Sari la conținut

Dac Motors Organizeaza Intrunirea Bucuresti


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 338
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bai ? Ma primiti si pe mine non rider pe acolo ?? Maine daca e , ca sa am si eu cu ce sa ajung .. ca daca nu o iau pe jos :P si tot vin ..

Intreba cineva de cazare ... Eu as avea doua paturi (fara al meu propriu si personal ! ) si un dush functional prin zona , doar ca daca e cineva interesat de conditiile mele modeste , vreau sa ma anunte dinainte ! PM sau id de mess la profil

Abia astept o intalnire la care sa vin si eu pre propiile mele roti :angryfire:

GO DAC MOTORS !

Editat de B!sh0p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal, sunt primiti si non moto, numai ca intrarea va fi de 15 ron/pers. Masinile nu or sa intre in cadrul locatiei ci au parcare separata si pazita.

 

Eu unu' am terminat programul si o tai la intrunire.... :P

 

Va asteptam :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt proaspat venit de la Ciolpani si intrucat deja avem deja 100 motociclisti veniti si s-au anuntat participarea un numar mult mai mare de motociclisti decat am preconizat suntem in imposibilitatea de a lasa accesul motoarelor la corturi. Zona de parcare (luminata) este chiar la intrare care va fi pazita 24 din 24. Ne cerem scuze pentru acest inconvenient.

Pentru a intari securitatea vom gasi o metoda de control la iesire din locatie. Poate chiar sa cerem o dovada a propietatii motorului ... talon sau ceva.

Va exista paza permanenta a zonelor importante din partea organizatorilor si a firmei de paza si jandarmi ... in total peste 100 persoane.

 

ATENTIE:

 

ESTE STRICT INTERZIS INTRAREA IN INCINTA A PERSOANELOR SUB 16 ANI NEINSOTITE. INTRUCAT ESTE O INTRUNIRE MOTO PERSOANELE CARTE INSOTESC MINORII SUNT OBLIGATE CA PE PARCURSUL PARTICIPARII LA ACEASTA INTRUNIRE SA II SUPRAVEGHEZE PERMANENT.

 

PENTRU O MAI BUNA ORGANIZARE VA RUGAM SA URMATI INTOCMAI INDICATIILE ORGANIZATORILOR.

 

ORGANIZATORII POT FI INDENTIFICATI PRIN LEGITIMATII CAT SI PRIN VESTELE CU INSEMNE ALE CLUBURILOR: DAC MOTORS, Heavy Riders si Silver Pistons

 

MULTUMIM

 

Eu mi-am pierdut TOATE ACTELE... cum mai ies cu mobra de acolo? :S (AM DOVADA, SE PUNE?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal, sunt primiti si non moto, numai ca intrarea va fi de 15 ron/pers. Masinile nu or sa intre in cadrul locatiei ci au parcare separata si pazita.

 

Eu unu' am terminat programul si o tai la intrunire.... :P

 

Va asteptam :angryfire:

 

Nu e o problema ca e taxa 15 lei cand vin sa imi cultiv pasiunea si sa cunosc oameni noi , care ma pot ajuta cu cate un sfat. Problema e ca eu ajung cum ajung acolo , dar nu stiu cu ce sa ma intorc aia 6-7 km cati sunt de la mine pana la circuit , ca la ora aia numai bufnitele circula pe drum !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Eu mi-am pierdut TOATE ACTELE... cum mai ies cu mobra de acolo? :S (AM DOVADA, SE PUNE?)

 

spune care e mobra ta sa vin sa o revendic si eu !

Editat de LOTRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Eu mi-am pierdut TOATE ACTELE... cum mai ies cu mobra de acolo? :S (AM DOVADA, SE PUNE?)

 

spune care e mobra ta sa vin sa o revendic si eu !

 

iti spun dar dupa va trebui sa te omor :blbl: (te-nec in: :P) :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK! ... Ma pregatesc sa vin la intrunnire!

 

Respect si toate cele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Raptor nu se promoveaza doar comuniste....

....eu spre ex am vitezana, altii touringuri, choppere, enuro-turing. Nu prea mai avem comuniste decat detinute asa din nostalgie. Vrem sa aratam ca nu am uitat de unde am plecat, iar drumul pe o comunista e ceva unic ..cine stie cunoaste, trebuie sa fii un pic temerar sau inconstient...

 

Cu vorbele astea m-ai atins la inima...

Doar cei care au incercat cunosc senzatia....

Ne vdm in seara asta.

Multa Bafta!!!

plesnec de ciuda ca nu mi-am facut timp sa inmatriculez Mz-ul rt, dragul de el ..,zace cu praful de un deget pe el!Si cand te gandesti ca e gata restaurat... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima impresie ! m-am intors de la prima zi a festivitatilor acum o ora, multa lume voioasa, chiar si cei care au venit sute de km, salut DAC MOTORS ,salut Organizatorii, salut in mod special pe Ursu, pe Apasu pe toti dacii si pe toti dracii si,... se stiu ei. Bine ati venit tuturor celor din tara, Petrecere frumoasa celor care au ramas la camping. Multe bile albe , si una singura neagra,...nu e BERE FARA PLUMB ?!?! Mi-am uitat casca 2 ore pe masa la terasu lu Apasu din incinta DACORUM,... am gasit-o exact cum am pus-o, am tinut 5 ore o casca de rezerva pe motor jos linga scena,...era pe moto cum am lasat-o,... Extraordinar !!! BRAVOS ! si tineti-o tot asa ! Maine o luam de la inceput, bem mai mult si facem si citeva milioane de poze ! Ave Dac Motors !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, frumos organizat! Paza buna(trece primejdia rea), masa este masa, poti inghiti fara sa te baraie cineva la cap, parcarea organizata ca o mare expozitie moto cu spatii largi intre motociclete, astfel incat poti casca ochiii sau poti pleca cand ai chef fara sa deranjezi, camparea la cort departe de scena sau parcare pt. a putea dormi chiar si in miezul zilei, iar scena pusa frumos si discret cu spatiu suficient incat sa poti da in voie din plete, care are....Astea sunt primele impresii, dupa o bere buna si niste carnaciori deliciosi. :(

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fost, vazut, intors :hug: organizare buna, lume muta, putini pokemoni :hug:

 

dar ... salutari speciale ghertoilor care o ardeau pe DN la bustul gol si fara casca :D si ghertoilor care blocau banda 2 pe DN1 sa treaca peste dubla continua :D alta data sa nu aveti nesimtirea sa comentati ca un conservar trece pe dubla continua :kali: pentru 2 km in plus va comportati ca cioarele cu bemveu :(

Editat de Kumuya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh, pana la urma m-am convins singur ca si la intrunirea asta au fost acceptate si scuterele. :D una peste alta, a fost frumos, asadar felicitari DAC MOTORS! cel mai tare insa a fost datul pe circuit; nu credeam ca poate fi atat de periculos... era sa cad de vreo 4 ori in urma unor sarituri in care mai aveam nitel si zburam ca superman. aia adrenalina... oricum, mi-am bagat mintile in cap, nu ma mai dau never pe circuit de motocros. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost marfa ! Felicitari Dacilor, Pistonarilor si Greilor din Ploiesti, m-am simtit bine intre de-ai mei, bafta si la mai mare !

P.S. "La anu vreau sa beau bere rece fara plumb ! Atat !"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte bine organizat. chiar daca am stat doar cateva ore mi-a placut ca a fost civilizat, paza bine organizata. papica nu a fost o problema. apashu a fost la inaltime, ca de obicei, cu preturile, diversitatea sucurilor :hug: si din fericire a avut si tigaaaaaari :D .

a fost prima intrunire moto la care am adus-o si pe pitica mea, care s-a declarat foarte incantata. aproape nu a stat o clipa locului, m-a plimbat de m-a desalat :D, pe la motoare, pe la concert, pe unde s-a putut.

mi-a facut placere sa ma intalnesc cu prieteni pe care nu i-am vazut de ceva timp :kali: .

 

din partea mea toata admiratia pentru organizarea acestei intruniri :( .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

excelenta organizarea!!..pt mine si prima intrunire...buna berea, papica la fel..sucuri reci la apasu :D

muzica interesanta... si multi prietenii!! valeu da mulltiiiii!! :(

Editat de logan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...