Sari la conținut

Scoala Moto In Sm


Vizitator
 Share

Postări Recomandate

SM :kiss: TM

:what:

 

Nu e asa Barna....nu poti sa compari SM cu TM..

Sm e un orase linistit si calm... doar ca esti limitat la tot ce inseaman cariera sau statut social inalt....

Tm are multe mult oportunitatzi.....daca toate merg bine in cateiva ani o sa am firma mea....

 

si nu e " :kiss: " intr TM si SM....

de exemplu violetbikar...te saluta...si sti tu de cine vb eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu e asa Barna....nu poti sa compari SM cu TM..

Sm e un orase linistit si calm... doar ca esti limitat la tot ce inseaman cariera sau statut social inalt....

Tm are multe mult oportunitatzi.....daca toate merg bine in cateiva ani o sa am firma mea....

 

si nu e " :kiss: " intr TM si SM....

de exemplu violetbikar...te saluta...si sti tu de cine vb eu

Am glumit.Il salut is eu !

:what:

 

--- Mesaj completat în 07 Feb 2008 15:22 -------------

Violetbikar :kiss: :kiss: :eek: :ok: ;) :D :rock: :moto: :moto:

Nu fi rau :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok Road...am prins ideea...si atunci de ce ataci asa? cand ar trebuie sa intelegi mai bine decat ori si cine? :what:

Editat de Vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un leu e doar timbru fiscal....impozitu pt propritaru apartamentului e de 60 de euro pe luna....si aia ar intra la chirie apartamentului...ceea ce nu imi convine

 

si da...in toamna...un prieten bun cu BMW (masina)...era sa loveasca un "bikar" care se imprastiase in fatza noastra pe asfalt...nu avea nimik...nici macar casca...norocul lui ca nu oa vut nici 40....si ca o fost foarte vigilet colegu...ca so imprastiat nici la 2 metrii in fatza masinii....

 

Zmei gasesti peste tot....vb cuiva de pe retea...."printre toti gasesti si uscaturi, fie ei motociclisti, fie cu masini"...

Sorry... te contrazic(in legatura cu mutatia)...in cunostinta de cauza... mai informeaza-te... :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Furian stie cum sal calmeaza lumea :kiss:

:what: :kiss: :kiss:

:ok: Stiu sa calmez lumea si primesc warn ca is prea activ in satu mare :eek: Asta e ... sa vina primavara sa scoatem motoarele ;) [ p.s in curand se deschide sezonu` ]

Editat de Furian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

NU cred ca trebuie generalizat ! eu am avut 2 instructori de nota 10 de la AGO. Un domn Tibi pe motocicleta care venea oricand il chemam, iar un instructor pe masina Adi care ma ajutat foarte mult. Poate acel instructor ii neserios insa nu trebuie generalizat. O zi placuta si bafta in rezolvarea acestei neintelegeri !

 

Si eu am facut cu Tibi si e un om de nota 10 :angryfire: NU GENERALIZA Ice-Man

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
E un traseu simplu de facut, niste jaloane, niste opturi, si o linie dreapta, nu inteleg ce atata filzofie.

Ne vedem pe strada.

 

Am auzit ca se poate da examenul pe orice fel de motor chiar si scuter care depaseste 125 cmc ... e adevarat? Si mai stiu un tip care a dat Skylineru de 125 unui prieten sa dea testu ... se poate face asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit ca se poate da examenul pe orice fel de motor chiar si scuter care depaseste 125 cmc ... e adevarat? Si mai stiu un tip care a dat Skylineru de 125 unui prieten sa dea testu ... se poate face asta?

da,se poate.si eu pe MZ de 125 cmc am dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor!

 

Pot sa confirm ca Robi e un meseriash, ( cu el am inceput si eu ) motorist vechi si un instructor bun, exact cit iti trebuie ( si ceva mai mult ) pt a lua examul si a invatza ABC-ul condusului de moto. Omu' a avut ghinion sa dea peste cine stie ce neserios, se intimpla, dar nu trebuie generalizat, aveti dreptate toti care ati spus asta, nu (chiar) toti sint la fel.

 

Bafta si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

:D

Instructori de cacao....conditii de cacao....tre sa inveti totul singur....si pe banii tai....

Vineri am avut examen pt permis....si joi am iesit la poligon, cu varu si un prieten de al lui....de O LUNA incerc sa dau de instructoru care in acte imi preda cursurile practice....dar nu raspunde la telefon sau il are inchis....

Si dupa ce platesc scoala 3 milioane, analizele un mil jumate, si timpu pierdut....venind din timisoara sa dau de permis....curva de instructor nici nu apare....

Asa ca ies cu scoter Kawa de 125, incerc sa ma obisnuiesc cu el....la care apar boi cu conserve...si se iau al cearta cu mine....ce CAUT PE POLIGON FARA INSTRUCTOR, apoi incep dobitocii sa loveasca cu picioarele jaloanele....si arunca cauciucurile pe pista....ma injura...si isi fac treaba cu elevii si masinile lor....

Imi venea sa ii f*t u casca in gura.......

 

Si pe langa asta....ma mai ameninta cu politia daca nu ma car de acolo..... :)

 

Dupa ce imi iau permisu...ma...urinez pe ei din mers..... :)

 

Partea nasoala ca vineri o fost si zapada...asa ca examenu...o iesit nasol...am fost demoralizat sia m facut doar....nu conteaza...il dau peste 2 sapt....

 

Si inca ceva....soferii din Satu Mare...habar nu au sa conduca...de 2 ori era sa fim loviti din plin de dobitoci care nu stiu ce e aia "stop" si "cedeaza trecerea"... :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak vreti sa stiti cel mai bun instructor ii Andrei ... :)) un baiat de pe str. Odoreului. taicasau are sc de soferi SC.EXPEDIENT.SRL ... cea mai buna ... din partea mea de nota 10*. au motor de sc yamaha ybr 125 nou cu care nu cred ca nu poti sa nu stii sa mergi si sa nu iti placa ... si ice men asta il stiu ft bn ... iicam aiurit cateodat ... din veninu meu de moto iam dat de sio luat si el .... :)) nu cont oricum ...

 

 

sry ca am revinit la un topic vechi dar nu rezist sa vad deastea ...sincer si io cu Domnu ROBI am inceput ...din partea mea ii cel mai najpa ... sry... oricum acu nu mai am nevoie de ei :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...