Sari la conținut

cbr900 rr sau zx9r/suzukigsxr750


bibanu
 Share

Postări Recomandate

Dak te uitai pe forum (da click pe butonul CAUTA din dreapta sus)...stiu ca e mai greu la inceput....:banana:

O sa intalnesti mai mult pareri personale (la care nu poti obiecta caci gusturile nu se discuta!!!)....

Prefer KAWA,dar si CBR 900 nu e rau...deci cum am zis,PAREREA MEA :grinbandit:

HAI SA TRAIM BINE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depinde de an si de stare.

probabil gixeru.

daca nu gixeru, bladele.

zx9 greu si nemanevrabil, but then again, repet, depinde de an.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Mai frumoasa depinde de tine... k deh gusturile nu se discuta eu prefer gixxeru la design iar la perf daca gixxeru e mai nou ca celelalte 2 e mai bun dak nu zx9.. am mers cu zx9 si mi s-a parut a fi o combinatie buna intre o supersport si touring (mai mult spre super sport) :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Someone rang!(bhairava,mi se apre mie sau mai strigat,dc nu imi cer scuze ca ma bag in seama singur)

Parerea mea e ca depinde de anul de fabricatie dar eu unu as opta pt un gixxer,imi place si designul !dar am zis parerea mea!

Drum uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cumva a vrut sa zica "Firebladele" ? :huh:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis ca imi cer scuze,acu imi dau seam ca da,am prostul obicei de a ma baga singur in seama!MEA CULPA(parca asa se scrie) :laugh:

Inca o data mii de scuze !

Have a nice day :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Daca ne spui si anul de fabricatie al motocicletelor s-ar putea sa putem sa te ajutam mai mult.Dar cred ca Honda este de departe cea mai stabila si Kawa cea mai nervoasa iar Suzuki este un frumos compromis compromis intre cele doua.La capitolul frumusete doar tu poti sa decizi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ZX9. E suficient de manevrabila, dar sub controlul motorului. Pe loc e foarte greu de miscat.

La fel ca si in curbe strinse, greutatea isi spune cuvintul si tinde sa te arunce de pe sosea/circuit.

Despre celelalte nu ma pronunt, chiar nu stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

Honda as alege fara ezitare. O consructie f. manevrabila si o rezistenta mult superioara. Daca ar fi dupa mine VFR750 as alege. Daaa, am facut-o deja.

Alege durabilitatea ca are valoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...