Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

are cineva idee in ce stare este drumul de la Valcea in sus? ca m-as baga si eu la plimbarica.

 

Ar trebui sa fie bun drumul spre de la Valcea spre Sibiu . Am intrebat niste colegi din Ramnic si astept sa-mi raspunda .

Problema e pe Transfagarasan ca e cam rupt tot timpul.

 

Drumul e bun spre Sibiu ,se poate merge ...e mai rupt pe la viaducte in rest e ok.

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe ruta: Buc-Pitesti-Rm.Valcea-Calimanesti am fost de curand si era foarte bun drumul!

 

De la Calimanesti la Sibiu n-am mai fost din septembrie! Era f bun drumul, cu exceptia unor mici portiuni, unde sunt denivelari!

Atentie pe Valea Oltului la niste podulete, sunt pline de denivelari! E si o zona unde exista se mai intampla sa pice stanci, f rar, dar s a mai intamplat!

 

Atentie pe Valea Oltului ca sunt portiuni unde drumul e putin curbat si se mai baga lumea in depasire, m am trezit si eu cu masina din fata si nu o data! Dar ai loc sa te bagi pe margine, idee e sa fiti atenti! Mi-ar placea sa merg pe ruta asta! Eu am fost de la Buc la Oradea! Foarte tare drumul! L-as face de cel putin 3 ori pe saptamana, daca ar fi benzina moca! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut era asfaltat proaspat transfagarasanul...cat despre bucuresti - valcea este bun drumul iar din valcea spre sibiu mai sunt gropi pe viaducte dar sunt pe portiuni scurte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, care mai doreste care mai pofteste. Plecarea maine dimineata ora 09.00 din benzinaria Petrom V ,imediat dupa turbomecanica.

 

Traseu: Pitesti-Curtea de Arges-Vidraru-Balea-Sibiu-RmValcea si inapoi acasa. Luati haine ca o sa fie racoare pe munte ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) eu nu pot sa merg ca nu mai am cauciuc :)) :baldy:

 

N-ai pierdut nimic :laugh: ,nu s-a putut ajunge decat aproape cu 4 km inainte de Balea asa ca am facut cale intoarsa .Drumul excrecrabil ....mai rau nu se poate .

 

end of the road

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai dar nimeni nu mai zice nimika pe aicea sa fakut liniste totala.

 

In seara asta pe la 20:00 - 20:30 daca nu ploua careva la o tura prin buc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Lume ma intereseaza si pe mine un cauciuc pt un cbr f4 spate sehasi neaparat. Ms :ok:

Iti donez eu un BT016(dot 08) c-am uzat ..daca ce ai matale pe mobra a ajuns la panza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

ai o poza ceva cu el si zi si un pret :D

 

daca este lasa si nu nr de tel sa ne si intalnim poate in seara asta daca ai timp

 

Il DONEZ,daca vrei sa dai o bere pe el e oki

Stau la lujerului si poti sa vii la 9...iti las nr de tel pe pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Sergiu, CBR F3 negru mat

La Mc-ul de pe str, Brasov spre stadion :D

 

LE : nu stiu daca e corecta pozitionare ca si cartier, dar nu sunt din Bucuresti , stau doar cu chirie aici si nu le am cu pozitionarea :)))

Editat de mserrgiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge cineva la intrunirea Seawolves Bike Fest de la Mamaia in weekendul 10 - 12 iunie?

 

Probabil ca vor merge mai multi de aici .....de regula pe ultima suta de metri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in seara asta merge careva la arcul de triunf daca nu ploua ca sa ne strangem brigada mai mare din militari ca eu unu nu cun pe mineni pe acolo :D si cred ca mai sunt si alti in situatia mea.

 

Alex u ai un R1 cu un stegulet cu Romania pe careva din dreapta undeva in partea de jos ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...