Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Nu conteaza cat e de lunga numai sa nu se mai rupa din jumate ca nu mai am bani sa o pun in atele gipsate,,,,,,bine recunosc intre 2 scobitori legata cu ata de papiota....de a lui angel vorbesc sau a lui boris...nu mai stiu sa fie a lui razvan.......Dane observi nu am zis nimic de tine...pe la cat sa trec sa iau banii?

 

 

Cel de sus mi-a dat de toate,farmec,frumosete,inteligenta....da tre sa recunosc ca la capitolu asta m-a cam uitat...da vorba aia,mica si jucausa,nu conteaza marimea vaporului,ci miscarea lui pe mare :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cel de sus mi-a dat de toate,farmec,frumosete,inteligenta....da tre sa recunosc ca la capitolu asta m-a cam uitat...da vorba aia,mica si jucausa,nu conteaza marimea vaporului,ci miscarea lui pe mare :nono:

Buei,ce PM e asta????? Numai prostii vorbesti :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vorbea cu tine,bre,ci cu danradu care a promis sa scoata azi toate gagicile din Militari la suc :nono: :lool:

Pe 30 vine randul lui Razvan ;)

 

trebuie sa fiu si eu prezent ? :rolleyes:

 

,,Nu vorbea cu tine,bre,ci cu danradu care a promis sa scoata azi toate gagicile din Militari la suc '' ai formulat gresit , nu toate gagicile la un suc... la mai multe sucuri ..

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt slobod la gura in seara asta....de la popriri ;))

:nono: In genunchi!

 

trebuie sa fiu si eu prezent ? :rolleyes:

 

,,Nu vorbea cu tine,bre,ci cu danradu care a promis sa scoata azi toate gagicile din Militari la suc '' ai formulat gresit , nu toate gagicile la un suc... la mai multe sucuri ..

Nu ne-ai raspuns la intrebarea : LA CE ORA ? :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane sti ca te iubesc........ poti sa vi la baietel sa faci o donatie in numele prieteniei ce mi-o porti....

 

Cosmine.. stii doar .. prietenia pe care ti-o port nu se poate masura in bani... dupa cum stii suma oferita de mine , pare infima in comparatie cu valoarea prieteniei noastre ,,

poate daca asa prin absurd .. ar fi echivalentul la ,, Closca cu Pui "" tu iei closca si iau eu puicutele

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! :rolleyes:

 

Am si eu o intrebare: ce facem maine seara? hai sa iesim undeva dupa munci ca este mult trafic si m am saturat sa pierd vremea pe drum...mai bine o pierd in bar! :nono:

 

 

 

ca bine zici...da mai tarziu asa ca eu plec de la berou mai pe insera,sa nu strige mandrili dupa mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci : Multumesc lui Nikolas fiindca a stricat surpriza :lool:,lui Razvan ca sare mereu in ajutorul meu :rolleyes: ,parintilor, prietenilor,fanilor,fanilor,fanilor ...fanilor ( rocksuperstarii au multi fani,ce sa-i faci ...) viitorilor nasi ;) ,fostilor nasi :nono: si am o urare : Sa fie tareee!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci : Multumesc lui Nikolas fiindca a stricat surpriza :D,lui Razvan ca sare mereu in ajutorul meu :P ,parintilor, prietenilor,fanilor,fanilor,fanilor ...fanilor ( rocksuperstarii au multi fani,ce sa-i faci ...) viitorilor nasi :P ,fostilor nasi :lol: si am o urare : Sa fie tareee!!!!

 

 

 

Doamne-ajuta! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-auzi, la mine acasa, da cu ce trebi pe acolo :ok:

 

O delegatie la Heineken! :P

 

Hello! Vezi sa mi aduci si mie o tipa misto...de ziua mea!

 

 

Tocmai am luat masa la pensiunea asta si era una draguta la masa alaturata care-mi zambea, o aduc acasa? Ce planuri ai? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O delegatie la Heineken! :P

 

 

 

 

Tocmai am luat masa la pensiunea asta si era una draguta la masa alaturata care-mi zambea, o aduc acasa? Ce planuri ai? :lol:

Tu vino cu ea, ca vad eu ce i fac! :ok:

 

dar dai cu o caramida de verzisori asa ca aperitiv.....nu discut...ca la asa fin....stii cum e aia cu odata vede nasu ..... finei? :D

vezi ca daca citeste nasul forumul, ne bate pe amandoi! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A plecat, era cu unul,la prima intanlire, dupa cum discutau. Funny e ca, se uita la mine si zambea. Caut alta maine, poate pe la Heineken, poate ne facem si pile. Cum ar fi o viata nelipsita de bere? :P

 

LE> ..si catuse! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A plecat, era cu unul,la prima intanlire, dupa cum discutau. Funny e ca, se uita la mine si zambea. Caut alta maine, poate pe la Heineken, poate ne facem si pile. Cum ar fi o viata nelipsita de bere? :P

 

LE> ..si catuse! :P

si bici! :lol:

 

si bici! :ok:

Radu mama, ce fc...ca toate fug de tine! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...