Sari la conținut

Cuvant Inainte


DLI
 Share

Postări Recomandate

in al cincilea rand... nu mai am,decat 3 cuvinte :D :D :D .... KISS MY ASS !!! fara suparare... :D :wave: :cheers:

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 84
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

in al cincilea rand... nu mai am,decat 3 cuvinte :D :P :rose: .... KISS MY ASS !!! fara suparare... :lol: :D :D

 

as prefera FUCK YOUR ASS-in al saselea rand,daca nu te superi_porcii tot porci_putem continua pe tema aceasta ca vad ca te pricepi si te si reprezinta_numai ca iar iti atrag atentia_schimba topic-ul_cel putin din respect pt DLI_cu respect si fara suparare"MC"_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as prefera FUCK YOUR ASS-in al saselea rand,daca nu te superi_porcii tot porci_putem continua pe tema aceasta ca vad ca te pricepi si te si reprezinta_numai ca iar iti atrag atentia_schimba topic-ul_cel putin din respect pt DLI_cu respect si fara suparare"MC"_

 

 

Bei, smecheras din moldova, MARSH ACASA !!!

Lasa-ne in pace cu respectul si cu fara supararea ta.

 

EJECT

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bei, smecheras din moldova, MARSH ACASA !!!

Lasa-ne in pace cu respectul si cu fara supararea ta.

 

EJECT

 

:D

 

 

hopa !!!_lume noua_ia zi puisor,tu cu ce te ocupi?_ca vad ca te pricepi la dat ordine_te-am deranjat cumva?_ne cunoastem sau este doar un exercitiu de avocatura in apararea lordului_el a vorbit urat si i-am raspuns pe masura_tu ce probleme ai,ca le rezolvam imediat_nu stai bine pe CBR-ul tau?_vrei sa intri in gasca cu incepatorii?_eu nu m-am luat de tine_si nici nu as vrea_de aceea,sa punem punct aici si sa ne vedem de ale noastre_o poti lua ca o dorinta,ca o rugaminte,sau ca un gest intelept_chiar daca nu-ti convine:cu respect si fara suparare"MC"_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa !!!_lume noua_ia zi puisor,tu cu ce te ocupi?_ca vad ca te pricepi la dat ordine_te-am deranjat cumva?_ne cunoastem sau este doar un exercitiu de avocatura in apararea lordului_el a vorbit urat si i-am raspuns pe masura_tu ce probleme ai,ca le rezolvam imediat_nu stai bine pe CBR-ul tau?_vrei sa intri in gasca cu incepatorii?_eu nu m-am luat de tine_si nici nu as vrea_de aceea,sa punem punct aici si sa ne vedem de ale noastre_o poti lua ca o dorinta,ca o rugaminte,sau ca un gest intelept_chiar daca nu-ti convine:cu respect si fara suparare"MC"_

 

Oi fi eu puisor, dar sunt puisor de elefant, si sunt absolut sigur ca n-ai vrea sa te iei de mine, pt ca nu ti-ar facea bine la sanatate !! :D

 

In rest toate bune si frumoase, numai ca topicul asta este pt cei din zona noastra, asta inseamna ca sunt bineveniti si altii, daca se comporta in limitele bunului simt !!!!

 

Subject closed !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am luat tdmul din m ciuc si am cunoscut cativa bikeri magyari...pot sa zic k sunt amabilisi de gashk. stai linistiti k ei au deja un forum.dar hai sa nu vb despre autonomie si aici.suntem bikeri ar tre sa fim uniti.

Eu sunt pintre putini romani de aici si sincer sunt de acord cu tine ca sunt multi de treaba!

Oricum aici traiesc si lucrez!Iar cu privire la noi romani ce pot sa zic suntem prea crispati si tot timpul ne certam ca ala e Oltean ca ala e Moldovean ca ala e Ardelean bla bla bla bla......asa ne place noua sa ne mancam intre noi iar daca cineva zice ceva repede sarim cu gura! Mai bine facem ceva constructiv si ne respectam noi intre noi ca si asa suntem 1-2% din totalul autovehiculelor din Romania! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pintre putini romani de aici si sincer sunt de acord cu tine ca sunt multi de treaba!

Oricum aici traiesc si lucrez!Iar cu privire la noi romani ce pot sa zic suntem prea crispati si tot timpul ne certam ca ala e Oltean ca ala e Moldovean ca ala e Ardelean bla bla bla bla......asa ne place noua sa ne mancam intre noi iar daca cineva zice ceva repede sarim cu gura! Mai bine facem ceva constructiv si ne respectam noi intre noi ca si asa suntem 1-2% din totalul autovehiculelor din Romania! :D

 

 

salut lordule_este posibil sa nu ma crezi,dar mesajul tau mi-a mers la suflet_ai mare dreptate_spre deosebire de "puisorul de elefant",caruia nu i-am facut nimic,nu-l cunosc_si cu toate acestea s-a repezit sa ma ameninte_cu ce motiv?_probabil ca asa sunt ungurii,daca zice ca acesta este topic pt regiunea lor(chiar daca a incercat sa o dreaga mai spre final)_si se mai mira ca sunt priviti cu retinere_este foarte adevarat,el face parte dintr-o categorie mica_dar pt unul ca el,se formeaza o imagine_si cine-i de vina?_ce a scris insa se va afla,pt ca voi avea eu grija de asta_lodule,pt maturitatea mesajului tau,propun remiza,adica PACE _te salut,te respect"motocarcotasu"_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut lordule_este posibil sa nu ma crezi,dar mesajul tau mi-a mers la suflet_ai mare dreptate_spre deosebire de "puisorul de elefant",caruia nu i-am facut nimic,nu-l cunosc_si cu toate acestea s-a repezit sa ma ameninte_cu ce motiv?_probabil ca asa sunt ungurii,daca zice ca acesta este topic pt regiunea lor(chiar daca a incercat sa o dreaga mai spre final)_si se mai mira ca sunt priviti cu retinere_este foarte adevarat,el face parte dintr-o categorie mica_dar pt unul ca el,se formeaza o imagine_si cine-i de vina?_ce a scris insa se va afla,pt ca voi avea eu grija de asta_lodule,pt maturitatea mesajului tau,propun remiza,adica PACE _te salut,te respect"motocarcotasu"_

Omu' ce pot sa iti zic eu; fi si tu mai constructiv indiferent de motive!

Oricum nu stiu ce parere ai tu despre unguri(Ungaria) pentru ca eu nu pot avea o parere pentru ca nu am de a face cu ei, eu am treaba cu maghiarii(Romania) si majoritatea sunt de treaba!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut lordule_este posibil sa nu ma crezi,dar mesajul tau mi-a mers la suflet_ai mare dreptate_spre deosebire de "puisorul de elefant",caruia nu i-am facut nimic,nu-l cunosc_si cu toate acestea s-a repezit sa ma ameninte_cu ce motiv?_probabil ca asa sunt ungurii,daca zice ca acesta este topic pt regiunea lor(chiar daca a incercat sa o dreaga mai spre final)_si se mai mira ca sunt priviti cu retinere_este foarte adevarat,el face parte dintr-o categorie mica_dar pt unul ca el,se formeaza o imagine_si cine-i de vina?_ce a scris insa se va afla,pt ca voi avea eu grija de asta_lodule,pt maturitatea mesajului tau,propun remiza,adica PACE _te salut,te respect"motocarcotasu"_

domnu'Carcotas,de ce faci categorii pe etnie?? ex.roman-ungur??De ce nu spui ca oameni respectuosi(you) :lol: :D ,si derbedei(noi)??? DE CEEEE MEREU cuvantul "ungur" iti vine in minte prima si prima data??? nu,de parc a n-as fi ungur.. :D Aici nu s-a luat nimeni de etnia ta... numai de persoana ta... cu respect,numai doua cuvinte.. FUCK YOURSELF!!.in rest P E A C E !! :D si,chir...teleporteaza-te in forumul tau,daca nu te simti bine pe la noi.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu'Carcotas,de ce faci categorii pe etnie?? ex.roman-ungur??De ce nu spui ca oameni respectuosi(you) :lol: :D ,si derbedei(noi)??? DE CEEEE MEREU cuvantul "ungur" iti vine in minte prima si prima data??? nu,de parc a n-as fi ungur.. :D Aici nu s-a luat nimeni de etnia ta... numai de persoana ta... cu respect,numai doua cuvinte.. FUCK YOURSELF!!.in rest P E A C E !! :D si,chir...teleporteaza-te in forumul tau,daca nu te simti bine pe la noi.. :P

 

ce-mi place la voi este ca sunteti uniti_si vad ca si tu te pricepi la "limbi"_imi place si chestia cu teleportarea_bun sfat_multam fain_asa voi face_pt tine niciun respect_dar asa cum am mai spus,cei ca voi sunt putini,din fericire_si inca ceva:cunosc multi motociclisti din sf ghe,tg sec , covasna, baraolt_le multumesc pe aceasta cale,pt maturitatea de care au dat dovada_deja am primit pe privat cuvinte nu prea placute la adresa ta si a prietenului tau_ei nu sunt de acord cu voi_si ca sa nu crezi ca as avea ceva cu tine sau cu ceilalti din cv si hr,daca s-a inteles gresit,imi cer scuze_dar cum ar suna daca tu ai fi in moldova iar eu ti-as zice:"marsh acasa"?_si asta cand noi nici nu ne cunoastem_deja am scris cam mult si a inceput numaratoarea inversa pt teleportare_no,servus_(mai stiu cuvinte,dar nu ma reprezinta,spre deosebire de tine)_eu chiar va respect si nu sunt suparat"motocarcotasu"_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut lordule_este posibil sa nu ma crezi,dar mesajul tau mi-a mers la suflet_ai mare dreptate_spre deosebire de "puisorul de elefant",caruia nu i-am facut nimic,nu-l cunosc_si cu toate acestea s-a repezit sa ma ameninte_cu ce motiv?_probabil ca asa sunt ungurii,daca zice ca acesta este topic pt regiunea lor(chiar daca a incercat sa o dreaga mai spre final)_si se mai mira ca sunt priviti cu retinere_este foarte adevarat,el face parte dintr-o categorie mica_dar pt unul ca el,se formeaza o imagine_si cine-i de vina?_ce a scris insa se va afla,pt ca voi avea eu grija de asta_lodule,pt maturitatea mesajului tau,propun remiza,adica PACE _te salut,te respect"motocarcotasu"_

 

Ce zici nehalitule ? :lol: Ca n-am inteles bine !!!

 

Vrei sa zici ca te simti ofensat, ca te-am jignit, ca eu, ungurul cel rau, m-am luat de tine ?

 

Cum sunt unguri ? Ai cumva complexe, fata de noi ?

 

 

Suntem priviti cu retinere ? De cine mah ?

De labagii ca tine, care habar n-au ca exista si alta natie ca a lor ? :D

 

 

Tocmai am vb cu invatatoarea ta, care m-a lamurit, ca esti asa de prost, ca in grupa mica ai ramas corigent la joaca !! :D

 

Nici in limba ta materna nu esti in stare sa scrii corect.

 

Vrei sa ne tii predici despre bun simt, comportare civilizata, chesti despre care tu habar n-ai.

Tocmai ti-am citit toate posturile de pe site-ul asta, rog si pe ceilalti sa faca la fel, sa vada cat de retardat mintal esti.

 

Am vazut prea multi ca tine, asa ca, cu pareri de rau, tre sa-ti spus ca nu prea pot sa te respect 'motolabagiule'

Editat de borosz1978
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi plac ungurii, intelege, nu-mi plac ungurii :D .... imi zice un amic din Bucuresti

De ce ma desteptule? ce nu-ti place la ei? il intreb eu.... :D

nu inteleg ce zic ma, nu inteleg, asa ma enerveaza...... :D

cred ca am zis tot :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si n-a trecut mult de cand s-a infiintat subforumul,ca ati si inceput sa va dati la oase pe criterii etnice. De asta nu s-a facut acest subforum pana acum si tot de asta cred ca o sa dispara in curand. Tonul domnilor,tonul va face mai culti.

Nu zice nimeni sa nu reactionezi cand altul te balacareste,dar sunt mai multe moduri in care se poate raspunde.

Nu zice nimeni ca unul e mai prost decat celalalt, dar trebuie sa sesizezi niste nuante, ex: motoCARCOTASU'.

Nu are rost sa puneti paie pe foc aiurea. kopocka si borosz se descurca FOARTE BINE in romana fata de multi altii,si am vazut specimene din restul tarii care de abia legau niste cuvinte in limba lor materna,asa ca modul cum se exprima unii pe acest subforum,este mai putin relevant si efortul trebuie apreciat.

 

Daca o sa continuati cu texte de genul motociclistii unguri in sus si in jos,o sa cer adminului sa inchida subforumul.

 

HAI DATI NOROC! SI VORBITI DE MOTO. :D

 

ps: aici este un spatiu virtual deci e cam greu sa emiti pretentia cuiva sa mearga acasa,cand nu i se cunoaste IP-ul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, sunt de acord.... daca se continua asa, propun si eu inchiderea topicului, n-are nici un rost sa impartim prostii pe aici, mai ales pentru ca nici nu ne cunoastem, poate de ex motocarcotasul nostru are o prietena maghiara care-l bate in fiecare zi si de acea e asa de frustrat, si noi am putea defapt sa-l ajutam.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, sunt de acord.... daca se continua asa, propun si eu inchiderea topicului, n-are nici un rost sa impartim prostii pe aici, mai ales pentru ca nici nu ne cunoastem, poate de ex motocarcotasul nostru are o prietena maghiara care-l bate in fiecare zi si de acea e asa de frustrat, si noi am putea defapt sa-l ajutam.......

 

:D

 

Sa-l ajutam ? Cum ?

 

Propun de exemplu sa-l batem si noi, si dupa aia va avea dreptul sa fie suparat !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-mi place la voi este ca sunteti uniti_si vad ca si tu te pricepi la "limbi"_imi place si chestia cu teleportarea_bun sfat_multam fain_asa voi face_pt tine niciun respect_dar asa cum am mai spus,cei ca voi sunt putini,din fericire_si inca ceva:cunosc multi motociclisti din sf ghe,tg sec , covasna, baraolt_le multumesc pe aceasta cale,pt maturitatea de care au dat dovada_deja am primit pe privat cuvinte nu prea placute la adresa ta si a prietenului tau_ei nu sunt de acord cu voi_si ca sa nu crezi ca as avea ceva cu tine sau cu ceilalti din cv si hr,daca s-a inteles gresit,imi cer scuze_dar cum ar suna daca tu ai fi in moldova iar eu ti-as zice:"marsh acasa"?_si asta cand noi nici nu ne cunoastem_deja am scris cam mult si a inceput numaratoarea inversa pt teleportare_no,servus_(mai stiu cuvinte,dar nu ma reprezinta,spre deosebire de tine)_eu chiar va respect si nu sunt suparat"motocarcotasu"_

apai acuma io chiar ca nu anteleg probleme asta,cu resspectul teu... cand imi scrii ca nu ma respecti,cand termini topicul tau ca respect si ca nu esti suparat... Aaapai decide-te,si fii hotarat ferm... :rose: ...Si parerea mea este ca esti suparat..rau... Degeaba te prefaci... :rose: SI IMI PARE RAU PT.TOPIC......N U VREEAU SA SE DESFIINTEZE!!!! nu asta este intentia mea.. :rose: AAAJ LAAAV JUU ALL !!!(motocarcotasu exclus,"prietenii mei"care i-au scris pareri asa-s-asa,despre mine,inclusi)..hehehe :rose: :rose:

 

--- Mesaj completat în 11 Mar 2008 20:00 -------------

Ce zici nehalitule ? :P Ca n-am inteles bine !!!

 

Vrei sa zici ca te simti ofensat, ca te-am jignit, ca eu, ungurul cel rau, m-am luat de tine ?

 

Cum sunt unguri ? Ai cumva complexe, fata de noi ?

Suntem priviti cu retinere ? De cine mah ?

De labagii ca tine, care habar n-au ca exista si alta natie ca a lor ? :lol:

Tocmai am vb cu invatatoarea ta, care m-a lamurit, ca esti asa de prost, ca in grupa mica ai ramas corigent la joaca !! :D

 

Nici in limba ta materna nu esti in stare sa scrii corect.

 

Vrei sa ne tii predici despre bun simt, comportare civilizata, chesti despre care tu habar n-ai.

Tocmai ti-am citit toate posturile de pe site-ul asta, rog si pe ceilalti sa faca la fel, sa vada cat de retardat mintal esti.

 

Am vazut prea multi ca tine, asa ca, cu pareri de rau, tre sa-ti spus ca nu prea pot sa te respect 'motolabagiule'

húúú wazz,neked szåjkosår kell :D Hååå,lazúlj picit..nemkell ezt ennyire komolyan venni!!! :D :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni calmativa!Nici nu va cunoasteti si va luati la plame, chiar daca unu va injura nu-l bagati in seama e mai lejer, se plictiseste el de comentarii pana la urma!

 

Eu personal nu port pica la nimeni cine ma deranjeaza nu-l bag in seama si gata!

 

Altfel revenit-va ca va dau box-ul eu si dupa aia va pun la beut bere pana pocniti! :D

 

RUGAMINTE catre SEFU'...........DON"T KILL THIS TOPIC!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apai acuma io chiar ca nu anteleg probleme asta,cu resspectul teu... cand imi scrii ca nu ma respecti,cand termini topicul tau ca respect si ca nu esti suparat... Aaapai decide-te,si fii hotarat ferm... :rose: ...Si parerea mea este ca esti suparat..rau... Degeaba te prefaci... :rose: SI IMI PARE RAU PT.TOPIC......N U VREEAU SA SE DESFIINTEZE!!!! nu asta este intentia mea.. :rose: AAAJ LAAAV JUU ALL !!!(motocarcotasu exclus,"prietenii mei"care i-au scris pareri asa-s-asa,despre mine,inclusi)..hehehe :P :rose:

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Mar 2008 20:00 -------------</small><br/>

húúú wazz,neked szåjkosår kell :D Hååå,lazúlj picit..nemkell ezt ennyire komolyan venni!!! :lol: :rose:

 

 

:rose:

 

Apai la mine nu intelegeste romania, asa ca lasama rece (scuze pt greseli, am doar 4 clase)

 

 

Pt toata lumea :D (inclusiv 'motocarcotasu')

 

 

Pt mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si n-a trecut mult de cand s-a infiintat subforumul,ca ati si inceput sa va dati la oase pe criterii etnice. De asta nu s-a facut acest subforum pana acum si tot de asta cred ca o sa dispara in curand. Tonul domnilor,tonul va face mai culti.

Nu zice nimeni sa nu reactionezi cand altul te balacareste,dar sunt mai multe moduri in care se poate raspunde.

Nu zice nimeni ca unul e mai prost decat celalalt, dar trebuie sa sesizezi niste nuante, ex: motoCARCOTASU'.

Nu are rost sa puneti paie pe foc aiurea. kopocka si borosz se descurca FOARTE BINE in romana fata de multi altii,si am vazut specimene din restul tarii care de abia legau niste cuvinte in limba lor materna,asa ca modul cum se exprima unii pe acest subforum,este mai putin relevant si efortul trebuie apreciat.

 

Daca o sa continuati cu texte de genul motociclistii unguri in sus si in jos,o sa cer adminului sa inchida subforumul.

 

HAI DATI NOROC! SI VORBITI DE MOTO. :blbl:

 

ps: aici este un spatiu virtual deci e cam greu sa emiti pretentia cuiva sa mearga acasa,cand nu i se cunoaste IP-ul :D

 

 

Salut Dane,

Iti scriu tie din mai multe motive:

1.-vreau pe aceasta cale sa cer scuze nu tuturor motociclistilor din CV si HR,ci tuturor cetatenilor care locuiesc in aceasta zona.M-am interesat si am aflat ca este o diferenta intre maghiar,secui si ungur.Te asigur ca eu nu am stiut de diferenta aceasta.Nu am nimic cu nimeni,mai ales cu motociclistii si in special cu cei din CV si HR.Totul a inceput de la "puisorul de elefant".Citeste toate mesajele mele de pana atunci si te vei convinge.Eu aveam o conversatie haioasa cu lordul.

2.-daca eu scriu ceva de greselile ortografice sau de ideile cuiva,atata timp cat nu injur,nu jignesc,nu inteleg ce-i fute(scuze ca folosesc limbajul lor) grija pe unii.Cu atat mai mult,ca nu erau ei in cauza.

3.-daca am facut o greseala din confuzie si asa se pare,de ce numai acestia doi au sarit la mine?

4.-de ce atata violenta si un vocabular asa de grosolan doar din Sf Gheorghe?

5.-repet : eu nu am zis nimic de etnie niciodata ci doar am comentat ce a zis unul :"marsh acasa" si "forumul acesta este pt cei din zona".Trebuie sa recunosti ca pana aici nu s-a vorbit de etnie.

6.-daca ei continua cu expresii de genul "nehalit",nu se face referirea la foamea care era candva in Moldova?

7.-explica distinsilor tai prieteni ca soselele din Moldova sunt la un standard european,fata de potecile din zona voastra(nu jignesc pe nimeni ca aceasta este realitatea).Va puteti convinge.Soseaua de la Focsani spre nord poate fi asemanata la o scara redusa cu celebra"route 66".

8.-ei imi spun mie "nehalit","labagiu","retardat".Oare in vocabularul carei categorii de oameni se gasesc aceste cuvinte?

9.-unul din ei propune chiar sa fiu batut.Ok,dupa parerea lui.Uita o problema:eu il stiu.El nu ma stie.Asa ca scorul s-ar putea sa fie altul.S-ar putea sa-i fac pe plac,ca este a 2-a data cand ma ameninta.

10.-vei remarca desigur o alta forma de redactare a textului.Poate si distinsii tai prieteni care spun ca au vorbit cu invatatoarea mea vor invata cum se redacteaza un text.Dupa cum scriu ei si dupa papusi,totul seamana a desen animat.Pentru ei este evident ca au lipsit de la mai multe lectii.Nici nu a fost necesar sa vorbesc cu invatatoarea lor.

11.-imi cer scuze si pentru chestia cu respectul,ca i-am incurcat putin pe cei doi.

12.-as fi vrut sa le spun "szi io" sau "visont latas ro"(este posibil sa fi scris gresit,cer scuze.Important este ca stiu ce inseamna).Pentru modul grosolan in care mi s-au adresat le dedic punctul 13.

13.-oameni buni,am a va spune 3 lucruri :

a.-este evident IQ-ul vostru scazut(daca nu stiti va informez ca se refera la capacitatea intelectuala).De aceea cred ca v-ati luat motoare cu capacitate si putere mare.Sa faceti o compensare.

b.-dupa cum ganditi si scrieti,voi sunteti inca in faza embrionara(sunt convins ca stiti ce este acela un embrion).

c.-o intrebare pantru voi : stiti ca omul se trage din maimuta?Uitati-va in oglinda si veti constata ca voi nu v-ati trs de tot.

14.-as fi preferat ca punctul 13 sa aiba alt continut.Regret.M-ati provocat.

15.-Dane,meriti felicitari pentru initiativa de a deschide acest subforum(lucru la care distinsii tai prieteni nu s-au gandit.Si stau in zona de o viata).Este evident ca barfa si violenta atat orala cat si fizica,le este mai la indemana decat lucrurile serioase(aici intervine IQ).Apreciez ca spui frumos despre ei ca se descurca bine in romana.Au si dovetit-o.La prpopriu si la figurat.Din cat stiu eu maghiarii din Romania sau secuii(ca nici nu mai stiu cum sa spun numai sa nu jignesc) au ceva in plus(in sensul pozitiv).Nu degeaba se spune :"ARDEALU-I FRUNTEA".Si asa este.

16.-referitor la remarca lor vis-a-vis de nevasta care ma bate,probabil ca la ei asa se intampla.Aici am a le comunica faptul ca eu cu femeile ma f..,nu ma bat.Este adevarat ca mai gasesti si cate una care vrea palme in timp ce...

OAMENI BUNI,nu am nimic cu nimeni.Nu am jignit pe nimeni.Am raspuns doar provocarilor.Cand va uitati la emisiune "CARCOTASILOR",banuiesc ca va amuzati.Si aceia se leaga de oameni importanti.

Este a 2-a oara cand eu consider ca este cazul sa ne oprim aici.Sa punem totul pe vremea care nu ne lasa sa ne dam cu motoarele,pe stresul acumulat.Am aratat suficient cat de jmecheri suntem.Nu a castigat nimeni nimic,ba mai mult s-au pierdut probabil posibile relatii sau prietenii.

DIN RESPECT PENTRU VOI,PENTRU CE INCEARCA DAN SA FACA,MA INCLIN IN FATA VOASTRA,INCA ODATA VA CER SCUZE SI VA PROPUN SA INCHEIEM ACEASTA NEBUNIE.

Sa zicem ca cu totii am trait o experienta de viata,in speranta ca ne va folosi si ne va face sa fim mai buni,mai calmi,mai intelepti.

Foarte mult bun simt se vede la motociclistul din Harghita.Felicitari.NU INCHIDETI FORUM-ul.ESTE AL VOSTRU SI IL MERITATI.

Va urez sa aveti un an bun,cu satisfactii de pe urma pasiunii voastre.Asfalt uscat,benzina moca.Aveti grija de voi,de pasagerii vostrii,de ceilalti participanti la trafic. :crack:

Va multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALAH!So terminat?Nu-mi vine sa cred!

Sper sa nu mai iasa treburi dinastea pe topicuri! PLS GOD!

Oricum ce nota imi dai domnu motocarcotasu la gramatica :crack: ?

Crede-ma ai pus punctul pe I mai in sus!

Ai grija si tu de tine si sper ca o sa mai glumim!

Bafta tuturor!

De aici din fotoliu va saluta ICE lu' LORD-u'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Dane,

Iti scriu tie din mai multe motive:

1.-vreau pe aceasta cale sa cer scuze nu tuturor motociclistilor din CV si HR,ci tuturor cetatenilor care locuiesc in aceasta zona.M-am interesat si am aflat ca este o diferenta intre maghiar,secui si ungur.Te asigur ca eu nu am stiut de diferenta aceasta.Nu am nimic cu nimeni,mai ales cu motociclistii si in special cu cei din CV si HR.Totul a inceput de la "puisorul de elefant".Citeste toate mesajele mele de pana atunci si te vei convinge.Eu aveam o conversatie haioasa cu lordul.

2.-daca eu scriu ceva de greselile ortografice sau de ideile cuiva,atata timp cat nu injur,nu jignesc,nu inteleg ce-i fute(scuze ca folosesc limbajul lor) grija pe unii.Cu atat mai mult,ca nu erau ei in cauza.

3.-daca am facut o greseala din confuzie si asa se pare,de ce numai acestia doi au sarit la mine?

4.-de ce atata violenta si un vocabular asa de grosolan doar din Sf Gheorghe?

5.-repet : eu nu am zis nimic de etnie niciodata ci doar am comentat ce a zis unul :"marsh acasa" si "forumul acesta este pt cei din zona".Trebuie sa recunosti ca pana aici nu s-a vorbit de etnie.

6.-daca ei continua cu expresii de genul "nehalit",nu se face referirea la foamea care era candva in Moldova?

7.-explica distinsilor tai prieteni ca soselele din Moldova sunt la un standard european,fata de potecile din zona voastra(nu jignesc pe nimeni ca aceasta este realitatea).Va puteti convinge.Soseaua de la Focsani spre nord poate fi asemanata la o scara redusa cu celebra"route 66".

8.-ei imi spun mie "nehalit","labagiu","retardat".Oare in vocabularul carei categorii de oameni se gasesc aceste cuvinte?

9.-unul din ei propune chiar sa fiu batut.Ok,dupa parerea lui.Uita o problema:eu il stiu.El nu ma stie.Asa ca scorul s-ar putea sa fie altul.S-ar putea sa-i fac pe plac,ca este a 2-a data cand ma ameninta.

10.-vei remarca desigur o alta forma de redactare a textului.Poate si distinsii tai prieteni care spun ca au vorbit cu invatatoarea mea vor invata cum se redacteaza un text.Dupa cum scriu ei si dupa papusi,totul seamana a desen animat.Pentru ei este evident ca au lipsit de la mai multe lectii.Nici nu a fost necesar sa vorbesc cu invatatoarea lor.

11.-imi cer scuze si pentru chestia cu respectul,ca i-am incurcat putin pe cei doi.

12.-as fi vrut sa le spun "szi io" sau "visont latas ro"(este posibil sa fi scris gresit,cer scuze.Important este ca stiu ce inseamna).Pentru modul grosolan in care mi s-au adresat le dedic punctul 13.

13.-oameni buni,am a va spune 3 lucruri :

a.-este evident IQ-ul vostru scazut(daca nu stiti va informez ca se refera la capacitatea intelectuala).De aceea cred ca v-ati luat motoare cu capacitate si putere mare.Sa faceti o compensare.

b.-dupa cum ganditi si scrieti,voi sunteti inca in faza embrionara(sunt convins ca stiti ce este acela un embrion).

c.-o intrebare pantru voi : stiti ca omul se trage din maimuta?Uitati-va in oglinda si veti constata ca voi nu v-ati trs de tot.

14.-as fi preferat ca punctul 13 sa aiba alt continut.Regret.M-ati provocat.

15.-Dane,meriti felicitari pentru initiativa de a deschide acest subforum(lucru la care distinsii tai prieteni nu s-au gandit.Si stau in zona de o viata).Este evident ca barfa si violenta atat orala cat si fizica,le este mai la indemana decat lucrurile serioase(aici intervine IQ).Apreciez ca spui frumos despre ei ca se descurca bine in romana.Au si dovetit-o.La prpopriu si la figurat.Din cat stiu eu maghiarii din Romania sau secuii(ca nici nu mai stiu cum sa spun numai sa nu jignesc) au ceva in plus(in sensul pozitiv).Nu degeaba se spune :"ARDEALU-I FRUNTEA".Si asa este.

16.-referitor la remarca lor vis-a-vis de nevasta care ma bate,probabil ca la ei asa se intampla.Aici am a le comunica faptul ca eu cu femeile ma f..,nu ma bat.Este adevarat ca mai gasesti si cate una care vrea palme in timp ce...

OAMENI BUNI,nu am nimic cu nimeni.Nu am jignit pe nimeni.Am raspuns doar provocarilor.Cand va uitati la emisiune "CARCOTASILOR",banuiesc ca va amuzati.Si aceia se leaga de oameni importanti.

Este a 2-a oara cand eu consider ca este cazul sa ne oprim aici.Sa punem totul pe vremea care nu ne lasa sa ne dam cu motoarele,pe stresul acumulat.Am aratat suficient cat de jmecheri suntem.Nu a castigat nimeni nimic,ba mai mult s-au pierdut probabil posibile relatii sau prietenii.

DIN RESPECT PENTRU VOI,PENTRU CE INCEARCA DAN SA FACA,MA INCLIN IN FATA VOASTRA,INCA ODATA VA CER SCUZE SI VA PROPUN SA INCHEIEM ACEASTA NEBUNIE.

Sa zicem ca cu totii am trait o experienta de viata,in speranta ca ne va folosi si ne va face sa fim mai buni,mai calmi,mai intelepti.

Foarte mult bun simt se vede la motociclistul din Harghita.Felicitari.NU INCHIDETI FORUM-ul.ESTE AL VOSTRU SI IL MERITATI.

Va urez sa aveti un an bun,cu satisfactii de pe urma pasiunii voastre.Asfalt uscat,benzina moca.Aveti grija de voi,de pasagerii vostrii,de ceilalti participanti la trafic. :haha:

Va multumesc !

 

 

mamaaaaaaaa, asta da novela !!

 

Ca sa nu vorbesc de faptul ca se plange ca o cu...va.

Bei motocarcelule, asa este un forum pt barbati, asa ca lasa :crack:, si ....

 

Tre sa-mi aduc mancare pt doua zile langa calculator, daca ma apuc sa citesc. :(

Hai sa luam la rand : (o sa incerc sa ma exprim cat mai cenzurat, si fara prea multe greseli)

 

1. nu ne intereseaza scuzele tale, in ochi tai nu exista nici o diferenta intre ungur, secui, sau maghiar, NE IUBESTI PE TOTI LA FEL !!!

 

2. n-as putea sa numar pe degete pe cati ai jignit aici pe forum, asa ca lasa vrajeala

 

3. 'astia doi' ce ? animale ? Astia doi au sarit pe tine, ca trebuia sa faca cineva ceva. Defapt au sarit mai multi, dar nu ti-ai dat seama, ca esti inapoiat mintal. HORMONIS PAUZA

 

4. Stii tu foarte bine raspunsul la intrebare. Ai spus chiar tu. Asa sunt unguri, de aceea ne iubesti si ne venerezi.

 

5. iti sugerez sa citesti mai bine ce ai scris, pt ca asta nu este adevarat :D

 

6. eu n-am vorbit despre moldova, am vorbit de tine, tu si numai tu :lol:

 

7. greseala mare. cred ca ai vrut sa scrii route 69 !!! sper sa intelegi aluzia, ca doar esti un om cult

 

8. In vocabularul oamenilor care nu scriu la sfarsitul fiecarui post, 'blablabla respect blablabla respect blablabla iluvjuman blablabla' dupa ce au jignit pe jumatate din cei aflati acolo. Sper ca te-am lamurit.

 

9. Asta chiar este tare. Tu ma stii, eu nu te stiu. Oare care este motivul ? Cred ca faptul ca esti un fricos, care da numai din cioc, si nu are curajul sa se arate.

Chiar as dori sa schimbam niste replici, noi doi, fata in fata, esti in stare de asa ceva ? COMLEXATULE :lol:

Adevarul este ca nu ma stii, pozele sunt cu fratele meu, eu am 14 ani, 150 cm, si 42 de kg, cu motocicleta, cu tot.

 

10. postul urmator te rog eu sa-l scrii in limba maghiara. As vrea sa te vad, cu scrii intr-o lb straina, daca nici in limba ta materna nu esti in stare sa legi propozitiile cum trebuie.

 

11. pe mine chiar m-ai incurcat. Nici nu mai stiu ce nationalitate am ? Sunt ungur. NU, sunt secui. Nici asta. Cred ca sunt maghiar. Dracu stie :blbl:

 

12. JAJ JAJ, in ce limba ai scris, vietnameza, chineza ? Sa nu-mi zici ca te-am luptat in vietnam, bei RAMBO. Eu as vrea sa-ti zic multe, dar acum incerc sa fiu un domn, chiar daca este foarte greu, fiind vorba de tine.

 

13. Cei ala mah IQ ? (ca la noi, la unguri n-am auzit de asa ceva). Imi dai seama cat de frustrat tre sa fii, ca noi avem triciclete ca lumea, iar tu te dai pe route 69 cu rollerul !!! :D

Tu ai pola de 2 cm, si cam moale, de aia te bate femeia in fiecare zii, si vine la noi, sai aratam szekely bantu COMPLEXATULE.

 

Embr..ce ? Asta o fi o injuratura in vietnameza :)

 

apai eu chiar nu m-am tras de nici o maimuta.

N-am stiut ca voi trageti de maimute (poate cand ai fost in vietnam), sa schimbat lumea.

Din cate stiu, voi pe acolo trageti de capre, de la spate. :D

 

 

14. nu-ti face griji, ca n-ai scris o singura propozitie cu continut pe tot forumul, asa ca nu ne suparam

 

15. iata prima ta propozitie cu continut. Te astept la o bere, fara batai. Doar cu pupicuri

 

16. bei, asta n-am scris eu, a scris celalalt 'puisor de elefant', si fan FireBlade, de la miercurea ciuc, dar a avut dreptate.

Mare figura esti mah motocarcelule, mai intai cu capre, dupa aia cu femei, si le si mai tragi cate o palma pe fundulet. Imi imaginez cum striga ele in extaz 'IAIAIAIAIAIAIA' :D

 

 

Experienta asta de viata m-a facut sa fiu mai calm, mai calculat si mai intelegator. :P

 

Nici eu n-am nimic cu nimeni, si n-am vrut sa jignesc pe nimeni. PLEASE DON'T HATE ME

 

PS Imi cer scuze de la DLI, ca am facut spectacol pe forum, kopacka adu szajkosar repejor.

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

beeeeheeeheeeiiii!!!! Maaa leeeesi???? :crack: ;) :D :blbl: :) :D :D :P :haha: :lol: :lol: :lol: :( Hai sa ne dam pe route sixtysix..

Ar fii mai bine asa! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Am crezut ca numai pe forumurile foto, pC, jocuri etc sunt certuri, schimburi dure de idei...etc dar mai demult credeam ca cei cu motoare sunt toti o familie mare, pt ca ei se cunosc, ei se saluta, beau, rad, plang impreuna. HM da parca tot nu e asa. Si aici ....e greu:P

 

In zona Odorhei, M Ciuc sunt multi secui, in jur de 95 %. Majoritatea nu stiu despre acest forum, in schimb sunt multi pe forumuri unguresti.

Cred ca am sa ma inscriu si pe akolo, si la semnatura trec linkul acesta.

 

Asfalt uscat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...