Sari la conținut

Revista Motociclismo


ReDeYe008
 Share

Postări Recomandate

Mersi pentru interesul fata de revista noastra. Nu stiu insa daca nu se dramatizeaza putin. Ieri, aflandu-ma in Piata Sudului, am aruncat o foarte rapida privire la doua chioscuri de presa si am observat imediat Motociclismo. In toamna, fiind in Timisoara, am verificat in gara si era. Am intrat apoi in primul OMV care mi -a iesit in cale si din nou, am gasit revista. Pentru a obtine revista cu minim de efort, puteti sa va faceti abonament.

 

Problema cu distributia a fost insa inaintata conducerii si multumim pentru semnalari. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am cautat-o si ieri si nu era...am cautat si la agip, mol, petrom si nu era ...

 

Nu stiu ce sa spun despre agip insa la mol stiu ca la unele statii nu prea le vin reviste noi la timp, iar la petrom daca e statie dinaia veche si nu e petromV nu prea gasesti mai nimic in materie de presa. Try OMV sau niste centre de difuzare a presei dinastea mai mari. Depinde acuma si de nenea care se ocupa de chioscu' lui. Este de exp unu in piata romana care are un nr motociclismo de acuma 3 luni(si in general are destule reviste mai vechi). Toti cei din jur au numarul curent numai el e cu 3 luni in urma. Daca nici el nu se ocupa e si vina lui. Sincer am gasit mai usor Motociclismo prin Bucuresti sau Iasi decat alte reviste(nu neaparat de moto) care is de mult mai mult timp pe piata...deci nu prea pot spune ca o duc chiar asa de rau cu difuzarea(luati in considerare ca sunt abia la numarul 10).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai spus: deocamdata nu suntem in nici o benzinarie in afara de reteaua OMV. Asa e politica, n-avem ce face, pentru o perioada, cel putin. Stim ca sunt ceva probleme cu distributia si avem mult de pierdut din cauza asta, ne straduim sa le remediem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai spus: deocamdata nu suntem in nici o benzinarie in afara de reteaua OMV. Asa e politica, n-avem ce face, pentru o perioada, cel putin. Stim ca sunt ceva probleme cu distributia si avem mult de pierdut din cauza asta, ne straduim sa le remediem.

deci tot OMV ramane...sa vad cand am timp ca e ff departe omvu de mine (cel mai apropiat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
Mersi pentru interesul fata de revista noastra. Nu stiu insa daca nu se dramatizeaza putin. Ieri, aflandu-ma in Piata Sudului, am aruncat o foarte rapida privire la doua chioscuri de presa si am observat imediat Motociclismo. In toamna, fiind in Timisoara, am verificat in gara si era. Am intrat apoi in primul OMV care mi -a iesit in cale si din nou, am gasit revista. Pentru a obtine revista cu minim de efort, puteti sa va faceti abonament.

 

Problema cu distributia a fost insa inaintata conducerii si multumim pentru semnalari. :D

 

Am vazut si eu in ultimul numar poza de la avatar cu ce moto faceai stoppie. :P

Editat de nick28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
:unsure: burn out nu fac din principiu, freestyle nu pot oricate filme de gen as consuma.si ktm e al meu, deci nu prea imi vine. si daca imi vine, ma ia politia cand imi iasa mai bine. Editat de marque
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...