Sari la conținut

Motociclisti Din Caras-Severin


NiCo1713
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 134
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

LA MULTI ANI Caraseni !!! multi kilometri fara incidente anul acesta, care pe unde va place asfalt uscat sau noroi intre crampoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI Caraseni !!! multi kilometri fara incidente anul acesta, care pe unde va place asfalt uscat sau noroi intre crampoane.

Si asta facea DEXTER pe 1ian. dimineata, cand alti sunt rupti de somn sau de betie DEXTER PE FORUM SCRIE !!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Doamne, pe frigul ala...

pe 8-9 ian 2011 a fost cald, chiar placut pentru motor 10grade , atunci am fost si eu la gratar iar dupa gratar mi-am dat gramada cu motorul pe iarba ...

Editat de 50bani
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vi sa o vopsim, vine si Pompiliu cu a lui! pregatesteo la restu! si mai lasa draq alcoolu ca de aia te rupi :)

Mesaj completat

Ha ha.. si 3poaze de la mine! :D

 

 

 

fain galbenu asta, arata bine !!!

Mesaj completat

sa vi sa o vopsim, vine si Pompiliu cu a lui! pregatesteo la restu! si mai lasa draq alcoolu ca de aia te rupi :)

 

asta e valabila pt.Dex! 50lei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari baietilor din Resita.Am o intrebare:pe Bd-ul Republicii,nr 21(parca),vis-a-vis de beraria Gambrinus,este un virago de 750(daca nu ma insel) intr-o stare nu tocmai stralucita..Stiti daca este de vanzare,daca functioneaza si a cui este?M-ar interesa sa-l cumpar,asta in functie de pret...Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Salutari baietilor din Resita.Am o intrebare:pe Bd-ul Republicii,nr 21(parca),vis-a-vis de beraria Gambrinus,este un virago de 750(daca nu ma insel) intr-o stare nu tocmai stralucita..Stiti daca este de vanzare,daca functioneaza si a cui este?M-ar interesa sa-l cumpar,asta in functie de pret...Multumesc anticipat.

Virago acela visiniu... daca despre el este vorba... am vrut sa-l cumpar anu trecut... am reusit sa dau de proprietar (un tip colorat) mi-a zis ca vrea 800 de euro pe el... si ca actele sunt momentan in oOlLanda si ca e complicate lucrurile :bigstar:) dar daca vrei motoru pt piese dute cauta-l pe proprietar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare Resiteni! am ingrosat si eu randul motociclistilor de la noi.Am luat un Dominator RD02 de la Luci (magazinul de la scoala de beton) si sunt foarte multumit de el. Sa ma anuntati si pe mine daca faceti o iesire (cu incepatori) mai "moale" ca de alergat nu-mi arde si nici nu am cu ce. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...