Jump to content

Smaeb 2008, 15-16 Martie

Recommended Posts

Asa se pare... "greii" din Romania nu vor fi prezenti la acest salon...

Pan` la urma s-a stabilit vre-o ora? As veni si eu daca nu incurca faptul ca o sa merg cam incet (motorul are in momentul de fata 5 km :D)

Edited by Adydum

ma,noi plecam SIGUR duminica pe la 8 din mangalia deci pe la 9 aprox sunt la vaporasu ala de linga RAR ...suntem 2 moto...poate se mai stirng...slabe sanse.

care vrea ....stie unde sa vina.

sambata dimineata in principiu pe la 8 suntem vreo 5-6 mobre mai vorbesc inca o data cu baietii sa stabilim locul de intalnire!

cine vrea sa se alature am sa revin cu amanunte!

Edited by EMI gpz

cum facem sa ne intalnim? .. eu am sa vin de la tulcea cu baietii .. na intalnim pe autostrada?

la cat plecati din cta?

Salutare`

Acum vreo doua saptamani intrebam si eu .."neika`nime" ..ce,cum si cand se preconizeaza plecarea catre bUcureshTi-SmaEb`08.

Ma gandeam ca poate reushim sa ne strangem mai multi...indiferent de culoarea "mobrei"...pentru ca este un eveniment zic eu destul de important...nu doar pentru ce se poate vedea acolo` ...cat mai mult (cred eu) pentru drumul in sine..pentru placerea condusului si a mersului in "gashka".

<<Emi GpZ>> te rog poate revii cu amanuntele plecarii in timp util :crack:

In ceea ce priveshte vremea ... din cate am vazut eu pe net` .... o sa fie buna de "plimbare" ... puteti verifica si voi http://vremea.ido.ro/Constanta.htm & http://vremea.ido.ro/Bucuresti.htm ... asha ca o plecare de dimineatza ar fi tocmai buna` ... si pentru "racoare"..dar si pentru lipsa soarelui in ochii unor soferi de duminica ieshitzi la plimbare eventual chiar de sambata`...

Ref baietii din Mangalia: nu puteti pleca de sambata?...sa fim mai multi` ... ma gandesc duminica sa nu nimeriti spre spartul targului`...avand in vedere si 4tunningDayz`... :blbl:

Ref baietii din Tulcea: poate reushim sa ne vedem cu totii pe undeva la "mijlocul" drumului ... dar asta e in functie de orele la care se pleaca...

Salutare`

Acum vreo doua saptamani intrebam si eu .."neika`nime" ..ce,cum si cand se preconizeaza plecarea catre bUcureshTi-SmaEb`08.

Ma gandeam ca poate reushim sa ne strangem mai multi...indiferent de culoarea "mobrei"...pentru ca este un eveniment zic eu destul de important...nu doar pentru ce se poate vedea acolo` ...cat mai mult (cred eu) pentru drumul in sine..pentru placerea condusului si a mersului in "gashka".

<<Emi GpZ>> te rog poate revii cu amanuntele plecarii in timp util :crack:

In ceea ce priveshte vremea ... din cate am vazut eu pe net` .... o sa fie buna de "plimbare" ... puteti verifica si voi http://vremea.ido.ro/Constanta.htm & http://vremea.ido.ro/Bucuresti.htm ... asha ca o plecare de dimineatza ar fi tocmai buna` ... si pentru "racoare"..dar si pentru lipsa soarelui in ochii unor soferi de duminica ieshitzi la plimbare eventual chiar de sambata`...

Ref baietii din Mangalia: nu puteti pleca de sambata?...sa fim mai multi` ... ma gandesc duminica sa nu nimeriti spre spartul targului`...avand in vedere si 4tunningDayz`... :blbl:

Ref baietii din Tulcea: poate reushim sa ne vedem cu totii pe undeva la "mijlocul" drumului ... dar asta e in functie de orele la care se pleaca...

ne intereseaza numai reducerile de pretz care sigur simbata nu vor fi...

cum facem sa ne intalnim? .. eu am sa vin de la tulcea cu baietii .. na intalnim pe autostrada?

la cat plecati din cta?

salut lebadake,despre ce baieti este vorba ca si eu si dany mergem , poate ne unim fortele si mergem inpreuna?

eu am vb cu baietii si am stabilit sa ne intalnim sambata la 7:45 in statia petrom la iesire spre valu am zis sa fie mai devreme ca sa ajungem si sa ne intoarcem in timp util!

cine e amator ne vedem dimineata acolo!

multumesc!

p.s. am intarziat cu raspunsul ca nu stabilisem nimic pana azi!