Sari la conținut

Loc De Intalnire!


IceLord
 Share

Postări Recomandate

Salutari in primul rand!

Hai sa ne miscam si noi astia din "zona crepusculara un pic" ca am ramas codasi!

I-a ziceti unde ne-am putea intalni sa mai vorbim si noi! :bigstar:

Eu zic ca la mine in Gheorgheni este un bar al motociclistilor, am auzit ca esti si unu un Ciuc si cineva

mi-a zis ca mai e si in Odorhei!

Bagati poze, ca eu nu am dar fac tot posibilul sa pun vreo doua! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

IceLord dezastru drumu la voi in gheorgheni, pacat ca e pe isajul superb.

am fost anul trecut pe la sfarsitul sezonului la lacu rosu cu niste prieteni si de acolo eu cu prietena mea am mers la ciuc, iar intre lacu rosu si gheorgheni imi venea sa ma intorc inapoi. da cand da caldura poate ne vedem pe la lac, ma mai risc chiar si la un drum de ciuc pe varianta aia :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IceLord dezastru drumu la voi in gheorgheni, pacat ca e peisajul superb.

am fost anul trecut pe la sfarsitul sezonului la lacu rosu cu niste prieteni si de acolo eu cu prietena mea am mers la ciuc, iar intre lacu rosu si gheorgheni imi venea sa ma intorc inapoi. da cand da caldura poate ne vedem pe la lac, ma mai risc chiar si la un drum de ciuc pe varianta aia :bigstar:

Chiar ca e jale....au mai facut ceva portiuni dar poate cu timpul fac tot drumul sa speram ca sunt multe de vazut; dar cand lumea vede cat de rau e cam fug!Oricum nu mai e asa jale fata de anii trecuti!Oricum atunci iti venea sa la-si un rahat in mijlocul drumului numa asa de dragul drumului!

Desigur cand da caldura poti sa dai un PM si ne putem intalnii!

Numa bine si incantat de cunostiinta! :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in martie imi schimb si eu gumele la motor, oricum pana in martie nu scot motoru ca e prea frig, apoi cand am pofta de o plimbare pe la munte ne auzim :bigstar:

Desigur! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca treceti prin Sfantu , in sezonul rece, ne gasiti la barul BRX cam in fiecare vineri,eu mai rar,dar sunt altii pe metereze. :bigstar:

Ok!Dar cum de asa mai rar? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok!Dar cum de asa mai rar? :bigstar:

 

Pentru ca nu prea sunt impacat cu locatia.Prea mult rock unguresc si/sau urlatura din aia din gat,si prea putin rock clasic.

 

Am vrut eu sa deschid la un moment dat ,un bar pentru motociclisti.Dupa o analiza mai atenta, am vazut ca barul nu ar avea viata lunga,ca afacere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca nu prea sunt impacat cu locatia.Prea mult rock unguresc si/sau urlatura din aia din gat,si prea putin rock clasic.

 

Am vrut eu sa deschid la un moment dat ,un bar pentru motociclisti.Dupa o analiza mai atenta, am vazut ca barul nu ar avea viata lunga,ca afacere.

Te cred!Pe aici prin Gheorgheni sunt doua baruri unu pentru motociclisti cu muzica de diferite(doar rock clasic) feluri dar nu am mai fost demult!Si altul de muzica metal ce imi place mie mai mult dar in general ani 80,90 si fara urlaturi dinalea fara rost!Dar mai nou si-a schimbat patronul si e pop,dance house si hip-hop si nu prea ma mai tenteaza asa ca ma intorc le cel OLD SCHOOL!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si in ciuc exista cica un abr pentru motociclisti. e undeva pe petofi,dar..nu stiu..eu am intrat 1data in el si era plin de rockeri...asa ca nu stiu...o fi pt alta clasa de motociclisti,pt chopperisti sau nu stiu...dar sigur era plin de rockeri...sincer nu am mai intrat de atunci,dar nu cred ca s-au schimbat multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si in ciuc exista cica un abr pentru motociclisti. e undeva pe petofi,dar..nu stiu..eu am intrat 1data in el si era plin de rockeri...asa ca nu stiu...o fi pt alta clasa de motociclisti,pt chopperisti sau nu stiu...dar sigur era plin de rockeri...sincer nu am mai intrat de atunci,dar nu cred ca s-au schimbat multe.

Mai facut curios!Tre sa vad ce si cum!?

Presupun ca nu ai nici o treaba cu rockerii! :D

Oricum eu acum sunt in Ciuc ca o bucata de timp aici am sa lucrez tre sa ma interesez pe unde barul asta! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa-ti placa, beau baietii pana cad pe jos...... :D

Omu' eu am pus un pic de pauza la beut, sa vad ce si cum pot rezista! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

asta unde mai e?? Mi-as i placea un burn out pe-acolo... :D

 

E pe str. Ciucului,dupa intersectia cu barul Colibri,inainte de intersectia cu RENEL,pe partea stg. cum vi dinspre centru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E pe str. Ciucului,dupa intersectia cu barul Colibri,inainte de intersectia cu RENEL,pe partea stg. cum vi dinspre centru.

 

Nici n-am stiut ca acolo este bar !!!

 

Daca imi ziceti ca este frecventat si de mult iubitul si veneratul 'motolababiu' al nostru, vin eu.

 

Sunt foarte interesat de niste batai cu scaune, mese, si usi de dulap ect ect :D

 

(ca doar asa sunt unguri, nu ?) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici n-am stiut ca acolo este bar !!!

 

Daca imi ziceti ca este frecventat si de mult iubitul si veneratul 'motolababiu' al nostru, vin eu.

 

Sunt foarte interesat de niste batai cu scaune, mese, si usi de dulap ect ect :D

 

(ca doar asa sunt unguri, nu ?) :D

P E A C E ,man!!! take it easy! :lol: :D Nu e nevoie de asa ceva..

 

--- Mesaj completat în 11 Mar 2008 19:03 -------------
apropo... n-am vazut motociclete niciodata la barul ala.. Dar o sa trec pe acolo.. ))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P E A C E ,man!!! take it easy! :lol: :D Nu e nevoie de asa ceva..

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Mar 2008 19:03 -------------</small><br/>apropo... n-am vazut motociclete niciodata la barul ala.. Dar o sa trec pe acolo.. ))))

 

Nici nu cred ca o sa vezi,doar eu si Paci am mers cu moto pe acolo,asta vara,ca in rest se bea bere. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain!Pe aici prin Gheorgheni slaba miscare inca, dar vine vara si o sa ne intalnim la barul motociclistilor de aici, sunteti desigur invitati toti la o bere daca aveti chef si timp!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain!Pe aici prin Gheorgheni slaba miscare inca, dar vine vara si o sa ne intalnim la barul motociclistilor de aici, sunteti desigur invitati toti la o bere daca aveti chef si timp!

Ieri (18.mar) , erai prin Ciuc ?Parca am vazut un Virago in fata politiei. Daca vrei da o veste altdata in prealabil si putem bea un ..... un suc :rusinica: si sa stam si de vorba.Daca vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri (18.mar) , erai prin Ciuc ?Parca am vazut un Virago in fata politiei. Daca vrei da o veste altdata in prealabil si putem bea un ..... un suc :rusinica: si sa stam si de vorba.Daca vrei.

Da tocmai eu eram!Am venit la munca pentru o ora de la Gheorgheni ca asa le place la astia sa ma frece! :crack: :crack: :crack:

Desigur ca ne putem intalni fara nici o problema numa sa am timp!

Mail

IceLordHellFire@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...