Sari la conținut

Recensamant ... Teleorman


petrica
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 304
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va salut pe toti.Ma numesc Mihai sunt din Alexandria,moto Suzuki Intruder VS 800 .Momentan nu pot sa vin la intilniri deoarece motocicleta mea este la recuperare pentru inca vreo doua saptamini dar imediat ce este gata o sa ne intilnim.Ma bucur ca sa facut un topic si pentru Teleorman asa o sa reusim sa ne mai cunoastem .

Asfalt uscat si fara incidente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti.Ma numesc Mihai sunt din Alexandria,moto Suzuki Intruder VS 800 .Momentan nu pot sa vin la intilniri deoarece motocicleta mea este la recuperare pentru inca vreo doua saptamini dar imediat ce este gata o sa ne intilnim.Ma bucur ca sa facut un topic si pentru Teleorman asa o sa reusim sa ne mai cunoastem .

Asfalt uscat si fara incidente!

 

Bine ai venit @classic ! Fa-ti motorul si ...... hai ! :blbl:

 

Noroc ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti.Ma numesc Mihai sunt din Alexandria,moto Suzuki Intruder VS 800 .Momentan nu pot sa vin la intilniri deoarece motocicleta mea este la recuperare pentru inca vreo doua saptamini dar imediat ce este gata o sa ne intilnim.Ma bucur ca sa facut un topic si pentru Teleorman asa o sa reusim sa ne mai cunoastem .

Asfalt uscat si fara incidente!

 

hai noroc men si bine ai venit . Te asteptam la intalniri evident cand vei avea moto, si normal la plimbari !

asfalt uscat! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si io !!!

Ce ziceti mai baieti daca am planifica joia cand ne intalnim sa facem sambata sau duminica cate o plimbarica prin judet? Ar fi o ocazie sa ne vedem si cu cei din Rosiori, Turnu, Zimnicea, etc...

 

salutare si bine ai venit pe forum. :rusinica: . asa ar fi normal sa discutam de plimbarile din weekend . singura sansa pe care o avem e sa mergem spre rosiori si mai departe sau spre bucuresti , celelalte drumuri nu merita . weekend-ul asta se mai repara putin pe la moto-uri, vremea nu ne permite ( din ce imi zicea fully ) . eu zic sa vedem de joia viitoare . pentru inceput m-ar multumi o plimbare de cateva sute de km . Bafta baieti! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... singura sansa pe care o avem e sa mergem spre rosiori si mai departe sau spre bucuresti , celelalte drumuri nu merita ......

 

Cred ca te inseli amarnic ! Cele doua rute pe care le-ai mentionat, din pacate, sunt cele mai monotone si mai lipsite de factorul ,,interesant" ! Ce e' drept, pe aceste linii drepte nu poti decate sa deschizi gazul la maxim si ,,sa privesti" la peste 200km/h ........... si atat !

 

Cat despre ,,celelalte drumuri care nu merita", acelea sunt adevaratele trasee in care te poti antrena pe curbe, poti vede frumusetea naturii, nu esti stresat de prostul pe 4 roti !

Am inteles ! Aveti motoare care merg doar pe asfalt foarte bun, dar numai atat stiti ? ... spre Rosiorii de Vede sau spre Bucuresti ? Inseamna ca nu ati vazut NIMIC !

Pentru lumea care nu cunoaste, in judetul nostru exista ,,trasee de duminica" cu carosabil destul de bun care pe langa monotonele linii drepte au foarte multe curbe cu grad mai mare sau mai mic de dificultate !

Acestea sunt traseele pe care puteti invata ceva, nu ... ,,doar spre Bucuresti si spre Rosiorii de Vede" !

Intre noi fie vorba ... in linie dreapta tot omu' stie sa accelereze, insa pe curbe se face diferenta !

 

In concluzie, viitorul nu-mi rezerva decat plimbari solitare prin locuri prin care ceilalti fac bataturi la poponet si sufera de incheieturi ... asta e' ! La mine un traseu inseamna mult mai mult de 200km si nu o ,,zbarnaiala" pana la Rosiori si inapoi !

 

Ne vedem ! ................................. doar joi !

 

cu bine ! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca te inseli amarnic ! Cele doua rute pe care le-ai mentionat, din pacate, sunt cele mai monotone si mai lipsite de factorul ,,interesant" ! Ce e' drept, pe aceste linii drepte nu poti decate sa deschizi gazul la maxim si ,,sa privesti" la peste 200km/h ........... si atat !

 

Cat despre ,,celelalte drumuri care nu merita", acelea sunt adevaratele trasee in care te poti antrena pe curbe, poti vede frumusetea naturii, nu esti stresat de prostul pe 4 roti !

Am inteles ! Aveti motoare care merg doar pe asfalt foarte bun, dar numai atat stiti ? ... spre Rosiorii de Vede sau spre Bucuresti ? Inseamna ca nu ati vazut NIMIC !

Pentru lumea care nu cunoaste, in judetul nostru exista ,,trasee de duminica" cu carosabil destul de bun care pe langa monotonele linii drepte au foarte multe curbe cu grad mai mare sau mai mic de dificultate !

Acestea sunt traseele pe care puteti invata ceva, nu ... ,,doar spre Bucuresti si spre Rosiorii de Vede" !

Intre noi fie vorba ... in linie dreapta tot omu' stie sa accelereze, insa pe curbe se face diferenta !

 

In concluzie, viitorul nu-mi rezerva decat plimbari solitare prin locuri prin care ceilalti fac bataturi la poponet si sufera de incheieturi ... asta e' ! La mine un traseu inseamna mult mai mult de 200km si nu o ,,zbarnaiala" pana la Rosiori si inapoi !

 

Ne vedem ! ................................. doar joi !

 

cu bine ! :rusinica:

 

 

:crack: mane intelege-ne si pe noi astia care nu au enduro. facem un traseu pe unde vrei tu si apoi o sa iti spun ce am simtit . eu am fost la turnu la zimnicea, m-am intors pe piatra si nu mi-a placut atat de mult ca nu e asfaltul cum trebuie sa fie ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salut baieti

 

Melinte Marius, Alexandria 21 ani de o sapt permis pt A :) dar stati linistiti ca am cativa km ..

Gixer 600 k2

Va astept cu propuneri pt plimbari..disponibil anytime cat sunt in alexandria

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti

 

Melinte Marius, Alexandria 21 ani de o sapt permis pt A :blbl: dar stati linistiti ca am cativa km ..

Gixer 600 k2

Va astept cu propuneri pt plimbari..disponibil anytime cat sunt in alexandria

 

Bafta

 

 

bine ai venit printre noi..... :moto:

:moto:

:)

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti .. ce pot sa va spun .. sunt pasionat de motoare . insa .. mai am pana la 18 ani asa ca acum as vrea o aprilia rs 50 .. cred ca pentru un pusti de 16 ani ar fi bine , avand in vedere ca atunci cand voi da de permis vreau ceva mai mare :) deocamdata imi caut un rs 50 sub 1000 e . in limita posibilitatilor :blbl: daca auziti pe cineva ma anuntati si pe mine

bafta si asflat uscat :moto:

 

am uitat sa va spun ca sunt din zimnicea si o sa pun o poza cu fostul motor al tatalui :lol: si cu mine desigur :moto:

post-37139-1209467688_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti .. ce pot sa va spun .. sunt pasionat de motoare . insa .. mai am pana la 18 ani asa ca acum as vrea o aprilia rs 50 .. cred ca pentru un pusti de 16 ani ar fi bine , avand in vedere ca atunci cand voi da de permis vreau ceva mai mare :) deocamdata imi caut un rs 50 sub 1000 e . in limita posibilitatilor :lol: daca auziti pe cineva ma anuntati si pe mine

bafta si asflat uscat :blbl:

 

am uitat sa va spun ca sunt din zimnicea si o sa pun o poza cu fostul motor al tatalui :rock: si cu mine desigur :moto:

Bine ai venit,la anu poate ne facem colegi de suferinta.... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Bine ai venit ciocule ... vad ca ai reusit sa iti amintesti parola :( bafta

 

 

stia parola doar ca ii este rusine sa se bage cu baietii in seama :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pentru baietii cu care m-am intalnit in Alexandria la Petrom, va Salut cu respect! :)

 

Semnat: omu`cu Ducati 900SS rosu.

 

Asfalt Uscat... toate bune! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru baietii cu care m-am intalnit in Alexandria la Petrom, va Salut cu respect! :)

 

Semnat: omu`cu Ducati 900SS rosu.

 

Asfalt Uscat... toate bune! :laugh:

 

Bine ai venit ! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...