Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Claudiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?????????????????????????????????????????????????????????????

Ceilalti au decedat de ceva timp...

Daca nu imi raspunzi o sa sting lumina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Stimată gașcă,

 

Se apropie cu pași repezi sarbatorile. Mă gândeam că în perioada aia cam toți vom fi plecați sau vom sta cu familiile. Poate ne vedem si noizilele astea sa ne uram una-alta, sa ne pupam de bye-bye pe anul asta. Ce ziceti?

 

evident, in ianuarie ne vedem iar, sa ne pupam de bun-venit in noul an :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimată gașcă,

 

Se apropie cu pași repezi sarbatorile. Mă gândeam că în perioada aia cam toți vom fi plecați sau vom sta cu familiile. Poate ne vedem si noizilele astea sa ne uram una-alta, sa ne pupam de bye-bye pe anul asta. Ce ziceti?

 

evident, in ianuarie ne vedem iar, sa ne pupam de bun-venit in noul an :))

 

Uff ,si acum doi ani ne pupam cu totii la miezul noptii :rolleyes: .... s-a spart gasca :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uff ,si acum doi ani ne pupam cu totii la miezul noptii :rolleyes: .... s-a spart gasca :unsure:

 

Nu numai acum doi ani , am serbat si acum trei si acum patru . si cred ca gasca nu s-a spart , numai ca traim alte vremuri si fiecare ne-am luat cu alte urgente personale , doar stii vorba ,,OAMENII nu se schimba niciodata , doar vremurile sunt schimbatoare "

Si da Kali , ar fi o ideie buna a ne vedea ca doar mai este juma' de luna din 2011 :).

Dati de veste asupra locatiei si facem pe dracu ghem si ne vedem .

Numai bine ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei, unde facem revelionuuuuu'???

 

La Palat ? ca si asa este liber , dar pana la revelion mai sunt destule zile ( acum zambesc) deci cand dam un mic pe gratar si o cana de vin fiert la Palat , merge sambata , ce spuneti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sa va fie tare............

 

Sunt fericit.Azi bag motorul in casa, in sfarsit am gasit cheia:)).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari si La Multi Ani! Zilele aceste, tot cautand pe net oferte bune pentru mine si motorul meu am dat peste site-urile de cumparaturi in grup. Insa nu am prea vazut oferte pentru motociclisti si motociclete. Asa ca am deschis pe unul dintre site-uri o cerere in acest sens. Daca sunteti interesati accesati link-ul de mai jos si votati, poate avem sansa sa gasim si astfel de oferte. Nu incerc sa fac publicitate nimanui, vreau doar sa gasesc o solutie sa imi cumpar echipamente si piese mai ieftin, si cred ca si voi vreti acelasi lucru.

 

http://contact.adulmec.ro/forums/109909-oferte-noi/suggestions/2549193-echipamente-si-accesorii-moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

LA Multi Ani vecinilor de cartier! Vazand minunata vreme de afara, m-am apucat, ca orice motociclist pe timp de iarna , sa ii fac o revizie. asa ca am inceput sa desfac, sa curat, sa repar, sa scutur si ..unde s-a cerut sa inlocuiesc. asta pana am ajuns la anvelopa fata..aici am nevoie de putin ajutor. trebuie sa shcimb anvelopa si nu stiu o vulcanizare prin cartier care sa schimbe si sa echilibreze o roata de mobra. daca ati mai facut schimbul asta si se poate o indrumare; dau si eu o bere rece la primavara sau un vin fiert..acum :). ar mai trebui sa stiu : cum duc roata, cu discurile de frana pe ea/fara discuri. ca punct reper, eu stau la autogara militari..so un sfat daca se poate... ms frumos si temperaturi cat mai ridicate :friends:

Editat de sebi_glumetu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Daca stai la autogara militari,ai sama langa petromul de pe iuliu maniu....cel de la capatul toleului 61,dupa master

 

Sau daca vrei sa te plimbi,e cel de pe virtutii,de langa reprezentanta honda

 

Pe astea le stiu eu ca le-am vizitat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

cum plimbatul pe aceasta vreme se exlude...Sama de langa OMV e perfect. multumesc frumos..hai cu vara!

 

sunt 2 benzinarii langa sama,eu petromul l-am retinut,asta daca am retinut bine,iti echilibreaza si roata si nu e nevoie sa demontezi discurile de frana :friends:

 

Eu astept caldura sa schimb ambreiajul mobrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...