Sari la conținut

Unde Sunt Motociclistii Din Tulcea


iboboc
 Share

Postări Recomandate

Pentru ca nu exista un subtopic regional pentru Tulcea mi-am permis sa postez aici. Sunt convins ca exista motociclisti in zona Tulcea, as vrea sa stiu care sunt si unde sunt. Eu sunt din galati, si facem destul de des plimbari in aceasta zona. Mi-ar place sa ne intalnim, sa ne cunoastem si sa ne plimbam impreuna.

 

 

 

So? Who are you and Where are you?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Silviu ma numesc ,sunt din Tulcea si pot sa-ti spun ca si la noi a luat amploare fenomenul moto deci in consecinta suntem multi motociclisti, atat de multi incat am inceput sa ne separam pe gasti de varsta ,tipul motoarelor,comportament in trafic si interes.Eu detin 2 motoare: YAMAHA BT 1100-BULDOG (pe care-l vand) din 2002 si YAMAHA FZ1S FAZER din 2006, si de cand a inceput asfaltarea prin judet avem si noi intradevar cateva trasee frumoase de parcurs pe care va astept sa le parcurgem inpreuna. ASFALT USCAT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si aici unul,dar am dezertat la constanteni(facultatea) cat de curand imi schimb si eu droaga,acuma mai rar prin tulcea dar la vara o sa fiu mai des.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si aici unul,dar am dezertat la constanteni(facultatea) cat de curand imi schimb si eu droaga,acuma mai rar prin tulcea dar la vara o sa fiu mai des.

Aceeasi situatie si la mine :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Inca unul. Incepator e adevarat, dar cu mari aspiratii. HE HE !

 

bine ai venit. oricum in tulcea suntem o gramada, si cam cu toate tipurile de motoare, in mod sigur ai cu cine sa te plimbi daca doresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
Vizitator rock46hunt
Pentru ca nu exista un subtopic regional pentru Tulcea mi-am permis sa postez aici. Sunt convins ca exista motociclisti in zona Tulcea, as vrea sa stiu care sunt si unde sunt. Eu sunt din galati, si facem destul de des plimbari in aceasta zona. Mi-ar place sa ne intalnim, sa ne cunoastem si sa ne plimbam impreuna.

 

 

 

So? Who are you and Where are you?

 

Salut!Si eu sint din Tulcea si am vazut ca ati trecut destul de des pe la noi.Eu locuiesc cu 5 km inainte de Tulcea in satul Mineri si cred ca ati remarcat locul dar nu va-ti oprit niciodata la mine!Casa este pe partea dreapta cind vii dinspre Galati,acolo unde erau multe motociclete parcate!Pe tine nu te cunosc personal dar cunosc cativa motociclisti galateni cu care am mers la intruniri sau am facut alte drumetii,Gabi Mihailopol,Gabi Maimuta,Cornel Teaca,Jean,Man,Gigi Ditcov si altii la care nu le mai retin numele dar ne cunoastem.Asa ca daca mai ai drum pe la noi te invit la o cafea si sint convins ca o sa avem ce discuta!Vei afla cite ceva despre mine pe forumul Tulcean.Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...