Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

mah.. si vremea asta e buna la ceva ca macar prin munti ninge.. deci w.e. asta poate mai dau o tura de snowboard la cavnic :cheers:

as veni eu pe la brd ca acolo stau si eu , da sincer mi-e scarba de mazga ce e pe jos si m-as umple tot de noroi . Lasa, vor veni si vremuri mai faine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce ne facem mai baieti/fete ca nu mai vrea sa iasa soare nici cum, si deja asa ma roade de-o iesire.

daca cumva se arata de ceva vreme, care mai iese sa omoram asa un pic virusu?

 

Eu am tropait astazi putin prin oras. :D

La inceput nu prea aveam chef insa cand m-am gandit ca am vreo 6 locuri in care trebuie sa ajung m-am hotarat. Si bine am facut :D

In doua ceasuri mi-am terminat toate treburile...de imi parea rau ca am plecat asa devreme de acasa.

Cu conserva de eram, nici acum nu terminam :cheers: (mama ce poet sunt :wave: )

Am mai vazut doi motoristi pe Bucuresti insa nu i-am recunoscut. :D

Hai sa ne vedem in Hard, poate o punem de o tura in weekend...se anunta 10 grade sambata.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am tropait astazi putin prin oras. :D

La inceput nu prea aveam chef insa cand m-am gandit ca am vreo 6 locuri in care trebuie sa ajung m-am hotarat. Si bine am facut :D

In doua ceasuri mi-am terminat toate treburile...de imi parea rau ca am plecat asa devreme de acasa.

Cu conserva de eram, nici acum nu terminam :cheers: (mama ce poet sunt :wave: )

Am mai vazut doi motoristi pe Bucuresti insa nu i-am recunoscut. :D

Hai sa ne vedem in Hard, poate o punem de o tura in weekend...se anunta 10 grade sambata.

:cheers:

Prezent ...locatie si ora pe sambata .... postati pe forum :D

Editat de razvanel15
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi in Hard si am reluat cu Galen ideea lui de saptamana trecuta si anume o excursie de o zi la Boghis. Aproximativ 140km de Cluj. Plecat dimineata, bai termale, potolit foamea, intors dupa amiaza.

Pentru detalii, Galen ai legatura...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi in Hard si am reluat cu Galen ideea lui de saptamana trecuta si anume o excursie de o zi la Boghis. Aproximativ 140km de Cluj. Plecat dimineata, bai termale, potolit foamea, intors dupa amiaza.

Pentru detalii, Galen ai legatura...

 

Vad ca n-are chef Galen.

Eu drumul la Boghis nu-l stiu dar de iesit as cam iesi.

Mi-ar place mult un soft enduro pe la Muntele Rece-Valea Ierii. Insa nu toata lumea are motor pentru asa ceva, asa ca ma multumesc si cu o ciorba de burta la Piatra Craiului. Sau daca vreti putem merge sa vedem ce mai e pe la Fantanele Belis...

Daca sunt doritori, propun sa ne intalnim la Sala Sporturilor pe la 12:00-12:30 cel tarziu.

Eu o sa fiu acolo, iar daca ne strangem 2-3 macar mergem, vedem noi unde. Daca nu, o ard prin zona.

:cheers:

P.S. Carti de joc nu am acasa asa ca daca vreti sa incingem o carte aduceti voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine haideti la fantanele-belis, cu trecere prin zau, aiud, etc...hai-hui daca esti interesat, lasa un mesaj sau nr meu...0730391954 :cheers:

 

Mergem unde vreti. Cu cat mai departe cu atat mai bine :cheers:

Am notat si nr tau. Al meu e 0752.222.592

La 12:00 sunt la Sala

 

--- Mesaj completat în 08 Mar 2008 08:46 -------------
Ce naiba facem? Ca ploua si cica va ploua toata ziua...si azi si maine (probabilitate 80%)

Eu am costum de ploaie, dar parca nu mai e asa fun. Totusi daca sa mai baga cineva eu merg pana la Belis.

Ziceti, ce facem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si totusi cam urata vreme?!...

 

Cam da...eu mi-am facut (mai bine zis mi s-a facut) alt program deja :cheers:

Ramane pe altadata. Mama ei de vreme... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost chiar ok! Nu am fost cu voi(ei) dar am mers si eu azi cam 4 ore pe motor si desi a si picurat uneori a fost cat de cat ok.Multumesc cu aceasta ocazie celui care e ''raspunzator'' :D pt iesirea mea de azi.

Dau o bere Arbitrule :D

 

Asfalt uscat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vine odata primavara aia cu soare, caldura si natura verde? Deja incepe sa devina enervanta vremea asta de dormit :D ....si dupa prognoza de pe wheater.com cica tine asa toata saptamana ce vine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Care vine si pe ploaie? eu nu mai pot sa stau in casa si sa ma uit la filme :D Daca mai e careva dati un buzz pe mess pe id-ul "bucurmarius" :D

Care vine ,sa ne intalnim la sala sport la vreo 12.30. exista oare doritori?

Editat de bucurmarius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nah, cu toate ca vremea nu prea a tinut cu noi , a meritat sa mergem :lol: . Macar sa nu mai stau in casa :D

@Jarod cam tarziu te-ai anuntat, noi am ajuns inapoi deja :D

da pe unde ati mers?

eu am fost vineri la bunica mea la gherla, cu motoru si sambata cand a trebuit sa vin inapoi,

ghinion ploaie toata ziua.

mi-am luat inima in dinti si ata pana la cluj.

mi-a ajuns tura pe ploaie.

oricum daca se face vreme buna va tin companie cu mare placere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost pana la laguna albastra in aghires, mult mult noroi, da macar s-a mai oprit ploaia cand eram pe drum :lol: , apoi ne-am intors prin garbou si prin capusu mic-gilau-floresti si cluj, asa aprox vreo 80 km de plimbarica de duminica :D Toti asteptam vremea buna!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faine poze, si felicitari pt iesire :lol: . Ma bucur k acest topic nu a "murit" si a inceput sa prinda contur :D . Multzumiri celor care nu l-au lasat sa cada in josu' paginii :D

 

ps pt tovarasii mei: GATA CU SCHIU' , "IM BECK IN BUSINESS" !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faine poze, si felicitari pt iesire :rose: . Ma bucur k acest topic nu a "murit" si a inceput sa prinda contur :D . Multzumiri celor care nu l-au lasat sa cada in josu' paginii :rose:

 

ps pt tovarasii mei: GATA CU SCHIU' , "IM BECK IN BUSINESS" !!! :lol:

bine ai revenit tatiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! :P ma bucur ca esti ok ,nu ti-ai fracturat membrul si nu ai dat cu capul de fundul lighianului portocaliu!!!! :D sambata is liber si daca nu ploua is apt pt o iesire.cu tot tacamu ca mi dor de o huda. :rose: .la romaneasca normal. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai revenit tatiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! :P ma bucur ca esti ok ,nu ti-ai fracturat membrul si nu ai dat cu capul de fundul lighianului portocaliu!!!! :lol: sambata is liber si daca nu ploua is apt pt o iesire.cu tot tacamu ca mi dor de o huda. :rose: .la romaneasca normal. :D

Mi-e dor si mie de o huda din cand in cand. Depinde cum o traduci... :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si crap de ciuda cand va vad...

daca nu luam tzeapa de la eci acolo eram si io...

max 1 luna si mi gata si mie motoru'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...