Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Tot respectul pentru motociclistul care s-a oprit la 22:45 în militari lângă benzinăria mol(fostul agip de lângă biserica Sf treime) nu îl știu personal(avea nr înmatriculare b 13 tho) am rămas în pana prostului(noroc ca eram lângă benzinărie după cum am spus) și s-a oprit sa ma ajute(mai rar asa om), dacă are cont pe forum și vede sa dea un semn dau o bere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai calm, nu e nici o problema. Sa faci si tu la fel cu altul cand dai de el cu probleme si e ok :)

 

P.S. Recunosc, in prima instanta vazand noaptea pe bezna cineva impingand o mobra, m-am gandit ca e şutită :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti , vreau sa va anunt ca am deschis o noua pizzerie cu delivery , calitate pret excelenta , bat multe pizzerie cu renume , pe incercate nu pe laudate :)

https://www.facebook.com/TruePizza.Ro?ref=hl

se afla in zona crangasi

Plm, nu puteai pune anuntul acum 1 saptamana, dupa ce m-am enervat cu kinderii acasa cu 3 pizzerii cu "delivery" :) Abia am putut lua una anosta de la Trenta.

Te voi incerca ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salutare, cunoaste cineva un mecanic bun sa stie si electrica pe la noi in militari sau tr taberei? alternatoru mobrei mele a luat o pauza si nu prea gasesc pe cineva sa stie la deastea, am fost la un electrician auto a facut o improvizatie a prajit 3 sigurante si becu de la neutral nu se mai aprinde deaceea vreau sa se uite la atelajul meu cineva care chiar stie ce face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

S-a spart gasca, nu mai vine lumea la coloana, am inteles ca la o terasa la suc ......

 

A venit frigu, Pe vremea ca asta nu as iesi nici cu bicicleta. Mobra o mai scoti doar cand e soare afara sau direct la primavara. Au cam trecut anii cand erau zile insorite pana in Decembrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau LA curte in militari, prin spatele teatrului masca. Am in minigaraj in care ar putea incapea vreo 4 motoare, inclusiv al meu. Ma gandeam sa cer 100 de lei pt toata iarna. Problema e ca trebuie sa fac niste curatenie. Daca asa avea 3 cereri ferme m-as pune pe treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Seara buna dragilor!

Eu sunt noua si pe forum si la motociclit dar am si eu o fetitza frumoasa care are nevoie de un loc caldut pentru iarna deci am zis sa ma bag in seama cu oamenii care chiar stiu cum merg lucrurile :D

riderontornadoes mai ai loc de inca o fata in garaj? Te ajut si la curatenie daca ai grija de fetita mea peste iarna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...