Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Faina excursie ati tras, pacat ca n'ati pus'o la punct pe cateva sute de pagini de forum..cum fac altii :disappointed:

Dar daca imi este cu ingaduinta ...voi trei sunteti someri ? :unsure:

Da,suntem intretinuti(hraniti,alaptati,spalati,etc)ca nici dracu' nu ne mai angajeaza...Asa ca,ne angajam noi la tot felul da chestii!Ca de exemplu sa facem ture.De ce ne intrebi,vrei un loc la noi in partid? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, sambata am facut excursie cu Augustin, noi doi, super misto (Cluj- Turda-Buru-Campeni-> Horea si retur pe la Iara, Savadisla) , deoarece V. Draganului s-a contramandat in ultima clipa cand ma suiam pe motor, din motive obiective (Ceva concert cica; imensitatea de kilometri pana in Dragan; plus drumul impracticabil :crack:), asa ca am fost nevoit sa imi schimb traseul. Duminica excursie cu masina, Luni mini-excursie tot cu masina. Asa ca pe azi astept propuneri de excursie cu MOTO :cheers:

Motto-ul excursiei: Benzina & Slanina !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, sambata am facut excursie cu Augustin, noi doi, super misto (Cluj- Turda-Buru-Campeni-> Horea si retur pe la Iara, Savadisla) , deoarece V. Draganului s-a contramandat in ultima clipa cand ma suiam pe motor, din motive obiective (Ceva concert cica; imensitatea de kilometri pana in Dragan; plus drumul impracticabil :crack:), asa ca am fost nevoit sa imi schimb traseul. Duminica excursie cu masina, Luni mini-excursie tot cu masina. Asa ca pe azi astept propuneri de excursie cu MOTO :cheers:

Motto-ul excursiei: Benzina & Slanina !

Daca dai tu benzina si slana,viu.Cre' ca si Dane vine in conditiile astea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu,de pe soric... :lol:

No vezi cum facem,da' de mergem maine la o slana.Vorbeste cu Dane si cu Gusti. :moto:

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramane eventual pe maine,daca mai ramane valabil.Trebuie sa-l ajut pe mester la o reparatie.Ne auzim mai incolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba viu si io ...daca ii la o ora la care ma pot incadra si eu ....astept semn si daca ma incadrez .is in urma voastra :D asa cit poate viroguta mea

Salut,Gusti.Da un semn maine dimineata sa vedem ce program am si dam o tura.Vezi ca-si vinde radu_moto Honda Dominator(vezi topicul).O combinatie,doua,poate cine stie...

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi am decis nu il mai dau ..... ii inalt numa furca fata...si asa ramane... imi e prea draga ... dar inca ceva ..eu dimineata sunt la munca din pacate...doar dupamasa dupa ora 4 sunt disponibil in timpul saptamanii ..daca ma incadrez asa in plimbarile voastre cu draga inima ma bag ...daca nu ...sambata si duminica...sau doar sambata sau doar duminica...oricum de iesit ies si singur daca nu se gasesc plimbareti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine dimineata daca nu ploua, la ora 08.00 se pleaca inspre Transalpina. Intalnirea se face la OMV Calea Turzii.

 

Repet, daca nu ploua ;)

Duminica asta mergem pe transalpina, a 3-a oara, ca primele doua dati asa fain o fost... Numai ca ne vedem la 8 juma la OMV sa bem cafeiu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati km estimativ in total si ce motoare is acceptate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem(Aprilia Pegaso si Yamaha Tricker).Facem bgetul si revin cu o concluzie.Pana cand se fac anunturile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

 

Ma doare-n /// :bounce:

Ma,tu esti obraznic.Vezi ca te spun adm-ului si te da afara! :finger:

 

Daca vii ii bine, daca nu iar ii bine :)

Am calculat bugetul si ne cam depaseste.Noi nu mergem acuma,oricum distractie placuta sa aveti si toate cele bune!Cu stima,Cristi. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...