Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

SALUT. Daca vrea cineva o enduriala il astept intr-o ora la barul de la MUNTELE RECE ADICA LA 12.30

 

Bine Domnule ca nu dai intalnire la felix la ora 5:30, daca veneai dupa mine poate ne enduream un pic :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poi motoarele alea chiar ca is capre :D

 

 

is capre dara ca asa am scris,dau si lapte si cred ca am gasit cine sa ni le mulga! :D

 

 

:rock:

Mesaj completat

am fost si eu azi pan pe Topa...jale mare, era un pic ud pe jos nisip in curbe pe banda 2...nu o fost prea interesant asa ca ne-am intors inpoi in cluj.

 

daca maine vremea permite iersiri cu motoarele va recomand calduros sa nu mergeti pe topa...nu se merita

peste tot cam asa este soseaua plina cu pietris marunt si nisip,dar tot a meritat.... :D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi motoarele alea chiar ca is capre :D

:D kibaszott gudron teszta , katrany kecske vagy te ..... :rock: :D Sa-ti traduca cineva, ca mi lene.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

is capre dara ca asa am scris,dau si lapte si cred ca am gasit cine sa ni le mulga! :D

 

 

:rock:

Mesaj completat

 

peste tot cam asa este soseaua plina cu pietris marunt si nisip,dar tot a meritat.... :D :crack:

Si daca nu ai fii scris scumpule, alea nu is in primu rand motoare. Alea is capre de pe vremea lui bunica.

Poate dau lapte stricat, sau expirat. :D

Mesaj completat

Capra volt egy anyuka, ha egy szĂźletett. Am tradus.(capra o fost maicata cand te-o proiectat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca nu ai fii scris scumpule, alea nu is in primu rand motoare. Alea is capre de pe vremea lui bunica.

Poate dau lapte stricat, sau expirat. :rock:

Mesaj completat

Capra volt egy anyuka, ha egy szĂźletett. Am tradus.(capra o fost maicata cand te-o proiectat)

:D Gresit : nu asta am scris io, induci oamenii in eroare, cauta alt traducator.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca imi spui cum arata motor iti dau o cana cu laptic !

 

 

:rock:

 

Cam asa arata un motor, stimate domn

Mesaj completat

:D Gresit : nu asta am scris io, induci oamenii in eroare, cauta alt traducator.... :crack:

 

Google translate am folosit. :D

post-53806-1263063137_thumb.jpg

post-53806-1263063145_thumb.jpg

post-53806-1263063170_thumb.jpg

post-53806-1263063191_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: un motor arata asa:

 

 

 

sau asa:

 

 

 

ce ai pus tu alea sant altceva nus motoare...

 

da tot iti dau lapticul promis,ca e tarziu si trebe sa faci nani ,copilele la somnic...

 

aici e lapticul:

 

 

:D

 

Am uitat ca is blonda.Ce sa fac, se mai intampla.Da mai bine hai tu la mine si iti dau laptic tie direct de la sursa.

Ce zici? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat ca is blonda.Ce sa fac, se mai intampla.Da mai bine hai tu la mine si iti dau laptic tie direct de la sursa.

Ce zici? :crack:

 

auzi ma g.a.u.a.z.a.r.u.l.e,io-ti dau sa-mi s.u.g.i p.u.l.a.

 

:rock: :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat ca is blonda.Ce sa fac, se mai intampla.Da mai bine hai tu la mine si iti dau laptic tie direct de la sursa.

Ce zici? :lol:

 

auzi ma g.a.u.a.z.a.r.u.l.e,io-ti dau sa-mi s.u.g.i p.u.l.a.

Probabil ai vrut sa zici: gauazaro , ca mormanta asta zice ce are pino, nem fos. Sau o fi avand de amandoua? :wacko:

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ai vrut sa zici: gauazaro , ca mormanta asta zice ce are pino, nem fos. Sau o fi avand de amandoua? :lol:

 

Hey frumosule. Am vazut cateva poze cu tine, si chiar esti sexy.Ce-ar fii daca ai intra pe mess si am vb noi un pic, poate ti-as arata ce am.

Te astept. kiss you :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey frumosule. Am vazut cateva poze cu tine, si chiar esti sexy.Ce-ar fii daca ai intra pe mess si am vb noi un pic, poate ti-as arata ce am.

Te astept. kiss you :wacko:

 

Adevarul e ca mormanto isi atinge telul : sa iasa in evidenta si sa enerveze. Tratamentul e simplu: just ignore.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...