Sari la conținut

Sunt Motociclisti Adev In Dr.tr.sev?


licinius
 Share

Postări Recomandate

Daca tu ai honda fzr 750, atunci eu am o yamaha ninja si o honda hayabusa. Honda fzr nu exista, indiferent de cilindree. Mai citeste odata in certificatul de inmatriculare. Daca motorul tau e un vfr 750 gri, eu sunt cel care ti-a strigat azi sa aprinzi farul. Multa sanatate.

comentariile <honda fzr 750> numi apartin, pt. lamuriri : in pozele postate este moto meu dar altcineva pe el, pt. a da foc la unii mai........ :friends: , cat despre aprinsul farului : pastreazati sfaturile!, daca nu am aprins lumina aveam motivele mele, mai bine ai avea grija cand mai sari in fata cuiva ca poate te calca si.... :banana:

 

 

 

poate e vb de o honda VFR 750 cazuta, si da, inainte de a fi a actualului proprietar a fost pt vreo 2 zile a unui samsar manelar cunoscut de prin DTS....

adica vrei sa spui ca ex proprietarul vfr-ului este <samsar manelar>, vezi ca poate te ... :bounce:

 

Il stiu pe fraier, de el e vorba, ce fatzau are....

si eu il stiu cred ca e frairu care tea prostit pe tine de ceva $ :crack:

 

hai ca m-am distrat destul cu voi!! ne auzim pe strada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poate e vb de o honda VFR 750 cazuta, si da, inainte de a fi a actualului proprietar a fost pt vreo 2 zile a unui samsar manelar cunoscut de prin DTS....

Cred ca a fost a unui baiat din Malovat a tinut-o ceva timp pana cand... (vezi poza).

Honda vfr 750 si daca nu ma insel e '94.

Multa bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Frati severineni, nu va suparati pe mine, f. frumos orasul, dar ieri noapte manele la greu in centrul orasului la 10 seara, la o terasa Aurora, vis-a-vis de Consiliul judetean sau ce e acolo, full de ciori. La ora asta stau cu geamul de hotel deschis,sunt la Continental si din 3 terase, 3 triluri manelistice. Da-o in gatu masii de treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:jump: , ai nimerit si tu exact in zona lor de acctiune..... :jump: daca te uitai si in fata terasei de la Aurora vedeai frumosul parculet, dar din pacate plin tot de ei :jump: .

 

Mai sus era si complexul Decebal, la etajul 4 este un restaurant, din pacate tot de ei dai si acolo :jump:)

 

Aia e zona unde seara de seara se strang toti tiganii la un pahar de vorba, o punga de seminte si de ce nu la o bere :P.

 

Din pacate e adevarat,

Editat de crushburn2003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frati severineni, nu va suparati pe mine, f. frumos orasul, dar ieri noapte manele la greu in centrul orasului la 10 seara, la o terasa Aurora, vis-a-vis de Consiliul judetean sau ce e acolo, full de ciori. La ora asta stau cu geamul de hotel deschis,sunt la Continental si din 3 terase, 3 triluri manelistice. Da-o in gatu masii de treaba.

 

Data viitoare incearca o pensiune mai linistitita sau la Gura-Vaii motelul de acolo ...ai si priveliste si liniste :crack:

 

 

 

asta este ......si nu prea avem ce face din pacate :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am putea sa ne luam nitel de viata "Comunitarilor" care ii pazesc si care nu le zic absolut nimic de mizeria care ramine in urma lor...

Am mai putea sa folosim spray sarin sau mustard gas ...or chestii dragute gen Counter Strike ... sharp shooter ,sniper shooter si altele :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

slaba activitate pe la noi....o Balota ceva???...sau incepem si noi ca `fitzo-reisarii` din Bucuresti sa ne dam doar pe bulevard.. :lol:)

Editat de ToxiQman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
slaba activitate pe la noi....o Balota ceva???...sau incepem si noi ca `fitzo-reisarii` din Bucuresti sa ne dam doar pe bulevard.. :angry:)

 

 

 

ocupata lumea tati.... inclusiv eu ... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
ma licinius tu esti biker adevarat?e intrebarea mea... parerea mea e sa te duci de unde ai venit daca nu iti convine :)

Iar tu cati ani ai??...e intrebarea mea.....si mai am una.....ce-i ala biker adevarat in conceptia ta limitata??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
ma licinius tu esti biker adevarat?e intrebarea mea... parerea mea e sa te duci de unde ai venit daca nu iti convine :scratch:

 

 

Multumesc mult de sfat . Voi incerca sa tin cont de el... Merci k m-ai luminat :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Acuma', o intrebare pertinenta totusi: ce inseamna motociclisti adevarati? :D

 

sa scrie pe bord 350 km/h?

 

sa bagi mina pin' la blana in maneta de acc la semafor?

sau alte de'astea?

 

fara suparare fratilor, dar intrebarea suna de trei lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma', o intrebare pertinenta totusi: ce inseamna motociclisti adevarati? :wink:

 

sa scrie pe bord 350 km/h?

 

sa bagi mina pin' la blana in maneta de acc la semafor?

sau alte de'astea?

 

fara suparare fratilor, dar intrebarea suna de trei lei

 

 

citeste ce scrie la inceput si poate vei intelege. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citeste ce scrie la inceput si poate vei intelege. :wink:

 

asa e, dar prea m-a pleznit titlul

tre' sa recunosti, suna aiurea :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Neatza. Nou pe aici. In cam o luna imi iau permisu de A. Cam tot atunci ma gandeam sa-mi iau si un motor. Mai are careva chopper prin sev? k viteziste am vazut o gramada. Btw... Care sunt baietzii de vin la blocu` de pe Crishana? :bounce: Se regasesc pe aici?

Editat de Roaker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatza. Nou pe aici. In cam o luna imi iau permisu de A. Cam tot atunci ma gandeam sa-mi iau si un motor. Mai are careva chopper prin sev? k viteziste am vazut o gramada. Btw... Care sunt baietzii de vin la blocu` de pe Crishana? :D Se regasesc pe aici?

 

da, Tazu, crazy-biker, sharky, Binladen si era si Babi....a, si Box

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii mai vad cateodata cand ies cu cainele la plimbare.. dobitocu din avatar. Btw.. Si un vecin de-al meu are motor.. de viteza.. acum nush daca face parte din forumisti. Cristi Cutui... sta pe Adrian pe langa Vigilent. Cunoastetzi careva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna seara. Sunt pasionat de motociclete de mic. Pana acum am avut cateva scutere ( 49 - 250 ) . Recent mi-am cumparat un Yamaha FZR de 600. Sincer sa fiu , nu prea cunosc pe nimeni cu motocicleta si mi-ar face mare placere sa stau cu voi, bikeri severinului, la o discutie despre siguranta , in tamplari si cat mai multe sfaturi. Stiu ca exista un club de motociclisti in Severin si as vrea sa devin si eu membru. :D sper ca nu cer cam multe. Bafta si asflat uscat :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...