Sari la conținut

Loc De Intalnire!


IceLord
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor sunt din Bistrita si sunt un fost locuitor al judetului Harghita [judet da care pot sa spun sa e cel mai frumos si civilizat si pe care si ak il regret ca am plecat de ak] M-am Nascut in Toplita si am copilarit in Toplita, M.Ciuc si Odorhei. Va rog sa imi spuneti unde se afla barul din Gheorgheni unde se intalnesc motociclistii ca dak o sa reusesc o sa vin intr-o mica excursie prin Bicaz, Lacul Rosu - aici va rog sa imi spuneti dak ai unde sa iti pui cortul iar la sfarsit prin Gherogheni numai sa imi gasesc la cine sa stau vreo zil dupa care dak mai am ceva banuti sa merg la intrunirea voasta ca am fost si anu trecut la intrunire langa Zetea si sincer va spun ca am fost foarte entuziasmat ca am fost intr-o zona pe care nu am mai vazuta de la 11 ani [lacrimi de bucurie], zona pe care am parasit-o din 1990.

Va multumsec celor care au avut rabdare sa imi citeasca aceasta mica scrisoare va doresc asfalt uscat si sper sa ne vedem cat mai curand.

PS: Va rog cine poate sa imi lase un nr de tel sau id mess ca sa am cu cine ma intalni akolo.

Ahoi, campingui sunt o gramada prin zona (Lacu Rosu, Borzont, in drum spre Lacu Rosu...sunt destule) Sunt si locuri unde poti sa pui cortul fara sa platesti. Pe 15 iulie incepe intalnirea moto de la Gheorgheni (in localitatea Borzont 14km de Gheorgheni spre Praid), pentru mai multe info ma gasesti la 0744475352
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Răspunsuri 155
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai sunt fani si utilizatori de MZ ETZ prin Sfantu-Gheorghe? Cand o sa fie din nou cald la primavara as veni pe la voi la o poveste. Pana atunci nu ar strica sa ne stim macar pe net, sa schimbam o vorba, o piesa...

 

:angryfire:

Mesaj completat

Mai sunt fani si utilizatori de MZ ETZ prin Sfantu-Gheorghe? Cand o sa fie din nou cald la primavara as veni pe la voi la o poveste. Pana atunci nu ar strica sa ne stim macar pe net, sa schimbam o vorba, o piesa...

 

;)

[LE: 16FEB2011] Ai de mine, bate vantul pe aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Apoi se intampla multe, lumea nu prea sta pe forum. Depinde de ce esti curios? Chiar weekend-ul ce a trecut a fost intalnire aici langa Gheorgheni (organizata de Blues Riders MC).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

owene hai la o bere si povestim motoare!

Doamne, ca scriu pe aici doar din ianuarie in ianuarie.

 

Intai de toate, La Multi Ani tuturor(multi, nu numai 2013) si anul asta va doresc multe bucurii, ture frumoase si multe amintiri placute pe cand o sa se incheie sezonul.

 

@andreiganea - eu abia acum am citit, iti multumesc pentru invitatie si daca mai e valabila, o sa ma straduiesc sa vin la o bere FA. Anul asta am fost in Sfantu calare, am adus un ghidon de ETZ si am operat cate ceva pe un ETZ125.

Iti trimit un PM ca altfel mai bag un post in 2014 :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut.

 

Vad ca nu prea este activitate aici, dar fiind topicul "Locuri de intalnire" postez aici o rugaminte.

 

Vrem sa organizam prima editie a concursului "Road Adventure Tour", o competitie dedicata motociclistilor de strada ( detalii, respectiv regulamentul concursului vor aparea curand )...

 

Pentru asta am nevoie de cateva locuri de intalnire din urmatoarele localitati :

 

PRAID

TULGHES

BICAZ

GHEORGHENI

 

Dat fiind natura competitiei din acest an, avem nevoie de baruri cu masa biliard.

 

 

Daca puteti sa-mi dati informatii, va rog sa nu ezitati. Orice ajutor este binevenit.

 

:cheers:

 

:ok:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut.

 

Vad ca nu prea este activitate aici, dar fiind topicul "Locuri de intalnire" postez aici o rugaminte.

 

Vrem sa organizam prima editie a concursului "Road Adventure Tour", o competitie dedicata motociclistilor de strada ( detalii, respectiv regulamentul concursului vor aparea curand )...

 

Pentru asta am nevoie de cateva locuri de intalnire din urmatoarele localitati :

 

PRAID

TULGHES

BICAZ

GHEORGHENI

 

Dat fiind natura competitiei din acest an, avem nevoie de baruri cu masa biliard.

 

 

Daca puteti sa-mi dati informatii, va rog sa nu ezitati. Orice ajutor este binevenit.

 

:cheers:

 

:ok:

Ahoi! Slager in Gheorgheni - bliard, bowling nr de telefon 0745914473

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Dacă aveți chef de o excursie cu un mic gust de concurs (evident nu de viteza pe stradă), vă așteptăm la :

HARGITA Road Adventure Tour în data de 03 august 2013

 

post-10454-0-86003700-1373789551_thumb.jpg

 

Detalii : http://www.hargitaenduro.ro/rat.html

 

Regulament: http://www.hargitaenduro.ro/rat/regulament.pdf

 

:s4289:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Chef de inchidere de sezon in Loc.Gheorgheni, toti motociclistii sunt invitati la Karpatikum de catre Ugly Bears Chopper Gang. Cei care dovedesc ca sunt motociclisti primesc o portie de tocana!

post-25613-0-42714600-1379347142_thumb.jpg

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

Interesant, poate ca ajung!

Nu am gasit nimic concret despre intrunirea asta

- locatie, amanunte, discutii ... etc

daca se tine, mi-as dori sa ajung,

au fost printre cele mai reusite la care am participat.

...

la Vlahita, vii sa bem o bere ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am gasit nimic concret despre intrunirea asta

- locatie, amanunte, discutii ... etc

daca se tine, mi-as dori sa ajung,

au fost printre cele mai reusite la care am participat.

...

la Vlahita, vii sa bem o bere ?

Ahoi!

Am fost la Sibiu, Sambata am ajuns acolo. Am avut Vineri parte de o peripetie....poveste multa!

La Vlahita nu merg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

Am fost la Sibiu, Sambata am ajuns acolo. Am avut Vineri parte de o peripetie....poveste multa!

La Vlahita nu merg.

nu place la tine intrunirile asta ?

:-L

eu merg sa beau o bere, sa ascult ceva muzica

in ce limba s-o canta ea ...

:eek:

cat stau, nu stiu.

ok.

voiam sa bem o bere

ramane ... tg secuiesc

sa auzim de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...