Sari la conținut

Recensamant ... Teleorman


petrica
 Share

Postări Recomandate

daca primeam mail cu info de la topicul 140 nu mai scriam ce am scris mai sus

nu-i nicio problema... mai scriu inca o data ma numesc VLAD dar prietenii imi spun SCO...acum depinde de tine cum vrei sa imi zici ...:yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare tuturor. sunt Catalin si sunt din Alexandria dar stau in Bucuresti. sper sa ne vedem in primavara in Alexandria.

Bafta mare si Asfalt USCAT.

 

Bine ai venit, Cataline !

Ataseaza o poza si cu tine, ca ... zx6r-uri, a mai vazut lumea !

 

Sanatate ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor. sunt Catalin si sunt din Alexandria dar stau in Bucuresti. sper sa ne vedem in primavara in Alexandria.

Bafta mare si Asfalt USCAT.

 

bine ai venit ... hehe DECI baieti 2 zx6 pana acum ... se fac angajari la KAWASAKI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca e mai interesant motorul decat mine :laugh: .

 

Sigur ca este interesant motorul tau, dar in topicul asta cautam sa ne cunoastem noi (membrii) ! Sa ne identificam, sa reactionam cand ne salutam sau ne injuram !

 

Inca o data ... bine ai venit ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci mult si bine v-am gasit.

salut ,

BINE AI VENIT !!! :laugh:

FOREVER TWO WHEELS !!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Daca sunt din Uda Paciurea si locuiesc in Pitesti, se pune? Bine v-am gasit, teleormaneni! Chiar daca sunt plecat de 20 de ani din Teleorman, sa stiti ca nu am uitat aceste meleaguri . Deci, sunt Aurel Iordan si am un GSX 650 F din 2008 :laugh:

post-41032-1233258457_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Daca sunt din Uda Paciurea si locuiesc in Pitesti, se pune? Bine v-am gasit, teleormaneni! Chiar daca sunt plecat de 20 de ani din Teleorman, sa stiti ca nu am uitat aceste meleaguri . Deci, sunt Aurel Iordan si am un GSX 650 F din 2008 :laugh:

 

Sigur că se pune...esti bine primit printre noi !!

Să sperăm că ne vom întâlni în 2009, pe la intruniri sau plimbari pe drumurile patriei..!!!

 

:laugh:

Editat de fully
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ola Stane!

 

 

welcome ! vorba lui fully te asteptam la o tura , lasa numarul de telefon la "hai sa ne gasim mai repede " poate ajungem prin pitesti sa ne prezinti meleagurile alea :laugh: bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Daca sunt din Uda Paciurea si locuiesc in Pitesti, se pune? Bine v-am gasit, teleormaneni! Chiar daca sunt plecat de 20 de ani din Teleorman, sa stiti ca nu am uitat aceste meleaguri . Deci, sunt Aurel Iordan si am un GSX 650 F din 2008 :laugh:

 

... SE PUNE !

 

Atat timp cat esti motociclist nu este nici o problema ! ... nu vezi ca ne invadeaza non-motociclistii ? :laugh:

 

Bafta si ... hai cu primavara !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca ne vom intalni pe drumurile patriei, ca mai vin prin Alxandria, prin Turnu- Magurele, pe la Uda. O sa va dau de stire, sau sa-mi dati voi cand treceti prin Pitesti, ca abia astept un motiv sa incalec motoru' si sa fac cu voi cateva sute de km. Inca odata va salut, si "Asfalt uscat!"

Editat de Shepard
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca ne vom intalni pe drumurile patriei, ca mai vin prin Alxandria, prin Turnu- Magurele, pe la Uda. O sa va dau de stire, sau sa-mi dati voi cand treceti prin Pitesti, ca abia astept un motiv sa incalec motoru' si sa fac cu voi cateva sute de km. Inca odata va salut, si "Asfalt uscat!"

 

Mishtoaca, mobra ai ! :laugh: Ai cumparat-o de noua ? Cat te-a ajuns ?

Cum se comporta la drum intins, avand in vedere ca este mai ... sport-tourer oriented ?

 

Zi-mi si mie cate ceva despre motocicleta ta !

 

Imi place GSX-F-ul, mai ales asta nou, cu fata de CSX-R !

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

Da, motorul e super! E cam grea pentru mine, avand in vedere ca am 65 kg, dar m-am obisnuit cu ea. E mai greu la manevrele pe loc, dar cand plec,e ca un fulg. Pozitia pe ea e super, intre o sportiva si un touring, vantul nu prea il simnti, deci e ideala pentru drum intins.

Am cumparat-o de noua, si avand in vedere ca am comandat-o cand a aparut, am cam platit pretul intreg adica 6680 euro. Dar nu-mi pare rau! Ma cam gandesc sa o scimb cu o sportiva, dar nu prea ma indur sa ma despart de ea. E prima mea motocicleta si m-am indragostit de ea. Cred ca o mai tin sa se invecheasca un pic, si dupa aia... ceva la 120 cai. O sa vin cu ea prin Alexandria la primavara si va dau de veste, sa ne intalnim. In rest, Asfalt uscat! si grija...

post-41032-1233416384_thumb.jpg

post-41032-1233416414_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
sal all, Panagoret Dragos ma numesc cunosc cativa dintre voi sper sa ii cunosc si pe ceilalti

 

Bine ai venit ! :kiss:

Editat de petrica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all, Panagoret Dragos ma numesc cunosc cativa dintre voi sper sa ii cunosc si pe ceilalti

Bun venit Dragosele :kiss:

te asteptam la intruniri si nu numai :rolleyes:

Forever Two Wheels !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...