Sari la conținut

Salut!


DLI
 Share

Postări Recomandate

:friends: Va salut!

 

Numele meu este Dan aka DLI, a.p.(an productie) 1977 model cu dublu carburator => ca am un consum mare la 100

Domiciliul actual in Sf. Gheorghe -COVASNA

Moto de prin 1999,carnet din 2000. :P

Am in prezent(2006 -> ) una bucata motocicleta Honda Goldwing 1200 Interstate a.p.1986; una bucata masina Mitsubishi Pajero Sport 3000 V6 a.p. 2000; una bucata nevasta a.p. 1976 model cu un carburator; una bucata Bichon Maltez-Murdar a.p. 1999 model cu pipeta fandosita.

 

post-5208-1201181187_thumb.jpg eu si soata in vizita la BROASCA,la Tirgu Secuiesc

post-5208-1201181240_thumb.jpg inainte de Ploiesti, un aurolac din parcare, nu s-a putut abtine si s-o urcat de-o poza :wink:

post-5208-1201181373.jpg masina asa cum o prezentau japonezii de noua

post-5208-1201181537_thumb.jpg cataua cu pipeta fandosita - hotarati voi care e ce si cum :friends:

 

Sa aveti o zi buna :rock:

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 186
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut, numele meu e tibi, dopeman e o porecla mostenita din liceu.

cateva motoare pe care le-am detinut, nascut in M-Ciuc, locatie M-Ciuc.

romaneste stiu de la mama....... :friends:

post-17037-1201186488_thumb.jpg

post-17037-1201193064_thumb.jpg

post-17037-1201193164_thumb.jpg

post-17037-1201193234_thumb.jpg

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-16577-1201346252_thumb.jpgsalut. si eu ma trag din harghita, miercurea-ciuc, dar acum stau in bacau, unde lucrez, dar parintii sunt tot in ciuc asa ca vine destul de des prin ciuc (cu motoru cand e frumos afara). ma bucur sa vad ca a aparut si Harghita pe forum :friends: cand vin prin ciuc poate mergem la o tura pe harghita

 

--- Mesaj completat în 26 Jan 2008 15:31 -------------

post-16577-1201346252_thumb.jpgsalut. si eu ma trag din harghita, miercurea-ciuc, dar acum stau in bacau, unde lucrez, dar parintii sunt tot in ciuc asa ca vine destul de des prin ciuc (cu motoru cand e frumos afara). ma bucur sa vad ca a aparut si Harghita pe forum :friends: cand vin prin ciuc poate mergem la o tura pe harghita

cam slabuta miscare in zona........asa putini motociclisti in harghita?

 

--- Mesaj completat în 26 Jan 2008 15:32 -------------

cam slabuta miscare in zona........asa putini motociclisti in harghita?

Editat de shogun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends:

Nu cred ca e vorba de motociclist putin pe CV-HR,ci mai mult de faptul ca inca lumea nu a aflat de treaba asta. Nu stiu cati sunt in HR dar stiu ca in CV sunt destui,tinand cont de faptul ca aici avem si cluburi moto de enduro-cross .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai e unu care a crescut langa Endre primul om care a organizat o intalnire in ROMANIA asta mica!

Mi-e vecin....dar acum sa ma prezint si eu!

My name is DAN!Prima oara cand s-a auzit de mine prin Gheorgheni a fost in anul 1982 prin iarna mai exact in 20 decembrie! :bigstar: Actualmente tot aici la datorie, si sa fiu eu daca nu imi place aciulea in Gheorgheni!

Vara stai la umbra bradului si bei apa de izvor,iar iarna te incalzesti la foc de soba in cabana, dupa mine e viata de lup faina!Voi ce ziceti?

Posesor de permis moto din 2007 septembrie 11, si posesor moto din 20 august 2007!

Mai am si eu o fumeie dornica sa-si faca A-ul si sa-si i-a motor!

Apropo chiar ca pe forum suntem cam putini!

Oricum sper sa ne mai sporim si noi!

Amu' sa va uimesc cu frumusetea mea rara! :bigstar:

post-25613-1201547961_thumb.jpg

post-25613-1201548011_thumb.jpg

post-25613-1201548315_thumb.jpg

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e chiar frumoasa, sa ai parte de multa distractie cu ea

Multumesc!Am vrut sa o vand sa imi i-au un drag star dar nu am avut noroc!

Deci atunci mai ramane a mea un timp mai lung sigur!

Apropo mai sunt pe aici din harghita nu stiu cum de nu s-au bagat! :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 28 Jan 2008 21:40 -------------

salut, numele meu e tibi, dopeman e o porecla mostenita din liceu.

cateva motoare pe care le-am detinut, nascut in M-Ciuc, locatie M-Ciuc.

romaneste stiu de la mama....... :bigstar:

Si tu sa ai bafta si sanatate pe ea si pe langa ea, ca e frumoasa!

Apropo pe Miri din Ciuc il stii are un Kawa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari

 

Din pacate mi mult departe de casa fizic, dar cu atat mai mult in ganduri.

Ma numesc David, distilat in 1980 si o vedeti pe aia mica in poza alaturata.

Sper sa ne vedem in vara pe drumuri.

Btw. Localitatea denumita generic acasa e Sfintu Gheorghe

 

Cheers, :bigstar:

post-11533-1201602133_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari

 

Din pacate mi mult departe de casa fizic, dar cu atat mai mult in ganduri.

Ma numesc David, distilat in 1980 si o vedeti pe aia mica in poza alaturata.

Sper sa ne vedem in vara pe drumuri.

Btw. Localitatea denumita generic acasa e Sfintu Gheorghe

 

Cheers, :bigstar:

Ahoi! Si incantat de cunostiinta! Frumos calut ai! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dopeman ms. de compliment. :bigstar: pai cu prima ocazie(cand da caldura si am liber) vin la ciuc si ne auzim. shogun24yo este id-ul meu de mess.mai putem vorbi acolo.

asfalt uscat cat mai curand :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 14:24 -------------
am uitat....mi-am prezentat motoru da de femeie am uitat :bigstar:) iar masina nu am........deci ea e prietena mea

 

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 14:24 -------------
am uitat....mi-am prezentat motoru da de femeie am uitat :bigstar:) iar masina nu am........deci ea e prietena mea

 

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 14:25 -------------
am uitat....mi-am prezentat motoru da de femeie am uitat :bigstar:) iar masina nu am........deci ea e prietena mea

 

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 14:28 -------------
nu stiu ce naiba fac de apare ce scriu de mai multe ori :bigstar: pe ce am apasat?......:bigstar: scuze da nu gasesc edit sa pot sa modific

post-16577-1201695853_thumb.jpg

post-16577-1201695897_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dopeman ms. de compliment. :bigstar: pai cu prima ocazie(cand da caldura si am liber) vin la ciuc si ne auzim. shogun24yo este id-ul meu de mess.mai putem vorbi acolo.

asfalt uscat cat mai curand :bigstar:

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 14:24 -------------</small><br/>am uitat....mi-am prezentat motoru da de femeie am uitat :bigstar:) iar masina nu am........deci ea e prietena mea

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 14:24 -------------</small><br/>am uitat....mi-am prezentat motoru da de femeie am uitat :bigstar:) iar masina nu am........deci ea e prietena mea

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 14:25 -------------</small><br/>am uitat....mi-am prezentat motoru da de femeie am uitat :bigstar:) iar masina nu am........deci ea e prietena mea

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 14:28 -------------</small><br/>nu stiu ce naiba fac de apare ce scriu de mai multe ori :bigstar: pe ce am apasat?......:bigstar: scuze da nu gasesc edit sa pot sa modific

Sa aveti multa viata impreuna si sanatoasa!Si aveti grija de voi! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...haideti sa ma bag si eu aici..ca doar sunt din Ciuc.Pai uite..bag o poza si cu motorul meu.Un Suzuki gsx600f din '95.Eu sunt multumit de el,avand in vedere ca e prima motocicleta de 600cc.Dar daca as putea-o schimba cu cea mai nou,nu mai puternic, nu m-as supara :bigstar: .Sa speram ca va veni vremea buna cat mai repede sa scoatem motoarele de la 'hibernat'. Dopeman..noi ne stim :bigstar:

post-24638-1201798174_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...haideti sa ma bag si eu aici..ca doar sunt din Ciuc.Pai uite..bag o poza si cu motorul meu.Un Suzuki gsx600f din '95.Eu sunt multumit de el,avand in vedere ca e prima motocicleta de 600cc.Dar daca as putea-o schimba cu cea mai nou,nu mai puternic, nu m-as supara :bigstar: .Sa speram ca va veni vremea buna cat mai repede sa scoatem motoarele de la 'hibernat'. Dopeman..noi ne stim :bigstar:

Hell oo6!Stay Heavy!Sa aveti grija unu de altul!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...haideti sa ma bag si eu aici..ca doar sunt din Ciuc.Pai uite..bag o poza si cu motorul meu.Un Suzuki gsx600f din '95.Eu sunt multumit de el,avand in vedere ca e prima motocicleta de 600cc.Dar daca as putea-o schimba cu cea mai nou,nu mai puternic, nu m-as supara :bigstar: .Sa speram ca va veni vremea buna cat mai repede sa scoatem motoarele de la 'hibernat'. Dopeman..noi ne stim :bigstar:

asa e, putinii vb de limba romana din oras. :bigstar:

sper si eu sa vina cat mai repede primavara, la noi vine cam pe 28 august, pana atunci e zapada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

sper si eu sa vina cat mai repede primavara, la noi vine cam pe 28 august, pana atunci e zapada.

 

:bigstar: Si aia intr-o joi, iar daca nu esti atent , mai tre sa stai inca un an s-o vezi pe urmatoarea. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...