Sari la conținut

Discutii Diverse Pt Sm


Road
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 437
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca vrei poti ce?zi tu daca sti cum se poate face cat A in momentul de fata?iti zic eu care m-am interesat,ca se poate face la Cj daca ai flotant,sau la Timisoara.

si pe unde se face se sta la rand la examinare,inclusiv la Bucuresti.

singurul si adevaratul motiv e ca nu vor sa urce pe motor impreuna cu elevul si mi-au spus asta verde in fata diversi fosti mari instructori de cat A di judet.

a da este unu la scoala Ago care te scolarizeaza iti i-a banul dar nu te baga in examen.

hAI SA NE INTELEGEM DECI NU E BINE IN rOMANIA CA TU TI-AI LUAT UN FIER DE 125 SIVREI PERMIS A,DACA DA ESTI PROST,SI MI-E RUSINE DE OMAENI DE FELUL TAU!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

castigati ceva voi patriotii?aveti ceva sporuri la salar?

nu e bine in Ro din f multe motive,unu si cel mai important e nivelul de trai...toate costa la fel ca intr-o tara in care salariul minim e 800e ,iar la noi e 800ron.

si iti mai spun ceva in Ro nu prea se traieste din salar,se traieste din ciubuc,spaga care cum mai poate fura.

si da vreau permis cat A si uite ca intr-un judet ca si Satu Mare nu se poate obtine.ti se pare normal?daca ai fi in situatia mea ai accepta situatia fara sa strambi din nas?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa-i ca nu ai cu cine, pesemne ca fac parte din clica de comunisti ramasi la putere dupa moartea lui nea nicu, care ne conduc si in prezent. Ma mir cum mai incaleca doua roti, nu de alta, dar pentru romanica este ceva iesit din comun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa cum tu nu esti frate cu mine, asa nici eu nu sint copil. Si nu uita ca in romanica, invatamintul a ajuns acolo unde este, tot datorita alora de sus, care au condus, conduc si vor conduce tot asa ca sa fie praf in orice domeniu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sus este unul singur. In rest sunt oameni care se iau prea tare in serios, cam ca tine :)

Si eu am absolvit tot in Romania. Asa ca stop bitchin', daca vrei sa iti iei bac'ul mai inveti. In rest, urca-te pe viespe si da-I gaz.

Nu uita sa saluti ceilalti motociclisti in traffic ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, am uitat ca patriotii nu au vorbit serios niciodata, de aceia sintem ultima tara din eu,dar ce mai conteaza, daca unora asa le place ! Si stai linistit, ca am prostul obicei sa salut aproape orice pe doua roti, pina si pe cei ca tine ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, am uitat ca patriotii nu au vorbit serios niciodata, de aceia sintem ultima tara din eu,dar ce mai conteaza, daca unora asa le place ! Si stai linistit, ca am prostul obicei sa salut aproape orice pe doua roti, pina si pe cei ca tine ! :crack:

Bravo. Harnica fata. Putem inchide subiectul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Buna sa va fie inima dragi satmareni :hug: ,

 

 

Ma bucur sa va gasesc si sa ma numar printre voi. Din noiembrie devin satmarean, motociclist sunt de ceva mai multa vreme.

 

Sambata, 12 Oct, tocmai ce-am venit cu motorul de la Bucuresti si l-am lasat in grija garajului peste iarna. Mai dureaza putin si iernez si eu prin Satu Mare.

 

Pana trece iarna, poate imi puteti recomanda unde pot sa-mi fac revizia in primavara si alte chestiuni de-ale Satmarului de care trebuie sa tin cont.

 

 

O toamna generoasa cu vremea va doresc si sa ne vedem cu bine prin trafic

 

post-4842-0-13366000-1381919636_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! si bine ai venit in SM.cei mai priceputi in ale motoarelor sunt cei de la intermoto, cu locatia la (parc industrial vetis).pot sa iti las pe privat,si un nr de tel de-a lor daca doresti.

Un sfat atentie mare prin oras cu viteza ca stau baietii cu radarele unde nici nu te astepti.

Numai bine!si sedere placuta la satmar

Editat de lica_zimbru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

What? se construieste ceva circuit de kart prin apropiere? :D

da da.asteptam acum sa dam cumva de patron ori de muncitori sa vedem cand e deschiderea si sa intram un pic pe asfalt sa vedem daca ne permite latime si desenul sa intram si cu motoarele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...