Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Angel a scos mototrul asa ca tre sa ne dea de baut :) .Cred ca ar trebui sa rezervam masa, daca o sa ne strangem mai multi,asa ca spuneti prezent...

Mesaj completat

Angel a scos mototrul asa ca tre sa ne dea de baut :D .Cred ca ar trebui sa rezervam masa, daca o sa ne strangem mai multi,asa ca spuneti prezent...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Angel a scos mototrul asa ca tre sa ne dea de baut :) .Cred ca ar trebui sa rezervam masa, daca o sa ne strangem mai multi,asa ca spuneti prezent...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O gagica sa plateasca nota :D

De cand bem cafeau dimineata impreuna te transformasi in chitros :bigstar: .Daca nu vine altcineva cu propuneri pt alta carciuma ramane vineri la \cearceafuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La carceafuri e fosta Casa Verde deci e o cladire,poate sa ninga si sa ploua tot atata bere beu....putin cate putin.....

Daca se face cald de luni o sa scot vaporul sa-mi umfle vantun-n PUPA....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca e o cladire, dar parca o intalnire de motociclisti fara motociclete nu prea are farmec..... :bigstar:

 

 

Nu te-ai prins inca, aici nu se organizeaza intalnire de motociclisti, e intalnirea Alcolicilor Anonimi care beau pe ascuns.

 

Pana la urma e joi sau vineri? Ca vineri e zi de sala sa lucrez la corpul meu de zeu (Sonea pazea) si nu pot sa ajung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca e o cladire, dar parca o intalnire de motociclisti fara motociclete nu prea are farmec..... :bigstar:

 

Cu motocicletele nu mergem la întâlniri, mergem la plimbări Âşi până o veni vremea de plimbări, ne mai strângem la un rachiu :laugh:

Mesaj completat

Nu te-ai prins inca, aici nu se organizeaza intalnire de motociclisti, e intalnirea Alcolicilor Anonimi care beau pe ascuns.

 

Pana la urma e joi sau vineri? Ca vineri e zi de sala sa lucrez la corpul meu de zeu (Sonea pazea) si nu pot sa ajung.

 

Eu nu sunt deloc anonim :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se cunoaste ca se apropie sezonu'. Se incalzesc lucrurile pe aici.

 

Nea Borris ce mai faci, ca nu te mai vad decat pe la trecerile de pietoni cand vii de la munca imbracat la patru ace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te-ai prins inca, aici nu se organizeaza intalnire de motociclisti, e intalnirea Alcolicilor Anonimi care beau pe ascuns.

 

Pana la urma e joi sau vineri? Ca vineri e zi de sala sa lucrez la corpul meu de zeu (Sonea pazea) si nu pot sa ajung.

 

BBL vrea sa se transforme intr-un rege al sexului, sa faca brand si la ciupalau.Degeaba,nu va putea sa faca un abdomen ca al meu....INCA CEVA....EU NU BEAU SUB MASA,BEAU PANA CAD SUB MASA...

Cu motocicletele nu mergem la întâlniri, mergem la plimbări Âşi până o veni vremea de plimbări, ne mai strângem la un rachiu :laugh:

Mesaj completat

 

Eu nu sunt deloc anonim :bigstar:

 

Adica cand se face cald, te lasi de bautura??

Nu esti anonim ,tu bei numai cu eticheta :D

 

 

Se cunoaste ca se apropie sezonu'. Se incalzesc lucrurile pe aici.

 

Nea Borris ce mai faci, ca nu te mai vad decat pe la trecerile de pietoni cand vii de la munca imbracat la patru ace.

Lasa nasule ca il vazui eu, sa vezi ce costum,ce cravata,ce sarm........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se cunoaste ca se apropie sezonu'. Se incalzesc lucrurile pe aici.

M-am apucat si eu de mobra, sa fiu pregatit :bigstar:

Intinzator lant distributie + intinzator lant alternator reparat, ulei si filtru. Peste 2-3 saptamani voi fi calare, mai silentios sper.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se cunoaste ca se apropie sezonu'. Se incalzesc lucrurile pe aici.

 

Nea Borris ce mai faci, ca nu te mai vad decat pe la trecerile de pietoni cand vii de la munca imbracat la patru ace.

 

Eu m-aÂş duce în Âşlapi, da' nu vor ăia să mă lase :D

Ce să fac, mă pregătesc pentru vară. Mi-am făcut asigurarea, mi-am luat ulei Âşi filtru (god bless Claudiul :blink:) Âşi tre' să-mi mai fac carburația Âşi să echilibrez roțile.

Fă Âşi tu un rabat în seara asta de la sală Âşi hai să bem o bere :laugh:

Mesaj completat

BBL vrea sa se transforme intr-un rege al sexului, sa faca brand si la ciupalau.Degeaba,nu va putea sa faca un abdomen ca al meu....INCA CEVA....EU NU BEAU SUB MASA,BEAU PANA CAD SUB MASA...

 

 

Adica cand se face cald, te lasi de bautura??

 

 

 

 

Lasa nasule ca il vazui eu, sa vezi ce costum,ce cravata,ce sarm........

 

ÂŞonex, eu cred că BBL se pregăteÂşte pentru un atac la titlul tău de ZEUS. Păzea că ți-l ia :D

Mesaj completat

Salutare,

 

Sunt mai nou prin cartier si am o intrebare: unde se aduna "militarii" si cand pt o vorba si-o bere?

 

Ne adunăm în seara asta la o bere la cearceafuri. Dacă te uiți o pagină în spate a explicat cineva unde vine asta. Eu nu Âştiu să-ți explic pentru că nici eu nu prea Âştiu unde e :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea se pregateste,parca suntem cei din Operatiuna monstrul, inainte de plecarea in delta.Daca am facut 700 km in 2 ani tre sa schimb uleiul/?

Imi trebuie si mie un redresor pt moto....cine se mai ofera?Pe Kali am refuzat-o deja ca ma trimite dupa Breten in Italia :bigstar: :D

Daca BBL se face muschiulos si imi ia titlul de Zeus, va trebui sa ma transform intr-un lider spiritual si voi fi un Guru....Trebuie sa ma pazesc insa si de Ardaf ca asta e popa si el le are cu spiritualitatea.Cica Ardaf le spovedeste pe toate caprioarele,de la gradinita pana la liceu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...