Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

...Gandestete la o dupamiaza -seara de vara in care esti usor obosit,usor stresat,usor iritat si reusesti sa aduni 4-5 motociclisti cu telefonul la un suc undeva.Va fi medicament curat.

Sigur vom incerca mai multe locatii...

Sunt cu totul de acord :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:bigstar:

salutare tuturor

 

Sunt motociclist mai vechi

 

honda cbr 600f 2004-2005

suzuki gsx600f 2005-2006

Yamaha thunderace 1000R 2007- ...pana la R1

 

si vreau sa fiu mai prezent pe forum si la intruniri (de cate ori vor avea loc).

 

Super ideea cu intalnirile saptamanale. Cand o sa fie urmatoarea... ma bag si eu :bigstar: :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

waaa, abia astept .... sa ma prezint cu noul fzr :bigstar:) ...asta nu stiu daca e bintuit sau nu :bigstar:) cunoscatorii stiu de ce !

 

sper ca pana duminica sa termin cu actele la el ... si sa fie

Speedy_alienu ok!!!!

 

sa traitzi bine! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma cand va fii urmatoarea intalnire ? duminica la 12 ? dar unde ?

noua costumatie va fii purtata doar pe motocicleta, trebuie sa fac asigurare :bigstar:

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma cand va fii urmatoarea intalnire ? duminica la 12 ? dar unde ?

noua costumatie va fii purtata doar pe motocicleta, trebuie sa fac asigurare :bigstar:

 

TOT ASA. DUMINICA LA 12 TOT ACOLO. O SA FIE VREME FAINA PANA LA GRADE.

HAIDATI CU MOBRELE!

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....

noua costumatie va fii purtata doar pe motocicleta, trebuie sa fac asigurare :bigstar:

poti so inbraci chiar daca nu mergi cu motorul.............doar este saptamina carnavalului........ :bigstar:

 

 

daca am inteles bine vreti sa faceti fiecare Duminica o intilnire?

daca e asa, am sa fiu si eu in 10 Februarie prezent.........m-as bucura de cunostinte noi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu zic la fel...aceeasi locatie, aceeasi ora....sa speram la vreme faina sa ne aducem bijuteriile :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 10:54 -------------

poti so inbraci chiar daca nu mergi cu motorul.............doar este saptamina carnavalului........ :bigstar:

daca am inteles bine vreti sa faceti fiecare Duminica o intilnire?

daca e asa, am sa fiu si eu in 10 Februarie prezent.........m-as bucura de cunostinte noi....

...te asteptam si pe tine atunci :bigstar:...dar neaparat cu costumul de Fasching :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah ..speedy_alienule da-mi nr de telefon la doftoru tau ...sa ii rup capu prin SMS...sa vedem daca esti liber duminica sau nu ....

ca te tot amana te tot abureste ...pana in luna lu mai 2014...

 

dar sa speram ca e om de treaba si te repara complet sa poti sa aratzi cu degetul mijlociu la totzi dilaii din trafic....

 

scuze pentru eventualul limbaj imoral adus in prezentul Replay anumitor persoane. interpretarile si traducerile nu sunt de competentza mea sa le judec.

 

Va multumesc!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah ..speedy_alienule da-mi nr de telefon la doftoru tau ...sa ii rup capu prin SMS...sa vedem daca esti liber duminica sau nu ....

ca te tot amana te tot abureste ...pana in luna lu mai 2014...

 

dar sa speram ca e om de treaba si te repara complet sa poti sa aratzi cu degetul mijlociu la totzi dilaii din trafic....

 

scuze pentru eventualul limbaj imoral adus in prezentul Replay anumitor persoane. interpretarile si traducerile nu sunt de competentza mea sa le judec.

 

Va multumesc!!!!

 

Mai FZR-uleeeeeeeee SCHIMBA POZA din avatar :crack: :crack: :crack: Ca doar ti-ai luat motor nou... :bigstar: :bigstar:

 

Si sa rupi capul la babele/mosii interspatiale/i care au iesit pe afara cand nu era sezonul de plimbari. Aia ocupa Ortopedia.

 

Noi vrem sa aiba loc intalnirea tot duminica la ora 12, la acelasi local. Cu motoare fara motoare. Noi sa fim prezenti. Imbracati/ dezbracati.... :bigstar: :bigstar:

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 13:32 -------------</small><br/>

mah ..speedy_alienule da-mi nr de telefon la doftoru tau ...sa ii rup capu prin SMS...sa vedem daca esti liber duminica sau nu ....

ca te tot amana te tot abureste ...pana in luna lu mai 2014...

 

dar sa speram ca e om de treaba si te repara complet sa poti sa aratzi cu degetul mijlociu la totzi dilaii din trafic....

 

scuze pentru eventualul limbaj imoral adus in prezentul Replay anumitor persoane. interpretarile si traducerile nu sunt de competentza mea sa le judec.

 

Va multumesc!!!!

 

Mai FZR-uleeeeeeeee SCHIMBA POZA din avatar :) :) :) Ca doar ti-ai luat motor nou... :bigstar: :bigstar:

 

Si sa rupi capul la babele/mosii interspatiale/i care au iesit pe afara cand nu era sezonul de plimbari. Aia ocupa Ortopedia.

 

Noi vrem sa aiba loc intalnirea tot duminica la ora 12, la acelasi local. Cu motoare fara motoare. Noi sa fim prezenti. Imbracati/ dezbracati.... :bigstar: :crack:

 

P.S. Iar da erori de server acest forum :bigstar:

Editat de sinister_bya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci cum s-a zis duminica la aceeasi ora acelasi loc sper sa pot veni si eu numai bine si la citi mai multi motociclisti la intilnirea de duminica.Respect :bigstar: :bigstar:

 

Tare mult as vrea sa nu vi in aceasta dumineca.Sa te reprezinte Bya si Savage sa spuna numai lucruri bune.

Sa fie unica zi de intalnire in care sa lipsesti din acest motiv.

Eu am sa incerc sa fiu acolo.

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare mult as vrea sa nu vi in aceasta dumineca.Sa te reprezinte Bya si Savage sa spuna numai lucruri bune.

Sa fie unica zi de intalnire in care sa lipsesti din acest motiv.

Eu am sa incerc sa fiu acolo.

Cu respect

 

Cica vineri aflam ce, cum, cand...cu internarea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramane cum am stabilit. Tot acolo ne vedem. Doar daca nu si-au inchis cei de acolo barul :bigstar: :bigstar: :bigstar:

In coloana,gramada ,grup ???? :bigstar: :bigstar: :bigstar:

Facem foc de tabara in fata, pana ne adunam si hotaram ,unde, ce, cum,cand. :bigstar: :bigstar: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In coloana,gramada ,grup ???? :bigstar: :bigstar: :bigstar:

Facem foc de tabara in fata, pana ne adunam si hotaram ,unde, ce, cum,cand. :bigstar: :crack: :crack:

Da da da asa ar trebui facuta putina atmosfera adica o tura prin oras asa incet si dupa aceea o mica retragere la locul stabilit,unde se vor servi sucurile :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da ce-o mai fi facand Blackrider?

 

Da, dreptate ai.

Am aflat ca locuiesc pe aceasi coordonate geografice cu el.Ceva de genul daca sar gardul din gradina si stranut de doua ori ar trebui sa fim fata in fata.

Sper ca nu s-a mutat din burg,mai ales din acest cartier cu strazi denumite dupa multi "savanti".

De Vio are cineva informatii?

Tory ne saluta pe toti.

Am spus tot.

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, dreptate ai.

Am aflat ca locuiesc pe aceasi coordonate geografice cu el.Ceva de genul daca sar gardul din gradina si stranut de doua ori ar trebui sa fim fata in fata.

Sper ca nu s-a mutat din burg,mai ales din acest cartier cu strazi denumite dupa multi "savanti".

De Vio are cineva informatii?

Tory ne saluta pe toti.

Am spus tot.

Cu respect

 

 

Si noi o salutam pe Tory!!!!!!!!!!!!!!!! Inca mai este pe meleaguri straine?

 

Oare suntem off-topic aici?> :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...