Sari la conținut

SMAEB 2005 - STAND MOTOCICLISM.RO


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

astept poza de la VX (ivandnepr)

haha pai ivandneper are o poza in avatar pe forum destul de grasut, in poza aia nu se pare a fii prea umflat :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru legitimatie! Ati fost super!

 

L-am intalnit pe motorbrand. Era sa o incurc, pentru ca il facusem "incepator" cand am auzit ca a "patit-o". Omul chiar are brand. :D

Am avut onoarea sa intalnesc si Axa cu scame.

 

Ce sa mai, a fost frumos. Buna si ideea cu biletelele pe harta. Sa se vada ca am ajuns si noi, craiovenii pe acolo.

Lao, salutare! Ai fost cu motorul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

superb!!!

felicitari! jos palaria in fata celor care au stat la stand, ca sa ne ajute pe noi sa ne cunoastem... :D

 

@motobrand: scuze ca te-am abandonat pe acolo, dar au vrut astia s-o ia din loc si nu te-am mai gasit... :D

Las' ca ne mai gasim noi!!!

Sanatoshi sa fim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@motobrand: 'metre trebuia sa il iei si pe fratemiu de urechi si sa il aduci si pe el ca de sunteti la o aruncatura de bat (eu sunt frasu' lu binox, si l-am si reprezentat la stand :laugh: ) :D

 

 

 

P.S. Felicitari pt organizare si sunt tare mandru de legitimatia mea :D o tin cu respect agatata in vitrina la mine in camera :D

Editat de misha'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@motobrand: 'metre trebuia sa il iei si pe fratemiu de urechi si sa il aduci si pe el ca de sunteti la o aruncatura de bat (eu sunt frasu' lu binox, si l-am si reprezentat la stand  :laugh::D

 

 

 

P.S. Felicitari pt organizare si sunt tare mandru de legitimatia mea :laugh:  o tin cu respect agatata in vitrina la mine in camera  :D

Am sa-l iau acuma, dupa.... :laugh:

Promit!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha pai ivandneper are o poza in avatar pe forum destul de grasut, in poza aia nu se pare a fii prea umflat :D :D

e de la aparat... stii tu .. ca in reclama cu 7Up :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu o mai lungesc....a fost super! :D

M-am cam grabit (pleca masina :D )si nu am mai putut sta sa fak cunostinta cu lumea d acolo :iamstupid:

Multumiri pt legitimatie (tot Aradu se intreba ce am facut oare ca s-o primesc :laugh:

 

P.S.:

1. ma ofer voluntar dak avem stand la Salonul de la CLUJ (ced ca 22 mai,nu?)

2. in poza cu harta Romaniei la stand, eu nu ma vad (ARAD) :D (s-a mai dezlipit de sambata post-it-ul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am apucat sa ajung si eu, din pacate sambata cand a fost inghesuiala cea mai mare asa ca am dat o fuga si pe la standul motociclism.ro unde atmosfera era mai linistita.

I-am facut vreo 2-3 filmulete lui Motorbrand pana ne-am prins cum sa facem poze :D

Am capatat si legitimatia, am pus belet pe TM, si dus am fost, nu inainte sa il imortalizez pe Smokie intr-un moment de relaxare. :D

post-13-1113339057_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea cu standul,cu harta si mai ales cu legitimatiile a fost super dupa parerea mea pentru ca astfel am putut sa mai cunosc ceva lume de pe forum cu care nu am vb decat pe net si astfel am putut sa ma cunosc si personal si asta a fost super.A fost o chestie foarte misto ce sa mai.

SI ACUM CATEVA POZE DE LA STAND.

Incepand cu mine in momentul primirii legitimatiei.(Puteti observa ce fericit am fost... :D :D )

post-13-1113426143_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
bina ca fui si eu

:D

daca esti din arad, de ce incerci sa vorbesti ca oltenii :D esti de'a lu' marean?

 

eu fusei

tu fuseşi

el/ea fuse

noi fuserăm

voi fuserăţi

ei/ele fuseră

 

dar avand in vedere ca actiunea nu se petrece aproape de momentul vorbirii ... "am fost"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFF TOPIC

@ Smokey Tocmai de aceea e pus acolo LOL :D...

Nu conteaza...tin cu liberalii (Videanu), deci cu Marean :D

Pacat de Bihor...si de CITY-ul meu ca sunt destui "biciclisti" dar se pare ca degeaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha pai ivandneper are o poza in avatar pe forum destul de grasut, in poza aia nu se pare a fii prea umflat :D :D

Ivandnepr isi facuse poza din avatar dupa craciun cand era cat casa ... acum ivandnepr a mai slabit si arata mai a om

 

 

 

P.S. Ivandnepr promite sa-si schimbe poza din avatar cu una mai actuala

 

P.S. @BIG am postat-o in poze de la smaeb pe forum ... daca o vrei full size spune doar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ivan dnepr ar trebui sa mai slabeasca muuuuuuuuuuuult ca sa arate a om si nu a urs... asa poate i s-ar spune cine e Gabi, cel cu care a avut Roger accidentul... :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto standul MOTOCICLISM.RO

Si k sa va arat k am fost si eu sambata am si eu legitimatie si va dau o poza :D .N-am iesit prea bine in poza dar nu asta conteaza.Important e k AM LEGITIMATZIE :D

Hai noroc si sa ne vedem la intalniri cu legitimatziile

post-13-1113500242_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

draq, am trecut fara sa vreau pe langa standul motociclism... si deci, n-am legitimatie.... cum ma invart shi yo de 1? Tre' sa trec pe la preakuviosul Smokey sa ma pozeze?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...