Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Clamanescul, vii azi? M-as bucura enorm dc ai gasi hartile alea, sa barfim un pic despre alpi... :)

 

Vin in fiecare Joi :) caut si harta cu trasee ..sper sa o gasesc

 

ce zi e ?

zi cu soare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Caut doritori de tura lunga Sibiu-Dunare-litoral, dupa urmatorul program:

 

26.07.2013 - Sibiu-Orastie-Simeria-Hunedoara-Resita-Oravita-Moldova Noua. - 343 km

27.07.2013 - Moldova Noua-Orsova-Calafat-Corabia-Zimnicea - 460 km

28-07.2013 - Zimnicea-Giurgiu-Oltenita-Calarasi-Fetesti-Constanta-Eforie N (sau Costinesti , sau Vama Veche...dupa preferinte si inspiratie) - 390 km

28.07 - 05.08.2013 - Plaja+bere

05.08.2013 - litoral-A2-Bucuresti-A1-Pitesti-Sibiu - 550 km



alte discutii la tel 0752.17.29.25

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Caut doritori de tura lunga Sibiu-Dunare-litoral, dupa urmatorul program:

 

26.07.2013 - Sibiu-Orastie-Simeria-Hunedoara-Resita-Oravita-Moldova Noua. - 343 km

27.07.2013 - Moldova Noua-Orsova-Calafat-Corabia-Zimnicea - 460 km

28-07.2013 - Zimnicea-Giurgiu-Oltenita-Calarasi-Fetesti-Constanta-Eforie N (sau Costinesti , sau Vama Veche...dupa preferinte si inspiratie) - 390 km

28.07 - 05.08.2013 - Plaja+bere

05.08.2013 - litoral-A2-Bucuresti-A1-Pitesti-Sibiu - 550 km

 

 

 

alte discutii la tel 0752.17.29.25

 

Exista topic de intalniri ,evenimente,excursii... chiar trebuie sa umpli forumul cu excursia asta ?

Si noi ar trebui sa venim la Sibiu sa plecam cu tine ? :crack:

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

M-am adaugat si eu in peisajul mioritic( militari) ceva mai zgomotos de data asta ... :eek:

 

Am tot cotrobait ( sa zic asa) dupa locuri unde se intalnesc motociclisti in zona, si in afara de politehnica( pe unde n-am mai vazut pe nimeni cand am trecut) , nu am vazut nimic.


Unde va intalniti? Cand? Asta daca as putea sa ma alatur.


P.s: abia "mi-a cazut puful" si sfaturile garla sunt binevenite. Promit sa ciulesc urechea :D :D


Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut domnilor (si domnisoarelor, ca sa nu fie discriminare). Marti, sau miercuri, merg pana in Bucuresti sa rezolv o problema. Dar as dori totodata sa vad si de echipament pentru motocicleta (casca, geaca, manusi, etc.). Imi puteti spune daca exista magazine in sectorul 6 unde as putea proba si achizitiona cele mentionate?! Sau poate sunt colegi din zona, care au de vanzare? Nu cunosc foarte bine capitala, asa ca nu as dori fiu obligat sa merg aiurea prin tot orasul.

Va multumesc pentru ajutor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

M-am adaugat si eu in peisajul mioritic( militari) ceva mai zgomotos de data asta ... :eek:

 

Am tot cotrobait ( sa zic asa) dupa locuri unde se intalnesc motociclisti in zona, si in afara de politehnica( pe unde n-am mai vazut pe nimeni cand am trecut) , nu am vazut nimic.

 

Unde va intalniti? Cand? Asta daca as putea sa ma alatur.

 

P.s: abia "mi-a cazut puful" si sfaturile garla sunt binevenite. Promit sa ciulesc urechea :D :D

 

Asfalt uscat!

 

ne vedem joi dupa ora19:30 la coloana....in politehnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut domnilor (si domnisoarelor, ca sa nu fie discriminare). Marti, sau miercuri, merg pana in Bucuresti sa rezolv o problema. Dar as dori totodata sa vad si de echipament pentru motocicleta (casca, geaca, manusi, etc.). Imi puteti spune daca exista magazine in sectorul 6 unde as putea proba si achizitiona cele mentionate?! Sau poate sunt colegi din zona, care au de vanzare? Nu cunosc foarte bine capitala, asa ca nu as dori fiu obligat sa merg aiurea prin tot orasul.

Va multumesc pentru ajutor.

E un magazin in zona cotroceni, http://mymoto.ro/bucuresti_cotroceni.html

Mai e pe blvd Timisoara un magazin http://www.motorteam.ro/contact

Si cu siguranta o mai fi, dar astea le stiu eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut domnilor (si domnisoarelor, ca sa nu fie discriminare). Marti, sau miercuri, merg pana in Bucuresti sa rezolv o problema. Dar as dori totodata sa vad si de echipament pentru motocicleta (casca, geaca, manusi, etc.). Imi puteti spune daca exista magazine in sectorul 6 unde as putea proba si achizitiona cele mentionate?! Sau poate sunt colegi din zona, care au de vanzare? Nu cunosc foarte bine capitala, asa ca nu as dori fiu obligat sa merg aiurea prin tot orasul.

Va multumesc pentru ajutor.

Poti de asemenea sa vorbesti cu Razvan( pe forum Metricmotion) , aduce echipamente icon si thor (parca?!). Magazinul e pe Str. preciziei, f aproape de intrarea in Buc.

Succes!

 

ne vedem joi dupa ora19:30 la coloana....in politehnica

 

Salut,

 

mersi de heads-up!

 

eu , de obicei, sunt la serviciu pana la 22:00 , va gasesc acolo dupa 22:00?

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti de asemenea sa vorbesti cu Razvan( pe forum Metricmotion) , aduce echipamente icon si thor (parca?!). Magazinul e pe Str. preciziei, f aproape de intrarea in Buc.

Succes!

 

 

Salut,

 

mersi de heads-up!

 

eu , de obicei, sunt la serviciu pana la 22:00 , va gasesc acolo dupa 22:00?

 

 

depinde de tantari ... si de cati ne strangem si ce chef avem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depinde de tantari ... si de cati ne strangem si ce chef avem.

ok, o sa trec pe acolo joi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Piffone, pentru tine venim toti si ne lasam mancati de tzantzari :) daca nu ne mai gasesti inseamna ca ne-au mancat integral si au vandut motoretele :)

 

Kiddin', te asteptam cu drag :beer:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Piffone, pentru tine venim toti si ne lasam mancati de tzantzari :) daca nu ne mai gasesti inseamna ca ne-au mancat integral si au vandut motoretele :)

 

Kiddin', te asteptam cu drag :beer:

ok , ii dau gaz si ajung imediat dupa 22 :00, joi ! Asta daca nu ma vars ^^ ,asa cum am facut aseara.

 

Sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te grabi , la 22:00 nu cred ca mai gasesti pe cineva , aistia se culca devreme :))

tocmai ce vream sa spun ca mai bine suni pe vre unu si vezi pe unde suntem, ca daca ne alunga tantarii poate ne aciuma la cico/bere pe undeva prin cartier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, luati Autan in bagajul lui bebelu' :)) si stati pana vine si Piffulicius. Pe urma, ne mutam intr-o crasma. Agreed?

off: Incercam pe consumabile si accesorii la bursa? :)

 

on: YES YES! :10:

sau daca imi dati un numar de telefon pe PM , sun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...