Sari la conținut

Motociclisti Din Caras-Severin


NiCo1713
 Share

Postări Recomandate

  • 9 months later...
  • Răspunsuri 134
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o mana de ajutor ? am vandut un Suzuki Gsxr Srad 600 98' acum 1\2 ani la cineva din Resita si nu am facut vreun contract pentru ca o ramas vorba ca vorbim la telefon si dupa 3 zile mi s-a furat telefonul si nu mai am cum sa dau de individ,o venit cu o masina rosie(Opel) dupa motor iar motorul avea numerele de inmatriculare AR 10 KPA ,daca il cunoaste cineva sau daca ma poate ajuta cineva 0740-453-266 numarul meu de telefon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, eu sunt Mircea, V-strom 650 negru, CS-06-SUN.

 

Azi dimineata cand veneam la serviciu era sa cad in curba de la intersectia bd. Muncii cu str Progresului (unde au pus noul giratoriu in fata garii de N), pe asfaltul proaspat si abundent udat de angajatii primariei - se facuse si o balta acolo, canalizarea fiind pesemne infundata. Mi-a fugit spatele dar s-a redresat imediat, mentionez ca mergeam foarte incet si atent iar cauciucurile sunt noi.

 

Pe aceasta cale vreau sa urez cat mai multa m00i3 primarului municipiului care, fiind prea pro ocupat ca sa mature strazile, prefera sa le ude, in speranta ca astfel se curata de praf.

 

Asfalt uscat!

Editat de Shade
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, eu sunt Mircea, V-strom 650 negru, CS-06-SUN.

 

Azi dimineata cand veneam la serviciu era sa cad in curba de la intersectia bd. Muncii cu str Progresului (unde au pus noul giratoriu in fata garii de N), pe asfaltul proaspat si abundent udat de angajatii primariei - se facuse si o balta acolo, canalizarea fiind pesemne infundata. Mi-a fugit spatele dar s-a redresat imediat, mentionez ca mergeam foarte incet si atent iar cauciucurile sunt noi.

 

Pe aceasta cale vreau sa urez cat mai multa m00i3 primarului municipiului care, fiind prea pro ocupat ca sa mature strazile, prefera sa le ude, in speranta ca astfel se curata de praf.

 

Asfalt uscat!

 

Ce model de guma ai pe spate? Nou adica doar ce l-ai pus si-ai facut 10-50 km cu el?

 

Numa bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce model de guma ai pe spate? Nou adica doar ce l-ai pus si-ai facut 10-50 km cu el?

 

Numa bine!

sal, Conti Trail Attack si am facut cam 1000km. Posibil sa fi fost vreo baliga aproape spalata sau un rahat de ceva, ca prea a patinat usor.

 

Cu primaria Resita, ramane cum am stabilit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Buna!Sunt nou pe site..

Am un enduro si pe la mine in oras sunt putini rideri..

Sunt din Anina..

am 15 ani, nu am acte,permis,deci ma pot da numai forestier..

Daca vre-o data vine cineva pe aici..si vreti sa mergem la niste penti,trambuline..si altele contactati-ma!



Nimeni ?



:eek: cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sa vina caldura sa vina soarele sa ne putem intilni si scoate mobrele la dezmortit.

Numa bine la toti.

:hug:

SA VINA ODATA!!!!

Nici nu mai stii cum e treaba cu vremea asta, azi scot bestiuta la o dezamortire si maine e zapada de o palma:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti incerca invers, pana vine anotimpul... :

Azi scoti bestiuta la palme , maine faci o desmortire cu zapada :)))

 

Hai, sa ne intalnim sanatosi !

Editat de cry_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Vineri 3 Mai dau o tura pina in Caransebes, traseu:

Bumbesti-jiu, Petrosani, Hateg, Otelu rosu, Caransebes

plec dimineata la 7 si sper sa ajung pe la 10-11



Salutare, sunt in caransebes acum stau pina duminica



Ieri m-am intors din caransebes am plecat la 10:30 de acolo si la 12:30 am ajuns in Bumbesti-jiu, 150 km in 2 ore
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Marioi Patrascu

Salutare motociclisti caraseni si bine v-am gasit. Sunt incepator pe moto, dar dornic de invatare. Am o Honda Transalp, pe care incerc sa o manevrez in limitele mele de incepator. Deocamdata vad ca nu a dat cu mine de pamant. Sper ca in viitorul apropiat sa ne vedem la vreo tura. Numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare motociclisti caraseni si bine v-am gasit. Sunt incepator pe moto, dar dornic de invatare. Am o Honda Transalp, pe care incerc sa o manevrez in limitele mele de incepator. Deocamdata vad ca nu a dat cu mine de pamant. Sper ca in viitorul apropiat sa ne vedem la vreo tura. Numa bine

Bun venit si asfalt uscat.

zively

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Caut doritori de tura lunga Sibiu-Dunare-litoral, dupa urmatorul program:

 

26.07.2013 - Sibiu-Orastie-Simeria-Hunedoara-Resita-Oravita-Moldova Noua. - 343 km

27.07.2013 - Moldova Noua-Orsova-Calafat-Corabia-Zimnicea - 460 km

28-07.2013 - Zimnicea-Giurgiu-Oltenita-Calarasi-Fetesti-Constanta-Eforie N (sau Costinesti , sau Vama Veche...dupa preferinte si inspiratie) - 390 km

28.07 - 05.08.2013 - Plaja+bere

05.08.2013 - litoral-A2-Bucuresti-A1-Pitesti-Sibiu - 550 km



alte discutii la tel 0752.17.29.25

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

Buna...am si eu nevoie de ajutor ...sunt din sibiu si as vrea sa vin azi in caransebes sa vad o hondita f4b ...problema e ca nu ma prea pricep si nu am pe nimeni cunoscator sa vina cu mine....daca cumva vede cineva postul azi si vrea sa ajute o domnita la anaghie (sa o ajute cu o parere) astept nerabdatoare un semn ....multumesccc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

ar fi fost bine sa postezi anuntul cu cateva zile bune inainte de a planifica vizita la Caransebes... altfel cred ca e greu ca cineva sa citeasca in timp util anuntul si sa-ti sara imediat in ajutor.

 

Insa cine stie, ptr. o fata draguta se dau baietii si peste cap daca e nevoie :)

 

Sper ca ai avut succes !

 

O seara placuta,

N.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...