Sari la conținut

Salut!


DLI
 Share

Postări Recomandate

Se pare ca se si pot cumpara diverse.Si se mai pare ca nu prea exista nici un doritor la o tura la Orasu Mare prin cheia cu motorul... nu i nimic ,mai trag cu ochiul la topicul de la brasov... :D

Da poti vedea multe chestii acolo si cumpara dar sincer multe sunt niste minciuni!

Nu vreau sa fac reclama proasta dar ai sa vezi ce si cum si mai vorbim dupa!

Cel mai mult pe mine m-au enervat proastele alea de manechine! :D

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 186
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se pare ca se si pot cumpara diverse.Si se mai pare ca nu prea exista nici un doritor la o tura la Orasu Mare prin cheia cu motorul... nu i nimic ,mai trag cu ochiul la topicul de la brasov... :D

 

eu as pleca simbata dimineata pe la 8 (mai am si alte treburi prin Buc)

dar nu prin Cheia, sint o gramada de satulete dupa serpentine....

nu stiu cit de mari reduceri pot fi

de obicei ma uit pe Louis, acolo au 30-60% :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IAR ABERATI PE ALT TOPIC ! :D

 

corect, scuze, ne-a luat valul, am trecut pe PM-uri

 

da... Hm... sa nu uitam de topic..... My name is Bond... JAMES Bond.. :D :D deci,numai de astea scrieti pe-aici.. Cine ce si de unde.. :P

 

lupul moralist :lol:

 

on topic:

post-3819-1205330468_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect, scuze, ne-a luat valul, am trecut pe PM-uri

lupul moralist :D

 

on topic:

post-3819-1205330468_thumb.jpg

Bafta si Santate tie si multi km cu motorul ca a fain! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VA SALUT !

 

Numele meu este Balint si sunt de la Odorheiu-Secuiesc, am innebunit dupa motociclete cand eram mic,si de la 16 ani am permis... am inceput cu un hoinar :blbl: si am avut pana acum Kawa 750 zxr, Yamaha diversion600,honda cbr900rr din99 si cu asta am avut un accident! Bine ca traiesc! Acum am un Suzuki bandit 1200 din 97! cel mai tare dintre toti...mie asta ma placut! Imi pare bine ca vad si pe cv,hr in forum!

ASFALT USCAT! SI MULTI KM PENTRU TOTI FARA PROBLEME! :crack:

post-9746-1205505954_thumb.jpg

post-9746-1205506024_thumb.jpg

post-9746-1205506062_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VA SALUT !

 

Numele meu este Balint si sunt de la Odorheiu-Secuiesc, am innebunit dupa motociclete cand eram mic,si de la 16 ani am permis... am inceput cu un hoinar :blbl: si am avut pana acum Kawa 750 zxr, Yamaha diversion600,honda cbr900rr din99 si cu asta am avut un accident! Bine ca traiesc! Acum am un Suzuki bandit 1200 din 97! cel mai tare dintre toti...mie asta ma placut! Imi pare bine ca vad si pe cv,hr in forum!

ASFALT USCAT! SI MULTI KM PENTRU TOTI FARA PROBLEME! :crack:

Ahoi!Si bun venit pe forum!Sa fii sanatos si sa nu mai ai parte de accidente!

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut, Florian din Odorhei, nou in ale motociclismului,

 

am un GS din 89. carnet....acum tre sa il primesc...numai sa dau examenul acela ....grrrr ca nu mai vine odata.

 

Masini....plin de Toyota (sunt reprezentant), femeie ....www.fotok.ro ->Molnar Sarolta:D

 

Dupa ce primesc carnetul....nu prea am sa mai stau pe forum:P...doar cat sa incarc pozele.:D)))

 

Asfalt uscat si curbe frumoase.

Editat de Fotok
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Florian din Odorhei, nou in ale motociclismului,

 

am un GS din 89. carnet....acum tre sa il primesc...numai sa dau examenul acela ....grrrr ca nu mai vine odata.

 

Masini....plin de Toyota (sunt reprezentant), femeie ....www.fotok.ro ->Molnar Sarolta:D

 

Dupa ce primesc carnetul....nu prea am sa mai stau pe forum:P...doar cat sa incarc pozele.:D)))

 

Asfalt uscat si curbe frumoase.

Ahoi si bun venit pintre noi!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Dupa lupte seculare care au tinut aproape 2 saptamani, mult veneratul prieten de al meu 'motocarcotasul' a disparut cu 'respectul' sau, cu tot.

(toti ceilalti vad ca au adormit, pt ca nu se mai intampla mai nimic pe forum) :cheers:

 

 

Anyway, am facut niste poze noi cu rollerul.

post-8669-1211636703_thumb.jpg

post-8669-1211636716_thumb.jpg

post-8669-1211636728_thumb.jpg

post-8669-1211636750_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa lupte seculare care au tinut aproape 2 saptamani, mult veneratul prieten de al meu 'motocarcotasul' a disparut cu 'respectul' sau, cu tot.

(toti ceilalti vad ca au adormit, pt ca nu se mai intampla mai nimic pe forum) :D

 

 

Anyway, am facut niste poze noi cu rollerul.

Meserie motorul, oricum vezi sa nu fugari iepurii cu el!

Take care!

Eu nu prea comentez ca sunt plecat in tura :cheers:!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

te salut cu respect coane borosz_ma bucur sa vad ca te mai gandesti la mine_sa inteleg ca v-am lipsit?_asta se poate rezolva_pana la urma eram si eu bun la ceva cu conditia ca voi sa nu va suparati_sper sa nu incepem iarasi luptele seculare_iti doresc bafta la vanzari si salutari din vietnam_il felicit si pe lordul care pana la urma a pus-o si el cu tura lui_salutari si tie lordule ca si tu mi-ai fost "sparing partener"_e bine ca ati adormit pe forum ca trag concluzia ca va dati tare cu motoarele_va veni iarna si-mi veti duce dorul_(a fost o gluma)_bafta TUTULOR_ah,uitasem : cu respect si fara suparare MC_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te salut cu respect coane borosz_ma bucur sa vad ca te mai gandesti la mine_sa inteleg ca v-am lipsit?_asta se poate rezolva_pana la urma eram si eu bun la ceva cu conditia ca voi sa nu va suparati_sper sa nu incepem iarasi luptele seculare_iti doresc bafta la vanzari si salutari din vietnam_il felicit si pe lordul care pana la urma a pus-o si el cu tura lui_salutari si tie lordule ca si tu mi-ai fost "sparing partener"_e bine ca ati adormit pe forum ca trag concluzia ca va dati tare cu motoarele_va veni iarna si-mi veti duce dorul_(a fost o gluma)_bafta TUTULOR_ah,uitasem : cu respect si fara suparare MC_

 

 

:) HALLLEEELLUUJJJAAAA

 

 

Sa stii ca mie personal, mi-ai lipsit. De ceilalti nu stiu, dar aflam repede. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara MC era liniste...pustiu:)))

Chiar asa, iar eu nu am somn la ora asta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
mmmm..daaaa.... Mi-e,personal nu mi-a lipsit... Dar nici nu ma deranjeaza.....hehehehehe :P

E bine atunci! :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Salut, Florian din Odorhei, nou in ale motociclismului,

 

am un GS din 89. carnet....acum tre sa il primesc...numai sa dau examenul acela ....grrrr ca nu mai vine odata.

 

Masini....plin de Toyota (sunt reprezentant), femeie ....www.fotok.ro ->Molnar Sarolta:D

 

Dupa ce primesc carnetul....nu prea am sa mai stau pe forum:P...doar cat sa incarc pozele.:disappointed:)))

 

Asfalt uscat si curbe frumoase.

:) deja ai carnet mai :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

daca tot am postat la rubrica accidente sa ma prezint si eu...

edi, fara motor dar cu microbu'n sange, nu cunosc pe nimeni de pe-aici cu toate ca sunt localnic, nimeni in afara de borosz '78 cu care am stat la o cafea fara sa facem cunostiinta cand a venit noro, hellrider si sasha din buc. atat... chiar nu am cu ce sa ma laud:D

Editat de Edhoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot am postat la rubrica accidente sa ma prezint si eu...

edi, fara motor dar cu microbu'n sange, nu cunosc pe nimeni de pe-aici cu toate ca sunt localnic, nimeni in afara de borosz '78 cu care am stat la o cafea fara sa facem cunostiinta cand a venit noro, hellrider si sasha din buc. atat... chiar nu am cu ce sa ma laud:D

Nu-i bai, ai timp de motoare!Nici noi nu ne-am nascut cu motoarele sub poponeata!Eu personal a trebuit sa astept 8 ani pana sa pun mana pe primul meu motor!

Si deja il vreau pe al doilea :unsure: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot am postat la rubrica accidente sa ma prezint si eu...

edi, fara motor dar cu microbu'n sange, nu cunosc pe nimeni de pe-aici cu toate ca sunt localnic, nimeni in afara de borosz '78 cu care am stat la o cafea fara sa facem cunostiinta cand a venit noro, hellrider si sasha din buc. atat... chiar nu am cu ce sa ma laud:D

 

Din pacate nu te tin minte, asa ca o sa trec pe langa tine pe strada :unsure:))))

 

Adica tin minte cand au fost baietii pe la noi, dar nu tin minte cine mai era la masa !!

 

My bad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...