Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dragilor,inca ma mai doare capul si nu stiu de ce,doar banuiesc de ce.....Ardaf era daramat azi la munca zici ca venise de la al treilea razboi mondial,eu i-am spus ca e un betiv dar nu ma crede.Eu unul de azi inainte ma las de slabit si ma apuc de bautura.....sau invers.

A fost superb, spuneti-mi ca a facut cineva poze?Gogosica sper sa me faca un imn pe care sa-l cante la chitara.

Mesaj completat

jj ti-am simtit lipsa si tie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu aveam numarul de telefon al nimanui . Si din cate vad nu ai vre un nr de tel al profil .

Replica cu pretul minutului mi se pare prea deplasata ca sa ma apuc sa-ti raspund.

Despre dezinteres poti sa te uiti cateva pagini in urma si o sa vezi ca mi-am anuntat intentia de a veni ....intradevar dezinteres. :cheers:

las' ca io am sunat preventiv cand eram pe drum spre locatie, altfel... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu blondo.....doar ca muncesc grav de cateva zile,si nu eram o companie tocmai placuta.. :D

 

 

Asa e , nu esti o companie placuta , esti piticul artagos :banana: m-am luat eu dupa tine sa nu alimentez :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ERU, imi pare rau ca nu am reusit sa ne vedem. Am primit si mesaje de LMA, via sms, si injuraturi pt schimbarea locatiei. De obicei, inainte de a pleca undeva, stiind ca-s multe persoane si ca e posibil sa nu fie loc, sun inainte... Si, tot de obicei, nu ma mai duc daca e inghesuiala. :cheers: Mutarea a survenit firesc, toti am alergat care incotro si eu, una, chiar nu am intrat pe forum sa citesc ce mai e pe aici, daramite sa si anunt!

 

Am fost ultima venita, pt ca am scapat cel mai tarziu de la job si, pana am ajuns acasa si am facut tortul ala sa arate a coliva, a durat ceva. Mai precis, aproape 1 ora jumate, tortul fiind direct proportional cu numarul mesenilor. Am ornat si prajitura, ca sa nu manance vladase frisca invechita in frigider, sa fie proaspata, ca altfel se strica si ajunge ca astia: un betiv :banana:))))

 

Esti binevenit oricand si ia d-aici un nr. de tel, pentru a preintampina situatii similare in viitor: 0766.66.84.20.

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ERU, imi pare rau ca nu am reusit sa ne vedem. Am primit si mesaje de LMA, via sms, si injuraturi pt schimbarea locatiei. De obicei, inainte de a pleca undeva, stiind ca-s multe persoane si ca e posibil sa nu fie loc, sun inainte... Si, tot de obicei, nu ma mai duc daca e inghesuiala. :cheers: Mutarea a survenit firesc, toti am alergat care incotro si eu, una, chiar nu am intrat pe forum sa citesc ce mai e pe aici, daramite sa si anunt!

 

Am fost ultima venita, pt ca am scapat cel mai tarziu de la job si, pana am ajuns acasa si am facut tortul ala sa arate a coliva, a durat ceva. Mai precis, aproape 1 ora jumate, tortul fiind direct proportional cu numarul mesenilor. Am ornat si prajitura, ca sa nu manance vladase frisca invechita in frigider, sa fie proaspata, ca altfel se strica si ajunge ca astia: un betiv :banana:))))

 

Esti binevenit oricand si ia d-aici un nr. de tel, pentru a preintampina situatii similare in viitor: 0766.66.84.20.

 

Cam toata lumea are telefonul cuiva din gasca... in sfarsit. Kali, multumesc inca o data.... ca ti-ĂĄi batut capul.

Editat de classic_vld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha ha ha

Ne-am dat dracu cu atatia admin.Bine ca ii stim pe majoritatea.

Adevarat a spus VLD MULTUMIM KALI pt tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, cand da caldura poate facem o iesire la un gratar, acolo unde ne-a dus Kali acum 2 ani de ziua mea si a lu' Ravenitza,pe Arges.

 

 

Sau putem merge la Targoviste ca-i aproape :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...