Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am fost ! :(

M-am uitat dupa tine Vlad insa nu te cunosc ! :D

Dar m-am uitat ! :D

 

In orice caz , nu au curatat patinoarul la ora 21 cand am ajuns si era numai zapada pe gheata! M-am obisnuit repede si sper sfarsit mi-a taiat urat de tot calea o tipa si am facut buf de nu mai puteam respira! :D

In rest toate bune si frumoase!

Cya next time! :laugh:

 

Ei..cum nu ma cunosti? Ne'am vazut in Poli, si ultima data cand am mers sa ne dam pe "circuit" la Bucharest Ring. Remember?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Miroase a... weekend! :laugh: sunt in concediu, incepand de azi, am intors cotetzul pe dos, maine seara am musafiri. Daca aveti chef in seara asta de un ceai, va astept care/cand/cum puteti.

 

PS: recomand gagicilor sa nu vina in fusta, pt ca am un membru nou in familie care agatza dresurile :D

 

post-2978-1230033755_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit pozaaaa!

 

Ce speriata era sambata in masina :laugh: Prima ei iesire, right?

Editat de Mr.Watt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de locatii de baut ceva in Militari -> Casa Warsteiner - pe Uverturii 132:

 

Sa zicem ca a fost OK ca a fost facuta rezervare fara a i se explica celui ce a facut-o ca e o consumatie obligatorie minima de 30 lei/om (oricum am consumat mai mult, dar ca idee).

Sa zicem ca a fost OK ca daca am fost 12 persoane in loc de 14, a trebuit sa luam oricum "bonuri" de 30lei/om si pentru cei ce n-au venit.

Sa zicem ca a fost OK ca a fost sonorizare buna pentru baietii de la DEKO care au avut ultimul show pe anul asta si a fost fun.

 

Dar nu au fost ok:

- ca am stat 35 min (pe ceas) pana sa isi gaseasca timp un chelner sa ia comanda, "dar doar de baut, mancarea mai incolo"

- ca berea a venit dupa alte 20 min

- ca mancarea a venit RECE la 1h 30 min de la comanda. Si nu ca am cerut ceva deosebit, ci doar niste carnati cu cartofi copti

- ca portiile au fost nesimtit de mici, la scoruri de 10,5 lei pt un carnat de 100-150 gr, 6 lei pt 2 cartofi copti in coaja si 4 lei pt 2 lingurite de sos alb

 

A fost OK ca gust, in schimb, berea nefiltrata, trecand peste aspectul financiar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la naiba, eu mai am inca 4 zile de munca,

 

Neatza

Credeam ca ai murit nu te-am mai vazut pe aici de un secol si ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit si tot ce imi doresc eu pt mine sa aveti parte si voi(mai putin gagicamea cand voi avea una).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa indura Mosul si iti aduce si tie o Craciunita :D

Sa te auda Dumnezeu.

 

crezi ca Sonea este om doar de o Craciunita... eu unul nu .. un harem ar fi mai indicat pentru el :(

Sa le provaduiesc dreapta credinta,sa fiu n adevarat guru pt ele ,nu alceva.......

 

Ho ho ho ... Meeeerrry Chriiiiistmaaas!

Multa sanatate,iubire,veselie,zapada pufoasa(nu multa,k strica),cadouri frumoase si tot ce va doriti voi !

:laugh:

Fiti atenti....iubire......asta vrea HB....ha ha ha ureaza fiecare cu nu are.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...