Sari la conținut

Salut!


DLI
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 186
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu m-ai jignit si nici nu trebuie sa-ti ceri scuze, dar, am si eu mandria mea; te rog, nu ma intelege gresit! Multumesc lordule, dar ma descurc. Deci, hai sa gasim alt subiect de discutie, ok? :wink:

De acord!Sper sa rezolvi cat mai repede problema, si se pare ca vremea e din ce in ce mai calda pe aici pe la noi si poate ne vedem cat de curand! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo Cercelush vezi ca este unu in MOTOLIFE NR64 care vinde cauciucuri second uzate la nivel de 5-50% uite nr de telefon 0744 632 336 David Alecu poate te poate ajuta!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, nu am mai intrat de mult pe aici, sunt Zsolt.post-9619-1203697686_thumb.jpgpost-9619-1203697875_thumb.jpg

Ahoi, si bun venit :P ! Fain motor sa fiti amandoi sanatosi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: stiti pe cineva care a cumparat de pe mynetmoto.com? La ei am gasit anvelope la pret acceptabil, dar as vrea sa aud si parerile altora. Salutari celor care au intrat recent pe forum! :burnout:

Din pacate nu am idee! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut stimati prieteni , purtatori al virusului de motociclism din harghita si covasna. Ma numesc Csaba si sunt din zona ciucului.Poza cu motocicleta voi pune saptamana viitoare , acum pun una cu comoara cea mai mare pe care o am,fiica mea.Practic motociclismul din '97 , am inceput cu un MZ125 apoi un ETZ 150 a urmat o pauza de cativa ani iar apoi mi-am luat ud Suzuki DL650 V-strom , pe care l-am si acuma.Mutra mi-e mutilata din cauza unui accident moto din anul trecut voi posta poze si cu vreck-ul pe care l-am vandut de atunci cuiva din covasna.Ture lungi sau rapide nu pot face dar ture prin zona stil iziraider vrea sa fac incepand din aprilie daca vremea ne permite. Sper sa ma intilnesc cu cit mai multi dintre voi , cinste fac eu cu primul rund. Ne mai auzim aici in prima faza.

cu respect

boxitoth

 

--- Mesaj completat în 08 Mar 2008 12:32 -------------
poza

 

 

--- Mesaj completat în 08 Mar 2008 13:07 -------------
Da , coexiunea de internet prin orange din aceasta zona e de doi bani.Voi incerca din ciuc - luni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut stimati prieteni , purtatori al virusului de motociclism din harghita si covasna. Ma numesc Csaba si sunt din zona ciucului.Poza cu motocicleta voi pune saptamana viitoare , acum pun una cu comoara cea mai mare pe care o am,fiica mea.Practic motociclismul din '97 , am inceput cu un MZ125 apoi un ETZ 150 a urmat o pauza de cativa ani iar apoi mi-am luat ud Suzuki DL650 V-strom , pe care l-am si acuma.Mutra mi-e mutilata din cauza unui accident moto din anul trecut voi posta poze si cu vreck-ul pe care l-am vandut de atunci cuiva din covasna.Ture lungi sau rapide nu pot face dar ture prin zona stil iziraider vrea sa fac incepand din aprilie daca vremea ne permite. Sper sa ma intilnesc cu cit mai multi dintre voi , cinste fac eu cu primul rund. Ne mai auzim aici in prima faza.

cu respect

boxitoth

 

<small>--- Mesaj completat în 08 Mar 2008 12:32 -------------</small><br/>poza

<small>--- Mesaj completat în 08 Mar 2008 13:07 -------------</small><br/>Da , coexiunea de internet prin orange din aceasta zona e de doi bani.Voi incerca din ciuc - luni.

Ahoi!Bun venit pe forum!Sper si eu sa ne intalnim cat mai multi de aici din zona, apropo cat de grav a fost accidenutul, vrem detalii ca sa invatam din greselile tale!Cu privire la o intalnire mica la o bere de abia astept; vezi ca am facut un topic pe tema Loc De Intalnire in zona Harghita si Covasna! Eu fac parte din categoria Easy Ride, nu ma grabesc nicaieri nici o data!Inca o dat bun venit si sa ne vedem cu bine si sa-ti completezi profilul! :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut respectuos.Sunt Levi si detin un gsxr din `01 ,de care sunt foarte mandru si multumit.Am intrat in lumea vechiculelor cu doua roti in 2007... Daca exista doritori care sa viziteze SMAEB-ul (salonul moto ,accesorii si echipamente din bucuresti) din regiunea hr-cv-bv ,sa ma anunte si pe mine sau sa posteze undeva....apropos ,sunt din Sf Gheorghe.CHEERS :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare :lol:

ne cunoastem cu DLI si kopacka

detalii si poza gasiti la profil

o sa pun o poza mai recenta dupa ce spal motorul

i-am facut un pic de tunning

 

 

Intrebare: stiti pe cineva care a cumparat de pe mynetmoto.com? La ei am gasit anvelope la pret acceptabil, dar as vrea sa aud si parerile altora. Salutari celor care au intrat recent pe forum! :D

 

mai demult nu trimiteau in Romania

si aici sint destul de ieftine:

Heidenau

 

Va salut respectuos.Sunt Levi si detin un gsxr din `01 ,de care sunt foarte mandru si multumit.Am intrat in lumea vechiculelor cu doua roti in 2007... Daca exista doritori care sa viziteze SMAEB-ul (salonul moto ,accesorii si echipamente din bucuresti) din regiunea hr-cv-bv ,sa ma anunte si pe mine sau sa posteze undeva....apropos ,sunt din Sf Gheorghe.CHEERS :D

 

eu as merge simbata, dar mai batrineste :D

deh 10 CP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Crazvy

 

Ok..mai batraneste sa fie...pe kopacka l am vazut si eu cu al sau SRAD rosu..poate vine si el?Acum sa asteptam ,sa vedem cum evolueaza vremea...Odata am iesit ,de 1 martie ,dar am intrat repejor inapoi la barlog :D (eeee...nu place la mine gropi ,eeee... praf...eee vreme rece ) :D

Apoi stiu ca e o expozitie ,dar ma intrebam daca pot sa achizitionez oare diverese lucruri d`acolo?

Ca la noi expo=>targ=>talcioc ca deh...suntem mai rasariteni ,mai balcani :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Crazvy

 

Ok..mai batraneste sa fie...pe kopacka l am vazut si eu cu al sau SRAD rosu..poate vine si el?Acum sa asteptam ,sa vedem cum evolueaza vremea...Odata am iesit ,de 1 martie ,dar am intrat repejor inapoi la barlog :D (eeee...nu place la mine gropi ,eeee... praf...eee vreme rece ) :lol:

Apoi stiu ca e o expozitie ,dar ma intrebam daca pot sa achizitionez oare diverese lucruri d`acolo?

Ca la noi expo=>targ=>talcioc ca deh...suntem mai rasariteni ,mai balcani :D

 

da, e cu vinzare

dar nu stiu daca au toti reduceri

dupa ce au dat un sac de bani pe chiria spatiului

 

o sa-l intreb pe kopacka, are buticul din tabla la piata mica

 

eu merg de vreo saptamina

numai ca a ramas nisip de la antiderapant :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :D :lol: :D :P :rose:

 

Salutare fratilor, am ajuns si eu cu greu. (nu stiam de forumul asta)

 

Ich bin Zoltan, and i'm from Sfantu Gheorghe :blbl:

 

An de fabr 1978, 191 Cm, 100 kg, sunt balerin de profesie :lol:

 

Ma cunosc deja cu foarte multa lume de aici, cu un personal, cu alti numai de pe forum, oricum sunt foarte bucuros ca putem sa ne cunoastem mai bine prin intermediul acestui topic. :hug:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 18:18 -------------
:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

 

Salutare fratilor, am ajuns si eu cu greu. (nu stiam de forumul asta)

 

Ich bin Zoltan, and i'm from Sfantu Gheorghe :blbl:

 

An de fabr 1978, 191 Cm, 100 kg, sunt balerin de profesie :lol:

 

Ma cunosc deja cu foarte multa lume de aici, cu un personal, cu alti numai de pe forum, oricum sunt foarte bucuros ca putem sa ne cunoastem mai bine prin intermediul acestui topic. :hug:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 18:23 -------------
:rose: :rose: :banana: :banana: :banana: :banana:

 

Salutare fratilor, am ajuns si eu cu greu. (nu stiam de forumul asta)

 

Ich bin Zoltan, and i'm from Sfantu Gheorghe :blbl:

 

An de fabr 1978, 191 Cm, 100 kg, sunt balerin de profesie :lol:

 

Ma cunosc deja cu foarte multa lume de aici, cu un personal, cu alti numai de pe forum, oricum sunt foarte bucuros ca putem sa ne cunoastem mai bine prin intermediul acestui topic. :hug:

 

 

 

 

--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 18:29 -------------
:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

 

Salutare fratilor, am ajuns si eu cu greu. (nu stiam de forumul asta)

 

Ich bin Zoltan, and i'm from Sfantu Gheorghe :blbl:

 

An de fabr 1978, 191 Cm, 100 kg, sunt balerin de profesie :lol:

 

Ma cunosc deja cu foarte multa lume de aici, cu uni personal, cu alti numai de pe forum, oricum sunt foarte bucuros ca putem sa ne cunoastem mai bine prin intermediul acestui topic. :hug:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 18:29 -------------
:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

 

Salutare fratilor, am ajuns si eu cu greu. (nu stiam de forumul asta)

 

Ich bin Zoltan, and i'm from Sfantu Gheorghe :blbl:

 

An de fabr 1978, 191 Cm, 100 kg, sunt balerin de profesie :lol:

 

Ma cunosc deja cu foarte multa lume de aici, cu uni personal, cu alti numai de pe forum, oricum sunt foarte bucuros ca putem sa ne cunoastem mai bine prin intermediul acestui topic. :hug:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 20:59 -------------

:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

 

Salutare fratilor, am ajuns si eu cu greu. (nu stiam de forumul asta)

 

Ich bin Zoltan, and i'm from Sfantu Gheorghe :blbl:

 

An de fabr 1978, 191 Cm, 100 kg, sunt balerin de profesie :lol:

 

Ma cunosc deja cu foarte multa lume de aici, cu un personal, cu alti numai de pe forum, oricum sunt foarte bucuros ca putem sa ne cunoastem mai bine prin intermediul acestui topic. :hug:

 

post-8669-1205088204_thumb.jpg Eu in portocaliu

post-8669-1205088278_thumb.jpg

post-8669-1205088399_thumb.jpg Asa am inceput

post-8669-1205088457_thumb.jpg

post-8669-1205088510_thumb.jpg

post-8669-1205088692_thumb.jpg Prima mea vitezana, CBR 600F 1992

post-8669-1205088791_thumb.jpg

post-8669-1205088858_thumb.jpg Motocicleta unui prieten, 900rr 1998

post-8669-1205089004_thumb.jpg Bijuretia mea 929RR

post-8669-1205089073_thumb.jpg

post-8669-1205089165_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut respectuos.Sunt Levi si detin un gsxr din `01 ,de care sunt foarte mandru si multumit.Am intrat in lumea vechiculelor cu doua roti in 2007... Daca exista doritori care sa viziteze SMAEB-ul (salonul moto ,accesorii si echipamente din bucuresti) din regiunea hr-cv-bv ,sa ma anunte si pe mine sau sa posteze undeva....apropos ,sunt din Sf Gheorghe.CHEERS :lol:

Ahoi!Bun venit!Eu la SMEAB am fost anu trecut si sincer nu ma impresionat tare mult!Iar cu privire la anu asta eu cred ca o sa fie mai rau pentru ca o sa fie si masinile pe acolo ceea ce nu prea cred ca e corect!Ar trebui sa fie numai pentru motoare realizata treaba, nu vreau sa fiu barfitor dar precis o sa fie mai multe pentru masini si mai putine pentru motoare, asa ca mai bine nu ma duc!

Eu ma pot lauda ca pe anu asta am facut 230 de km :P desi vreau cel putin 1.000.000 pe modelul asta numa! :D

In rest imi pare bine sa v-am cunosc pe toti! :D ,poate ne facem un punct undeva unde sa ne intalnim noi toti din HR si CV! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici sunt cateva poze una cu accidentul meu de anu trecut , una cu mine si fica mea , iar una cu fica mea cu echipament de protectie.

 

--- Mesaj completat în 10 Mar 2008 14:40 -------------
Si inca una cu bijuteria.

post-20070-1205151928_thumb.jpg

post-20070-1205152205_thumb.jpg

post-20070-1205152322_thumb.jpg

post-20070-1205152776_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici sunt cateva poze una cu accidentul meu de anu trecut , una cu mine si fica mea , iar una cu fica mea cu echipament de protectie.

 

<small>--- Mesaj completat în 10 Mar 2008 14:40 -------------</small><br/>Si inca una cu bijuteria.

Sa traiti mult si bine tu si familia ta si sper sa nu mai ai parte de accidente!

Numa bine! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!Bun venit!Eu la SMEAB am fost anu trecut si sincer nu ma impresionat tare mult!Iar cu privire la anu asta eu cred ca o sa fie mai rau pentru ca o sa fie si masinile pe acolo ceea ce nu prea cred ca e corect!Ar trebui sa fie numai pentru motoare realizata treaba, nu vreau sa fiu barfitor dar precis o sa fie mai multe pentru masini si mai putine pentru motoare, asa ca mai bine nu ma duc!

Eu ma pot lauda ca pe anu asta am facut 230 de km :rose: desi vreau cel putin 1.000.000 pe modelul asta numa! :P

In rest imi pare bine sa v-am cunosc pe toti! :D ,poate ne facem un punct undeva unde sa ne intalnim noi toti din HR si CV! :lol:

 

 

Atunci sa inteleg ca nu prea se merita?eu speram la o geaca pe masura mea(1,85/80kg) si eventual la niste accesorii...speram sa si casc gura un pic... :D Apoi eu nu m am razgandit...sper sa mergem macar unu sau doi bikeri de pe aici :D

 

Ps urat accident acolo!am citit acum aprox un an sau doi cum ai dat cu capul de tabla masinii!sper ca te ai refacut complet ,boxitoth!

Editat de serious sam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da... Domenica ne ducem spre orasul cel mare.. Cu masina..

 

--- Mesaj completat în 10 Mar 2008 20:44 -------------
la SMAEB nu te duci sa cumperi... Te duci sa casti gura,sa-ti casti ochii si sa te ca(s)ci pe tine... Ce vezi acolo,nu vezi mereu,si nu peste tot... Iar cu impresiile din anurile precedente... Nu mereu este la fel... Poate anul asta o sa fie cel mai tare... Cine stie? Eu zic,ca merita un drum pana acolo. SI mai e si Tuning Day!!!! Vedeti si expozitie,si spectacol... La momentul,si la locul potrivit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da... Domenica ne ducem spre orasul cel mare.. Cu masina..

 

<small>--- Mesaj completat în 10 Mar 2008 20:44 -------------</small><br/>la SMAEB nu te duci sa cumperi... Te duci sa casti gura,sa-ti casti ochii si sa te ca(s)ci pe tine... Ce vezi acolo,nu vezi mereu,si nu peste tot... Iar cu impresiile din anurile precedente... Nu mereu este la fel... Poate anul asta o sa fie cel mai tare... Cine stie? Eu zic,ca merita un drum pana acolo. SI mai e si Tuning Day!!!! Vedeti si expozitie,si spectacol... La momentul,si la locul potrivit...

 

 

Se pare ca se si pot cumpara diverse.Si se mai pare ca nu prea exista nici un doritor la o tura la Orasu Mare prin cheia cu motorul... nu i nimic ,mai trag cu ochiul la topicul de la brasov... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...