Sari la conținut

SMAEB 2005 - STAND MOTOCICLISM.RO


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buna treaba au mai facut Smokey & Co. cu stand-ul motociclism.ro. Bravo!

Initiativa este de laudat, cu atat mai mult cu cat nimeni nu le-a dat concursul: finantare proprie si organizare fara nici un fel de sprijin din partea membrilor motociclism.ro.

 

PS:Poate data viitoare o sa fim si noi mai receptivi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda..când m-am dus să-mi iau legitimaţia de membru Smokey s-a dat  paşi înapoişi a exlamat terifiat: "Tu eşti?" :D  :D  :D "Da omule, eu"--cred că l-a văzut pe tata lu domnu dracu!

pai cred ca asha a facut la totzi care ocupa spatziu mult pe serverul motociclism.ro, ca din cauza noastra shi-a mai cumparat 10 harduri de cand s-a deschis forumul :laugh: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna treaba!!un prieten cu care am fost aseara in The Jack a luat o bere ca avea legitimatia de gat!

Asta e inca bine. In ceea ce ma priveste, legitimatia de membru mi-a conferit superputeri magice de reprezentant Yamaha. Am fost intrebat de acelasi individ de 3 ori date tehnice despre Yamaha, la un interval de timp de vreo 20 de minute intre intrebari, chit ca i-am zis de fiecare data ca n-am nici o legatura cu Yamaha. As fi vrut eu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte dragut din partea voasta..................intradevar a fost o chestie bine gandita legitimatia :D :D ..................felicitari voua organizatorii si regretele mele pt ca nu am reusit sa va cunosc pe toti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Salut pe toti pe care i-am intalnit acolo. Pacat ca n-am putut sta mai mult de vorba, sambata a fost nebunie :D

 

Intr-adevar, m-am speriat de lupalb si de akraptor ... din diverse motive :D

 

Multumiri lui UncleFester pentru efortul depus acolo :D

 

Multumiri echipei Motoboom si lui Sabin_sbz pentru zapp, carpe de sters si alte maruntisuri. Multumiri colegilor de suferinta de la KTM care au sponsorizat cu diverse: poster, banda de inchis standul, cutter, imprimanta de urgenta, sharoma, etc. Multumiri si lui Nitescu pentru plimbarea la sellgros.

 

I-am promis lui Hoinar ca intreb: cine se ofera sa-l plimbe in atas?

 

Imi cer scuze lui Don Leoncio: cineva i-a furat legitimatia de la stand .... sa-i stea in gat.

 

Celor care au refuzat legitimatia pe motiv ca "nu intra gratis niciunde" sau "nu primesc nimic gratis cu ea" ..... sa le fie de bine.

 

In rest ... sa ne vedem sanatosi la intalniri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze lui Don Leoncio: cineva i-a furat legitimatia de la stand .... sa-i stea in gat.

 

.

Nema problema, metre! Multumita actului sabotor am fost singurul cu legitimatie "custom"! :D :D

p.s.

Cum am mai scris intr-un topic: super gestul vostru! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos! Felicitari din toata inima!

 

P.S. Chiar daca legitimatia mea nu are avatar... (si cat am muncit cautandu-l pe net...) :D

Editat de mielu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo!!! :D

Majoritatea mentioneaza doar treaba cu legitimatiile (bineintzeles, extraordinara!) dar si participarea in sine cu stand propriu merita felicitari. :D

 

Pentru idea de comunitate a motociclistilor amandoua initiativele au insemnat deosebit de mult!

post-13-1113203341_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...