Sari la conținut

Sunt Motociclisti Adev In Dr.tr.sev?


licinius
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Ca nu am mai scris demult p-aci....

 

Si acum ca ne-am si cunoscut, sa imi raspund singur la intrebarea pe care am lansat-o (titlul topicului ) : DA SUNT !

Acum, ca in fiecare padure mai exista si uscaturi , insa cei pe care i-am sau v-am cunoscut ( nu stiu cum e mai corect :ok: ) fac parte din jumatatea verde a padurii ! :ok:

 

 

O a 2-ua problema : haideti cand ne gasim ( la diferitele carciumi) sa facem un fel de sedintza ( nu sunt comunist :( ) , dar tre sa punem pe hartie toate ideile despre ce avem de facut si ce poate face fiecare, cu ce poate contribui pt revigorarea clubului si pt orice alte probleme mai avem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa impartiti in 2 locatii... e f greu sa facem ceva . Incerc sa ma gandesc la o solutie , si nu ar fi rau sa o faceti si voi . :(

Haideti macar o data pe luna sa fie o adunare oficiala a noastra ( indiferent ca e in carciuma, in parc, etc...) in care sa se discute lucruri exacte, NU VORBE !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati baieti ca va veni si caldura si vom merge la Petrom V ...linga Smile ...super l;ocatie...mai facem si citiva km

Bem un suculet sau o cafea , facem o baie si mergem acasa

Sau la o liniuta ...ceva.Sunt sigur ca o sa va placa locatia ...saturat de oras !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut! Nu trebuia sa postez aici, dar am zis ca nu are sens sa fac un topic nou. O sa ajung la Turnu-Severin pe 16 mai si o sa satu acolo pana pe 18. Eu nu sunt inca motociclist (am 17 ani), dar voi fi in curand! Ma gandeam ca poate vrea cineva sa imi arate orasul, eventual sa ma dea si o tura cu motorul...Daca se ofera cineva, sa-mi de un pm! Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Licinius mi-a zis sa ma duc in Flame! E acelasi lucru? Ca am inteles ca motociclistii din Severin se intalnesc vinerea in Flame. Daca intentioneaza cineva sa ma dea si pe mine o tura sa ia o casca de rezerva! Multumesc!

 

Licinius mi-a zis sa ma duc in Flame! E acelasi lucru? Ca am inteles ca motociclistii din Severin se intalnesc vinerea in Flame. Daca intentioneaza cineva sa ma dea si pe mine o tura sa ia o casca de rezerva! Multumesc!

Salut! Vineri ajung in Severin! O sa vin in Flame seara..Daca se indura cineva sa ma dea si pe mine o tura cu motorul...sa isi ia o casca in pluz la el! Ma gasiti la: 0727211193 daca vreti sa vorbiti cu mine. Cum o sa ma recunoasteti? Pai...o sa fie un pletos cu ochii verzi...altceva nu prea stiuce sa va zic despre mine! Ne vedem acolo! Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...

daca trebuie sa ajungi pe balota... pot sa te duc eu cu masina.. si eu as vrea sa-i cunosc pe baieti.. ca de vreo 3 ani citesc forumul.. zilnic.. da nu-i cunosc pe niciunu.. :)

s-ar putea sa trebuiasca sa plec la timisoara.... daca nu.. pot sa vin si eu pe balota ? :(

bafta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine..Joi..la 19:00 o sa fim la club pe Str Mare, la Ferrari...si putzin mai devreme adica pe la 6 in balota.....iar vineri...cine vrea poate venii pe la Flame...Toti sunteti bine-venitzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...