Jump to content
Sign in to follow this  
kawa10zxr

Constanta 1,2,3, Mai

Recommended Posts

Tema noua de gandire: pe 1-4 mai, la Constanta, este organizata big intrunire moto: ptr cei care vor sa mearga, propun:haideti, si eu asigur cazarea:moca. Camere super, standard 4 stele, avem loc privat de parcare. Anuntzatzi-va. Asfalt uscat dragi pretini. :friends:

Cat costa camera? :friends:

Cat costa camera? :friends:

Am scriis deja beeeeey Shoootiii cat cooosta:MOCCAAAAA, CA LA MILITIEEEENI BEEEEEY;SA NU FACETI TAMPENIA SA NU ORGANIZAM CEVA FRUMOS PTR cONSTANTA DE 1 mAI, CA FAC SCANDAL, S AMOR EU.

Tema noua de gandire: pe 1-4 mai, la Constanta, este organizata big intrunire moto: ptr cei care vor sa mearga, propun:haideti, si eu asigur cazarea:moca. Camere super, standard 4 stele, avem loc privat de parcare. Anuntzatzi-va. Asfalt uscat dragi pretini. :friends:

Propunere tentanta,dar ofera date suplimentare:

1.cine organizeaza intrunirea?(cei din C-ta nu stiu nimic)

2.1-4 mai se asigura cazare pentru atatea zile ''MOCA'' 4**** (scuze dar sunt sceptic)

3. ASA SA FIE SI SA AVEM PARTE DE NISIP USCAT !

ASTEPTAM VESTI :friends:

Propunere tentanta,dar ofera date suplimentare:

1.cine organizeaza intrunirea?(cei din C-ta nu stiu nimic)

2.1-4 mai se asigura cazare pentru atatea zile ''MOCA'' 4**** (scuze dar sunt sceptic)

3. ASA SA FIE SI SA AVEM PARTE DE NISIP USCAT !

ASTEPTAM VESTI :rock:

Uite care este faza:intre 1-4 Mai, este organizata intrunire moto la Constanta;eu ma numesc Bogdan, sunt din Targoviste;am doua vile la mare, in total sunt 11 dormitoare, fiecare cu pat dublu, matrimonial, :friends: pentru cei care merg, din Targoviste si imprejurimi, eu ofeer, mocca, cazare.Daca vrei sa vorbim, id-ul meu de mess este pro_ley , sau ma poti contacta la 0730.329.752 :friends:

Vin si eu. Cate "pasageri" au loc in patul meu?

Edited by biu

BOGDANELE .......... :bigstar:

Stabilim din timp datele problemei ,oricum dupa iarna asta sforaie Vulcanul in garaj de-i sfaraie tobele.

Toate cele bune si pe curand.

Adrian

0728901990 :bigstar:

Pe mine ma primiti? :bigstar:

In princpiu o sa aparem si noi-sa :bigstar: si sa :bigstar:

In princpiu o sa aparem si noi-sa :bigstar: si sa :bigstar:

In sfarsit am ocazia sa-l prin pe kess sa ude frigiderul ! :bigstar:

Pai nu ti-am spus ca te iau eu? :bigstar: ...da te mai gandesti la tobele alea nu-i asa? :bigstar:

cred ca apar si eu dar numai pe 1

De ce neica, nu te lasa Diana? Asta este, las-o pe ea sa stea mai mult, si tu ramai in Bucuresti, "Time is money". Vezi ca am rezolvat cu platforma-remorcuta ptr. deplasarea la greci. :bigstar:

--- Mesaj completat în 29 Jan 2008 18:43 -------------

Vin si eu. Cate "pasageri" au loc in patul meu?

Biule tata,ok;vom avea grija ca in patul tau sa intre cati mai multi...":pasageri", si nici o pasagera;bafta, ne vedem duminica pe strase. :bigstar:

--- Mesaj completat în 29 Jan 2008 18:46 -------------

Panterutzaaaaaa mika, te prmim mama ca esti de-a noastra;mai trimite o data invitatia aia de mess ca am ratat, nu stiam cine este, ma gandeam ca iar apare vreuna de-mi cere paternitatea. :bigstar:

nu va mai faceti planuri ca vin cu Madalina si s-a stricat smecheria..............(dupa ce ne da sponsorizarea va dau pe toti in gat ca vreti sa faceti nebunii in vilele ei) :bigstar: :bigstar: :bigstar:

P.S. - Ady pentru tobe renunti la monopost?

Ady, eu am si tobe si monopost :bigstar:

P.S. - Ady pentru tobe renunti la monopost?

La monopost nu renunt orice ar fi :bigstar: ....in caz de nevoie imprumutam mobra galbena care are sa de rezerva in rucsac :bigstar:

Ady, aia galbena nu este Mobraa breeeeee;seamana a scuter.

...............ba frate dar ce se mai bat campii pe site-ul asta.............bah exista messenger pt combinatii de genul asta........... :bigstar:............o intrebare : unde faceti revelionul 2008-2009.........daca tot vb cu o gramada te timp inainte...... :bigstar:

Ady, aia galbena nu este Mobraa breeeeee;seamana a scuter.

Scuter e copaia aia verde de-i zici tu mocicleta mah :bigstar:

Oricum, este mai cool decat ligheanu ala albastru, sa fim seriosi, SRAD-UL avea calsa fata de 636.

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 18:52 -------------
Bombo, ce faci tata?

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 18:54 -------------

Scuter e copaia aia verde de-i zici tu mocicleta mah :bigstar:

Oricum, este mai cool decat ligheanu ala albastru, sa fim seriosi, SRAD-UL avea clasa fata de 636.

bah io o las pe diana da nu cred ca sta ea cu voi :bigstar:) merci de platforma !! ne vedem la start bre !!! adica io cu andu ca astia mici de la 600 ne vedem la timpi

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 18:56 -------------
bah io o las pe diana da nu cred ca sta ea cu voi :bigstar:) merci de platforma !! ne vedem la start bre !!! adica io cu andu ca astia mici de la 600 ne vedem la timpi

e atunci asta e eu vin va aduc fata si o las acolo daca asta vrea... eu am traba la bucale ... dar nu pot optura placerile fetii de a ramine cu voi ... eu nu stau mai mult de 1 zi asta e

ba stau :bigstar: vin si cu simona...simona prietena lu andu :bigstar:

Ete na, i-auzi braul, trece raul, si mobrutza potecutza;noi amoruri in clan, woow;asta este, imi iau gandul. :bigstar: