Jump to content
Sign in to follow this  
Cooler

Service/servicii Pt Motocicleta Mea

Recommended Posts

Deci, cum am ramas? A sarit omul cu banu' ? :crack:

inca nu .... mai are timp pana se pun in miscare demersurile legale :crack:

dar nah, timpul oricum a expirat sapt trecuta :lool:

inca nu .... mai are timp pana se pun in miscare demersurile legale :crack:

la DNA cu el!!!! abuz in servicu :crack: asta este mai grav decat tigancile care vand in piata flori ,...... zda tiganci la pret de regina noptii

Edited by vlady_80

Aspectul legal:PFFFUAAA si rad de ma prapadesc(cu siguranta exista o"fatzuca"din aia care rade si nu mai stiu ce face pe aici dar mi-e lene sa o caut)Sa il vad eu primul organ de ancheta cum stabileste datele tehnice ale problemei.Sau pe al 2-lea..

"Domnuca"...Cu aspectul legal poti sa iti faci o mare frectie(nu sunt badaran,la un tratament anti raceala ma refer).

De ce?Pai din mai multe motive:

E Basescu presedinte?E voiculescu securistul care a castigat in toamna la pacanele?Ati mers la un service care sa va monteze si sa va probeze"instalatiile".

Comunicarea va va ajuta mai mult decat "cadrul legal":))) Uite ca poate am nimerit si un"razator"

Comunicare de genul:

a:jur ca erau bune cand le-am trimis

b:jur ca nu le-am scapat pe jos cand le-am primit

b:jur ca nu am inversat firele

b:jur ca va rup coastele

a:nu stiu care pe care

Oare chiar trebuia sa scriu ceva?

Aspectul legal:PFFFUAAA si rad de ma prapadesc(cu siguranta exista o"fatzuca"din aia care rade si nu mai stiu ce face pe aici dar mi-e lene sa o caut)Sa il vad eu primul organ de ancheta cum stabileste datele tehnice ale problemei.Sau pe al 2-lea..

"Domnuca"...Cu aspectul legal poti sa iti faci o mare frectie(nu sunt badaran,la un tratament anti raceala ma refer).

E Basescu presedinte?E voiculescu securistul care a castigat in toamna la pacanele?Ati mers la un service care sa va monteze si sa va probeze"instalatiile".

Comunicarea va va ajuta mai mult decat "cadrul legal":))) Uite ca poate am nimerit si un"razator"

Comunicare de genul:

oricum are dovezi scrise mai sus si paginile anterioare

ITPCLUJ.RO

STR CAMPINA 51/53

HALA DIN SPATELE BENZINARIEI

TEL 0766524677

VA RECOMAN CU CALDURA ITP MOTO AUTO SI CAMIOANE

Un garaj mic dar plin de incarcatura creativ-inovativa,

un om mare la trup dar cu o inima si mai mare,

si bucuria achizitionarii unui nou utilaj...

post-47060-0-65854600-1363522384_thumb.jpg

Recomand, hai norock!

(Aaaa, recomandat mai ales BMW-istilor, prietenii stiu de ce!)

Edited by stcimponeriu

Un garaj mic dar plin de incarcatura creativ-inovativa,

un om mare la trup dar cu o inima si mai mare,

si bucuria achizitionarii unui nou utilaj...

attachicon.gifCalin, Dan si presa.jpg

Recomand, hai norock!

(Aaaa, recomandat mai ales BMW-istilor, prietenii stiu de ce!)

mare bucurie in viata ii o scula noua cand esti cu adevarat pasionat de ceea ce faci, sa ai noroc de ea

Comunicare de genul:

No bine, normal ca nu poti demonstra nimic, asa pe povesti.. da-i pace. Mai bine cu vorba buna si cu intelegere, ca doar ie si noi oameni. Numa io bag sama ca pretenu nostru bCustoms s-o suparat pe Ioana si vre sa vada drumu legal, lucru de inteles. Io in locu lui asa m-as speria ca nici nu le-as mai raspunde la telefon, nici nu as recunoaste ca ii cunosc! Sincer sa fiu, si io is curios cum ii cu drumu lejii ala...

La Dan Cata in fata garajului:

post-47060-0-79352400-1367007649_thumb.jpg

BMW-uri si chopper-e, parca e intalnirea de miercurea =)) !

Hai norock!

salut,oare unde as putea merge pt montat niste crash pad-uri pe o honda cbr600 F4 in cluj?ceva service sau cineva care se pricepe si totusi undeva sa nu imi ia pe montat mai mult decat am dat pe crash pad-uri...ca am sunat mai inainte la un service am vazut pe ceva site nici nu mai stiu cum se numesc si au zis ca e 150 de lei montatul...si mi se pare cam exagerat un pic...

salut,oare unde as putea merge pt montat niste crash pad-uri pe o honda cbr600 F4 in cluj?ceva service sau cineva care se pricepe si totusi undeva sa nu imi ia pe montat mai mult decat am dat pe crash pad-uri...ca am sunat mai inainte la un service am vazut pe ceva site nici nu mai stiu cum se numesc si au zis ca e 150 de lei montatul...si mi se pare cam exagerat un pic...

pai daca ti-au cerut atat inseamna ca e mult de lucru si e greu de montat , daca nu , inseamna ca le poti monta si singur....0744817857-Andrei...vezi ce zice si el

ps incearca sa le montezi singur ca nu e vb de segmentare motor...

mersi de numar,am vb cu Andrei ceva mai devreme dar nu prea are timp deloc saptamana asta si nu stie exact nici cealalta...nu ma grabesc prea tare dar am crezut ca poate stie cineva si altundeva unde as putea merge...singur totusi nu m-as prea baga sa le montez...

Un service la care am fost,pentru prima data si sant multumit de servicii,este cel a lui Alin Moldovan.E situat aprox vis a vis de LUK OIL de pe Calea Manastur,pe colt la straduta cu Biserica Baptista.Repara orice:scutere ,moto,atv.Tel.0740146596

Edited by Poly

Buna tuturor,

Sunt nou in zona moto, am achizitionat anul trecut prin toamna un suzuki GSXR 400 din 93, anul acesta l-am scos la plimbare mai serios si... vad ca in mers si nu numai... turatia se gatuie undeva in zona 3000 - 4000 rmp dupa care isi revine. Nu stiu daca e de la bujii, trebuie sincronizate carburatoarele sau ce o fi... dar unde imi recomandati sa merg sa-mi faca cineva priceput o investigatie? Poate pe langa investigarea acestei probleme... sa faca si o investigare generala a motorului.

Cu multumiri,

Buna tuturor,

Sunt nou in zona moto, am achizitionat anul trecut prin toamna un suzuki GSXR 400 din 93, anul acesta l-am scos la plimbare mai serios si... vad ca in mers si nu numai... turatia se gatuie undeva in zona 3000 - 4000 rmp dupa care isi revine. Nu stiu daca e de la bujii, trebuie sincronizate carburatoarele sau ce o fi... dar unde imi recomandati sa merg sa-mi faca cineva priceput o investigatie? Poate pe langa investigarea acestei probleme... sa faca si o investigare generala a motorului.

Cu multumiri,

http://www.cocmotors.ro/?page_id=25

Un service la care am fost,pentru prima data si sant multumit de servicii,este cel a lui Alin Moldovan.E situat aprox vis a vis de LUK OIL de pe Calea Manastur,pe colt la straduta cu Biserica Baptista.Repara orice:scutere ,moto,atv.Tel.0740146596

numai bine ca sunt din manastur si e aproape de mine..mersi mult!

Salutare tuturor...ma ajuta si pe mine cineva cu o vopsitorie moto in CJ , pt un Yamaha R6 2003 ?...ma intereseaza o lucrare integrala !!!

'' Vreau sa imi vopsesc motorul dar nu gasesc (mi-e si urgent)....toti vopsitorii sa apeleze la mine !!! " :mexicanwave:

Toate elementele..sunt demontate ! Prefer CALITATE...daca se poate si pret bun....e perfect !!! :)

ar mai fi interesati de huse?

eu as fi interesat..poti sa ma ajuti cu un pret actual?

Husele vor fi similare, dar nu chiar identice. Vor costa 55 de lei si vor fi disponibile doar luna viitoare.

Si io vreau o husa pt moto meu , nu ne dati mai multe info despre persoana de contact