Sari la conținut

Bancuri


07ary
 Share

Postări Recomandate

2 politisti merg la bordel. Bate unu' in usa. Matronana deschide un gemulet al usii si intreaba:

- Ce-i? Ce vreti?

-Pai dorim si noi ...dar nu avem prea multi bani...

-Cati bani aveti?

-Pai numai ... 30 de lei...

- De 30 de lei o faceti intre voi!

Matroana inchide gemuletul trantindu-l. Dupa 30 minute in usa bordelului de aude ciocanit. Matroana deschide gemuletul usii si cand da cu ochii tot de cei 2 intreaba:

-Ce-i ?! Ce vreti ?

-Am venit sa platim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Soţul vede în programul TV că va fi finala la categoria supergrea la box profesionist, etichetată ca meciul secolului. A hotărât să se pregătească să vadă meciul: cumpără bere, cumpără alune, pune berea la rece, curăţă şi prăjeşte alunele, se aşează comod în fotoliu gata să privească meciul.
Doar ce a început şi în secunda 7, K.O. şi lupta a luat sfârşit! Omul nostru n-apucase nici măcar o gură de bere să înghită!
În acest moment soţia apare din bucătărie şi cu sarcasm spune:
- Ei! Acum mă înţelegi şi pe mine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 9 months later...

Se intalnesc doi viermi.Unul:
-Ma unde e tac-tu?
-A plecat la pescuit.

 

-Copii, pentru ca ati fost asa de cuminti, azi o sa va duc la cofetarie sa vedeti cum mananca lumea prajituri.

 

- O, Matumbo, mare shef de trib, imi acorzi mana fiicei tale, Kalahari?
- Bai, Bukila, spune-mi: vrei mana aici, sau la pachet?

 

- Ce intra pe o ureche si iese pe cealalta si ramane si in cap?
- Tarnacopu' !!!!

 

Merg 2 orbi la cinematograf. Incepe filmu la care 1 dintre ei zice "ma, tu vezi ceva ?", nu, raspunde asta. Atunci hai sa mergem mai in fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Doi prieteni stateau de vorba:

-Auzi vreau sa ii iau unei prietene un Canon Mark V. Ce parere ai?

-foarte tare, e super apatatul. Cu ce obiectiv?

-cu obiectivul sa o fuck.

» Post actualizat in 13 Oct 2016 05:36

fost odata un fermier care avea un cal si o capra. Intr-o zi, calul s-a imbolnavit, iar barbatul a fost nevoit sa cheme medicul veterinar.

 

“Ei bine, calul tau are un virus. El trebuie sa ia acest medicament timp de trei zile. Voi reveni in a treia zi si, daca nu este mai bine, va trebui sa il eutanasiem.

 

In apropiere, capra asculta cu atentie conversatia lor. Imediat, barbatul i-a dat medicamentul calului si a plecat.

 

Capra s-a apropiat de cal si a zis: “Fii tare, prietene! Ridica-te sau altfel te vor eutanasia.

 

In a doua zi, barbatul i-a dat medicamentul calului si a plecat. Capra s-a intorssi a zis: “Hai, prietene! Ridica-te altfel vei muri! Hai, te ajut eu sa te ridici. Sa mergem… Unu, doi, trei…”

 

In a treia zi, barbatul i-a dat medicamentul.. la scurt timp a venit si medicul veterinar:

 

“Din pacate, vom fi nevoiti sa il eutanasiem. In caz contrar, virusul se poate raspandi, infectand ceilalti cai. Dupa ce au plecat, capra s-a apropiat de cal si a zis: “Asculta, prietene, acum ori niciodata! Ridica-te, haide! Ai curaj. Hai sus. Sus! Asa, incet. Grozav… Hai, unu, doi, trei. Bine, bine. Acum mai repede, inca un pas. Excelent…”

 

Calul a inceput apoi sa alerge.

 

Dintr-o data, proprietarul s-a intors si a vazut animalul din nou pe picioare. Atunci el a inceput sa strige: “Este un miracol! Calul meu este vindecat. Trebuie sa dam o mare petrecere. Sa taiem capra si sa facem cel mai bun gratar!”

» Post actualizat in 13 Oct 2016 05:36

fost odata un fermier care avea un cal si o capra. Intr-o zi, calul s-a imbolnavit, iar barbatul a fost nevoit sa cheme medicul veterinar.

 

“Ei bine, calul tau are un virus. El trebuie sa ia acest medicament timp de trei zile. Voi reveni in a treia zi si, daca nu este mai bine, va trebui sa il eutanasiem.

 

In apropiere, capra asculta cu atentie conversatia lor. Imediat, barbatul i-a dat medicamentul calului si a plecat.

 

Capra s-a apropiat de cal si a zis: “Fii tare, prietene! Ridica-te sau altfel te vor eutanasia.

 

In a doua zi, barbatul i-a dat medicamentul calului si a plecat. Capra s-a intorssi a zis: “Hai, prietene! Ridica-te altfel vei muri! Hai, te ajut eu sa te ridici. Sa mergem… Unu, doi, trei…”

 

In a treia zi, barbatul i-a dat medicamentul.. la scurt timp a venit si medicul veterinar:

 

“Din pacate, vom fi nevoiti sa il eutanasiem. In caz contrar, virusul se poate raspandi, infectand ceilalti cai. Dupa ce au plecat, capra s-a apropiat de cal si a zis: “Asculta, prietene, acum ori niciodata! Ridica-te, haide! Ai curaj. Hai sus. Sus! Asa, incet. Grozav… Hai, unu, doi, trei. Bine, bine. Acum mai repede, inca un pas. Excelent…”

 

Calul a inceput apoi sa alerge.

 

Dintr-o data, proprietarul s-a intors si a vazut animalul din nou pe picioare. Atunci el a inceput sa strige: “Este un miracol! Calul meu este vindecat. Trebuie sa dam o mare petrecere. Sa taiem capra si sa facem cel mai bun gratar!”

» Post actualizat in 17 Oct 2016 05:45

Merge trenul liniştit pe calea ferată şi brusc o ia la dreapta! Iese de pe calea ferată şi o ia prin aratură, porumb, cartofi, lucernă, iar porumb, pădure, cartofi, iar lucernă şi iese inapoi la calea ferată şi merge mai departe. Pasagerii şocaţi, se duc la mecanic sa vadă care-i treaba. Intrebat de cele intamplate, mecanicul le răspunde:

 

 

 

– Era un tigan la vreo 200 m, care se caca pe calea ferată, ce era sa fac?!

 

Pasagerii: -Trebuia să-l calci, in pi*da mă-sii!

 

Mecanicul: -Păi tocmai in lucernă l-am ajuns!

» Post actualizat in 17 Oct 2016 05:45

Merge trenul liniştit pe calea ferată şi brusc o ia la dreapta! Iese de pe calea ferată şi o ia prin aratură, porumb, cartofi, lucernă, iar porumb, pădure, cartofi, iar lucernă şi iese inapoi la calea ferată şi merge mai departe. Pasagerii şocaţi, se duc la mecanic sa vadă care-i treaba. Intrebat de cele intamplate, mecanicul le răspunde:

 

 

 

– Era un tigan la vreo 200 m, care se caca pe calea ferată, ce era sa fac?!

 

Pasagerii: -Trebuia să-l calci, in pi*da mă-sii!

 

Mecanicul: -Păi tocmai in lucernă l-am ajuns!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Un postas se duce cu corespondenta. La un moment dat, ajunge la o casa.

Bate omul la usa , nu-i raspunde nimeni. Mai bate o data.Tot la fel.

Se uita pe geam si vede in casa un barbat si o femeie, goi-pusca.

Femeia era intinsa in pat, cu un deget in vagin si unul pe covor,

iar barbatul pe covor, cu un deget in poponeata si unul in acvariu.

Contrariat, postasul mai bate odata la usa, dar tot nu-i raspunde nimeni.

Pleaca mai departe,la vecinul. Ajuns la vecin, il intreaba:

- Domnule, am fost la vecinii dumitale si uite ca am patit,

si-i povesteste toata tarasenia...

- Aa , zice vecinul, pai vecinii mei sunt surdo-muti si dumneata ai nimerit

tocmai cand se certau.

- Cum,dom'le,ca nu faceau nici un gest?

- Pai, ea ii spunea lui: Du-te-n p*** ma-tii si bate covoarele!

Iar el ii spunea ei: Ma pupi in poponeata, ma duc la peste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O familie dintr-un sat avea doi băieți. Unul dintre ei ajunge un doctor renumit iar celălat rămâne în sat și se face cioban. Într-o zi, ciobanul decide să își viziteze fratele de la oraș. Ajunge el în București, găsește cabinetul fratelui și în timp ce se minuna de luxul de acolo o asistentă îl întreabă:
– Aveți programare?
– Programare? Nu…dar doctorul este fratele meu.
– Două secunde să îl întreb dacă vă poate primi.
Intră asistenta în cabinet și îi spune doctorului:
– Afară este un cioban care vă caută… nu are programare dar insistă că este fratele dumneavoastră.
– Nu am timp! Să vină mâine.
Asistenta iese și îi spune ciobanului:
– Astăzi nu vă poate vedea. Vă fac programare pentru mâine.
Ciobanul pleacă și revina a doua zi, aranjat și îmbrăcat elegant. Intră în cabinetul doctorului iar acesta îl întreabă:
– Ce faci frate? Cu ce ocazie pe la mine?
– Am o mare problemă, mă doare foarte rău capul ”instrumentului”.
– Dezbracă-te să vedem imediat despre ce este vorba.
Ciobanul se dezbracă și după ce îl examinează, doctorul îi spune:
– Nu ai nimic, ești perfect sănătos.
Ciobanul se îmbracă și dă să plece. Doctorul îl întreabă:
– Păi, ce faci? Pleci așa? Nu îmi spui și mie ce mai face mama, tata, cei de acasă?
Ciobanul foarte calm:
– Cum să îți spun…pentru asta am venit ieri, să îți spun cum sunt cei de acasă. Astăzi am venit doar așa, să mi-o belești!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La NASA soseste un OZN acoperit complet cu aur. Din el coboara un extraterestru mic, verde, dar cu antenele din aur. Este luat la intrebari, cercetat:

- De unde vii, tu?

Extraterestrul:

- De pe Marte.

- Si toti aveti acolo farfurii zburatoare din aur?

- Da.

- Si toti aveti acolo antene din aur?

La care extraterestrul:

- Numai noi, tiganii...

» Post actualizat in 01 Nov 2016 05:49

O tiganca se duce la teatru. La intoarcere, tiganul o intreaba:

- Cum a fost, fa, la teatru?

- Stai sa-ti povestesc. La intrare, toata lumea tinea beletele in mana, asa ca l-am scos si eu. La usa, unul mi-a rupt beletul. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici io. Am intrat, m-am pus pe scaun si deodata s-a stins lumina. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici io. La un moment dat, ala de statea langa mine, mi-a bagat mana intre picioare. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici io.

- Lasa asta, fa. Piesa, piesa cum a fost?

- Mult mai mare decat a ta!

» Post actualizat in 05 Nov 2016 06:06

Un tip ajunge la portile Raiului, in fata lui Sf. Petru.Acesta il intreaba:

- Ai facut ceva deosebit in viata ta care sa merite sa intri in Rai ?

- Da, ma pot gandi la un singur lucru. Odata, cand faceam un drum in Black Hill in Dakota, am dat peste un grup de motociclisti duri si mari si rai care maltratau o tanara. M-am dus direct la ei si le-am cerut sa o lase in pace dar ei nu m-au ascultat. Asa ca m-am dus la cel mai mare, cel mai tatuat si i-am tras una in cap, i-am rasturnat motocicleta, i-am smuls cercelul din nas si l-am aruncat la pamant. Apoi am tipat :

- Acum, inapoi baieteilor sau veti avea de-a face cu mine!

Sf. Petru a fost impresionat

- Cand s-a intamplat asta?

- Acum cateva minute.

» Post actualizat in 11 Nov 2016 08:28

Intr-o maternitate nasc o unguroaica, o ardeleanca si o negresa.

Se incurca bratarile la copii si atunci doctorul zice:

- Sa-l chemam pe ardelean ca-i mai calculat si daca isi recunoaste copilul am scapat.

Vine ardeleanul si alege copilul negru, la care doctorul zice:

- Ce faci, bai, esti nebun? Nu vezi ca-i negru?

La care ardeleanul raspunde:

- Da, dar unul dintre aia doi e ungur si eu nu risc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...