Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

:bounce:

 

hidrobicicleta auzi...:laugh:) unde o parkezi ma in seara asta..la debarcader in herestrau?

 

sincer, eu nu am vazut unde si-a parcat shinu motoru ! cred ca a avut timp sa-l demonteze si sa-l bage in buzunar !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pune ma dealea de la mare cu el, vreau sa invat anatomie :bounce:

 

 

ba...de la mare nu am cu el....era imbracat....nu a vrut sa ne uimeasca cu, corpul lui lucrat la sala de fitness :laugh:

 

Cativa nebuni pe 'circuit' :P

post-18280-1221511890_thumb.jpg

post-18280-1221511905_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati ajuns bine cu motoretele?

 

Yap

 

 

cat ma bucur ca reusit sa ajunga si shinu cu hidrobicicleta lui ! Sincer nu stiu ce ne facem fara el la intalniri . Shinu e sufletul petreceri fara el nu am fi avut cuier la Tabiet acolo sa va puneti si voi castile si alea

 

Castile si alea si le-au pus cei care au venit cu motoru` pe ploaie...nu cei aia carora li s-au confiscat cheile de parinti :bounce: ...deci n-ai de ce sa te iei de Shin

 

Acum ca am mancat ma simt mai bine Da parca a avut gust de narghilea mancarea

 

:laugh: Ti-am zis ca tre` sa te opresti din tras aseara....nu degeaba iti puneam degetul la furtunas :P

 

Am racit si eu putin, dar sper sa-mi treaca pana deseara

 

Noi am venit calare si tot n-am racit...:rock:

Editat de alexander_all4rap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba...de la mare nu am cu el....era imbracat....nu a vrut sa ne uimeasca cu, corpul lui lucrat la sala de fitness :bounce:

 

Cativa nebuni pe 'circuit' :laugh:

 

Ia uite-ma si pe mine pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa incepem cu prezentarea, yo sunt alex am o honda cbr f4i si stau la piciorul podului grant, sunt nou membru pe acest site si mi-ar placea sa ne cunoastem la o intalnire mai ales sa schimbam opinii si pareri si poate chiar o plimbarik cat om mai prinde vreme frumoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa incepem cu prezentarea, yo sunt alex am o honda cbr f4i si stau la piciorul podului grant, sunt nou membru pe acest site si mi-ar placea sa ne cunoastem la o intalnire mai ales sa schimbam opinii si pareri si poate chiar o plimbarik cat om mai prinde vreme frumoasa

 

 

Welcome!

 

Erai binevenit si aseara la o narghilea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Castile si alea si le-au pus cei care au venit cu motoru` pe ploaie...nu cei aia carora li s-au confiscat cheile de parinti ...deci n-ai de ce sa te iei de Shin

 

 

Noi am venit calare si tot n-am racit...

I-a luat ma-sa cheile de la motor ?? Ce lamer! :laugh: Noobule, nu te mai dai reising :rock: ?

 

Celor ce le place in sa, le sade bine "calare" :bounce: Io m-am udat tot da' tot nu ma lua raceala. Singurul care a ramas uscat fu mobilu', dragu' de el :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multzam fain, sorry dar ieri n-am mai apukt sa intru pe forum , am fost plecat din bucale, dar next time cu cea mai mare placere, si ma gandeam poate cateva id de mess acolo sunt mai tot timpul on-line si asta daca nu cer prea mult :bounce: in rest toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-a luat ma-sa cheile de la motor ?? Ce lamer! :bounce: Noobule, nu te mai dai reising ?

 

Pai era o forma de pedeapsa ce se impunea dupa buba care si-a facut-o

 

Celor ce le place in sa, le sade bine "calare" Io m-am udat tot da' tot nu ma lua raceala. Singurul care a ramas uscat fu mobilu', dragu' de el

 

Tru! :laugh:

 

multzam fain, sorry dar ieri n-am mai apukt sa intru pe forum , am fost plecat din bucale, dar next time cu cea mai mare placere, si ma gandeam poate cateva id de mess acolo sunt mai tot timpul on-line si asta daca nu cer prea mult in rest toate cele bune

 

Majoritatea avem id-urile de mess la profil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa incepem cu prezentarea, yo sunt alex am o honda cbr f4i si stau la piciorul podului grant, sunt nou membru pe acest site si mi-ar placea sa ne cunoastem la o intalnire mai ales sa schimbam opinii si pareri si poate chiar o plimbarik cat om mai prinde vreme frumoasa

 

Baga si tu niste poze, spune-ne despre starea civila, materiala, spirituala :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...