Shinule!! S-o STAPANESTI sanatos!! :rolleyes: Ca sa vezi bataie ce-ti iei daca o dai pe jos, da' mai ales daca o calaresti pana-ti iei plasticu'!! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Si-a luat pustiu un Honda CBR 600 F2 din '93 cu carene de F3 si gume de racing :o

E ceva negru cu putin galben. Frumusica. Ma duc s-o aranjez, lustruiesc etc, sa planga muierile dupa mine :P

 

Fuge in draci, se aude bine, e sanatoasa. S-a uitat Ranga la ea :rolleyes: E super ok la banii ei!

 

Faptul ca fostul proprietar a dat bani pe carenele de F3 inseamna ca a trantit-o si le-a gasit pe astea la pret bun :( Altfel nimeni nu e nebun sa bage bani in carene daca nu are nevoie.

Ideea e sa o verifici mult mai bine pt eventualele belele (suduri acoperite cu vopsea, etc) sa nu ai surprize mai tarziu.

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa nu ai nevoie de echipamentul de protectie :rolleyes: .Sa o calaresti sanatos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa-ti bag mortul in casa, da' Thomas are f mare dreptate. Oricum, sa va avetio sanatosi si sa o tii cu gumele jos si vopseaua sus! >:rolleyes:<

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos bre! ;)

merci bre!

 

S-o stapanesti sanatos, iubit. Si de acum incolo bere fara alcool. :D

sarumana! asa se face!

 

sa o stapinesti sanatos si fara evenimente

:rolleyes: thanks

 

Congrats, Shinule!! S-o STAPANESTI sanatos!! :( Ca sa vezi bataie ce-ti iei daca o dai pe jos, da' mai ales daca o calaresti pana-ti iei plasticu'!! :D

multumesc JJ, stai chill ca nu-s asa tampit cum par :o

 

Faptul ca fostul proprietar a dat bani pe carenele de F3 inseamna ca a trantit-o si le-a gasit pe astea la pret bun :D Altfel nimeni nu e nebun sa bage bani in carene daca nu are nevoie.

Ideea e sa o verifici mult mai bine pt eventualele belele (suduri acoperite cu vopsea, etc) sa nu ai surprize mai tarziu.

 

Bafta

arata-mi mie motor de peste un deceniu necazut :banana:

a verificat-o Ranga pe dinauntru si pe dinafara :ok: e buna, mama ei :P

 

sa nu ai nevoie de echipamentul de protectie :banana: .Sa o calaresti sanatos.

multumesc de urari :)

 

Nu vreau sa-ti bag mortul in casa, da' Thomas are f mare dreptate. Oricum, sa va avetio sanatosi si sa o tii cu gumele jos si vopseaua sus! >:finger:<

:D Multumesc tanti! Ea e sanatoasa, mere bine, s-a uitat Ranga la fiecare bucata de fieratanie si a zis ca-si face banu'

 

Va pup ma! Abia astept sa ne vedem pe sosea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum ca ti-ai achizitionat mobra.......sa o si uzi prietene.....poate faci gestul asta vineri...ca asa poate ne intalnim si noi toti militarii :rolleyes: =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum ca ti-ai achizitionat mobra.......sa o si uzi prietene.....poate faci gestul asta vineri...ca asa poate ne intalnim si noi toti militarii :P =))

Eu vreau da' voi sunteti toti pocaiti :rolleyes: :D :( :o si beti Cola...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau da' voi sunteti toti pocaiti :rolleyes: :P :( :o si beti Cola...

Promit ca vin per pedes, sau in cel mai "rau" caz pe baisical!! :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasati beutura, cum e cu Tiramisu ala? S-a intimplat?

Motocicleta se poate uda si cu Cola.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tiramisu? A zis cineva tiramisu? :rolleyes:

 

 

AAaaaa, si am o pbl (in afara de baut cola pana-l las lefter pe Shinu): vreau o bicicleta, ca la scuter nu ma incumet, sunt niste scoruri de-ti taie respiratia. :D Problema nu e ca vreau bicicleta, ci este ca vreau una care sa nu aiba shaua tanga, cum sunt astea moderne :( M-am urcat pe bicla lu' nepotu-meu si am avut parte de senzatii tari. Nu mai vreau =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Promit ca vin per pedes, sau in cel mai "rau" caz pe baisical!! :D :D

uite unu' de-al meu

 

lasati beutura, cum e cu Tiramisu ala? S-a intimplat?

Motocicleta se poate uda si cu Cola.

tiramisu o fo' teapa aseara ca o avut iubi niste probleme

cola sa fie, ramane pe vineri.. unde :D ?

 

Pai poate ne mai vizitezi si pe noi :o

 

Sa o stapanesti sanatos, Shinule! si sa te vedem si cu permisul in curand!

nu va uit mah! furati primii de m-au primit cu bratele deschise, cu toate nebuniile mele :)

 

Tiramisu? A zis cineva tiramisu? :rolleyes:

 

AAaaaa, si am o pbl (in afara de baut cola pana-l las lefter pe Shinu): vreau o bicicleta, ca la scuter nu ma incumet, sunt niste scoruri de-ti taie respiratia. :D Problema nu e ca vreau bicicleta, ci este ca vreau una care sa nu aiba shaua tanga, cum sunt astea moderne :P M-am urcat pe bicla lu' nepotu-meu si am avut parte de senzatii tari. Nu mai vreau =))

dah, iubi si cu mine suntem cofetari :ok: facem si tiramisu da' cand avem timp ;) momentan a mai ramas un pic pentru prodigy, ca eu nu mai dau pe acasa sa pap... cred ca next week vin cu tiramisu la arc, sa ma laud ca stiu sa fac si altceva afar' de clatite.

 

si pt Kali, cola fara numar!! (asa, ca mobra mea) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma pricep exemplar sa mananc tiramisu, cred ca facem o echipa imbatabila =))))) Va iau la mine acasa si va fac "chef"-ii mei personali. =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va uit mah! furati primii de m-au primit cu bratele deschise, cu toate nebuniile mele :)

Minti cu nerusinare!! Urbanii te-au luat de virgin, abia apoi te-ai bagat in seama pe motoretizm.. :D

 

Eu ma pricep exemplar sa mananc tiramisu, cred ca facem o echipa imbatabila =))))) Va iau la mine acasa si va fac "chef"-ii mei personali. =))

..chefliii, Kali!! :(

 

 

 

 

 

VSPS: Cami :o :P :rolleyes: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Minti cu nerusinare!! Urbanii te-au luat de virgin, abia apoi te-ai bagat in seama pe motoretizm.. :D

Urbani nu m-au primit cu bratele deschise :rolleyes: Au bagat microbu' in mine si m-au abandonat :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pustiule, raman on topic de data asta si-ti urez km multi si safe!! :o Ai grija de ea si de iubita ca ele merita cel mai mult :D :D

Merci! Bataia repetata la cap propabil incepe sa dea roade, nu am curaj sa ma dau fara plastic si oricum o sa ma dau incet. Momentan o sa merg in poligon un pic, pana invat s-o controlez perfect la viteze mici...

 

Pastrez off topic-urile pentru cand ne vedem la un suc! :D :) :P

Mi-era teama c-o sa faci asta :( :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...