Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

 

Cum se prezinta sectorul Deva - Brad - Albac?

Am fost avertizat de mai multe persoane ca asfaltul e dezastru, doar cu tancul poate sa te dai prin zona..

 

Al doilea traseu e cel pe care ma duc de obicei pe TA, iar apoi fac eforturi sa imi sterg din memorie segmentul Turda - Sebes, execrabil, insa nu exista alternative din pacate.

Nu e grozav, dar nici chiar pt tancuri. Se poate face fara probleme majore, noi am fost cu cruisere. Ne-a parut totusi rau ca am ales varianta prin apuseni ca ne-a incetinit f mult, am ajuns la miezul noptii acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 3,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Duminica trecuta sa organizat o tura ff misto pe grupul moto de cluj de pe fb. 55 de motoare oameni faini. Duminica asta am vazut ca se iese iar deoarece vremea ne permite inca. Cluj alesd zalau cluj. Lume buna si multa. Daca doreste careva la 10 omv calea floresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica trecuta sa organizat o tura ff misto pe grupul moto de cluj de pe fb. 55 de motoare oameni faini. Duminica asta am vazut ca se iese iar deoarece vremea ne permite inca. Cluj alesd zalau cluj. Lume buna si multa. Daca doreste careva la 10 omv calea floresti.

Sambata soare,duminica innorat.

Io plec de sambata.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca majoritatea sunteti din CJ, ma gandeam ca da. Noi in Iasi ne cam cunosteam toti, daca nu personal..macar asa din vedere.

Editat de Calin26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: da. greseala mea.scuze.am inteles ca pe facebook se organizeaza mai detaliat intalnirea de duminica.adica cu mancare programata la ceva restaurant.eu inca nu sunt membru pe grupul "comunitatea moto cluj",daca imi da un admin accept..o sa-i multumesc.dar pana atunci imi spune cineva despre care restaurant e vorba.sa imi fac asa un plan.mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io din pacate nu te pot ajuta ca n-am fakbuk :nono:

 

+1

 

Am auzit de event de la amici care sunt pe grupul respectiv. Eu insa am alte planuri, asa ca have fun ;)

 

Weekend-ul trecut am fost pe acelasi traseu.

M-a surprins numarul mare de moto, inclusiv grupuri cu numere de Ungaria sau alte tari.

 

De cand s-a asfaltat acel segment ma tot duc la ture prin zona, insa pana sapt trecuta nu am vazut asa trafic mare de moto.

Oarecum ii compatimesc pe localnici. Aveau parte de liniste pana sa se asfalteze soseaua :)

Editat de Vallach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Mno,duminica io incalzesc un pic rotile la Mulhacen,asa vreo cateva sute de kilometri.

Care te mai bagi la o tura?

Asta daca vremea nu se schimba prea tare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Avand in vedere ca majoritatea sunteti din CJ, ma gandeam ca da. Noi in Iasi ne cam cunosteam toti, daca nu personal..macar asa din vedere.

 

Asa ar fi normal, cum spui tu. Insa nu cunosti impresiile din capul clujenilor. :) Si aici nu ma refer numai la motociclisti. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ar fi normal, cum spui tu. Insa nu cunosti impresiile din capul clujenilor. :) Si aici nu ma refer numai la motociclisti. :)

No ma, ai venit in civilizatie si esti coplesit sau ce-i cu frustrarea asta?

 

Puteti sta in locurile natale, nu ii musai sa veniti la Cluj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ar fi normal, cum spui tu. Insa nu cunosti impresiile din capul clujenilor. :) Si aici nu ma refer numai la motociclisti. :)

intai completeaza-ti frumos profilul, sa stim si noi cu cine stam de vorba....,

....pe mine parintii m-au invatat sa nu stau de vorba cu necunoscutii, sa ma prezint, sa dau buna ziua cand intru intr-un loc....

vad ca tie ti-au scapat chestiile astea elementare.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe deasupra,s-o basit si mireasa...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Plecarea spre MAN la ora 7 din Apahida, linga Penny, inca cateva persoane, care sau anuntat ca vin, cine mai vrea sa vina sa dea un semn, tel 0764865403 Antonio

Editat de AntonioAntonio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...