Sari la conținut

SMAEB 2008


SMAEB
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 349
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

N-o mai faceti pe-a lupii moralisti ...(referitor la 4 tuning days), ca si anu trecut majoritatea isi faceau poze pe motoare sau faceau poze la femeile de pe motoare...si atunci era doar SMAEB.

 

Asa ca nu mai cautati motive stupide de comentat cu privire la salon..

 

Cui ii place vine, se uita etc.. cui nu, sa stea acasa , ca nu cumva sa fie lezata integritatea de motociclist..

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar o sa-si faca baietii poze cu fetele de pe motoare,sa aiba material de apretat acasa;)))HHHHAAAAAAHHHAA!

o fraza lipsita de inteligenta si de umor. :cheers:

si ca sa fiu on topic: fetele sunt "hostese" angajate pt. a promova imaginea unei firme care vinde ceva. in cazul de fata motociclete. si evident, au mai multa scoala, clasa :huh: si maniere decat cei care se gasesc sa comenteze aiurea si vulgar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum ai da-o, 2 zile e foarte putin. Sunt curios daca o sa reusesc sa cumpar ceva echipament sau accesorii cu toata inghesuiala si isteria care o sa fie.

ce-mi pare rau e ca anul trecut nu prea am vazut reduceri de pret... dimpotriva, puteam sa iau mai ieftin din alte part multe articolei... si in capul meu asta ar fi scopul salonului: show/promovare/vanzare sub pret de magazin :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@insider

tu care inca nu ai motocicleta si nici nu investesti in ele si iti plac doar pt faptul ca sunt cool acuma si sunt in trend ascendent , nu ai cum sa intelegi cum e sa vrei sa-ti iei ceva echipament sau vrei sa stai pe o moto care probabil o vei cumpara si sa nu poti sa te misti de doi cocalari care asculta guta la telefonul mobil si care mai au tupeul sa-ti si zica " te dai ba odata jos de pe motoreta asta sa fac si eu o poza !" sau ca nu poti sa probezi un echipament pt simplul fapt ca nu ai loc . inteleg ca esti super fan moto dar intelege ca acolo vrei nu vrei dai de multi gura casca care nu au nici macar tangential o legatura cu motocicletele si atunci vine frustrarea mea : daca eu am un buget de 1200 euro care vreau sa-i sparg in echipament si accesorii de ce puii mei trebuie sa ma inghesuie toti afonii in materie ...?

nu o lua ca o refulare ci doar ca o vorba intre prieteni si hai sa ne vedem cu bine la salon!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-mi pare rau e ca anul trecut nu prea am vazut reduceri de pret... dimpotriva, puteam sa iau mai ieftin din alte part multe articolei... si in capul meu asta ar fi scopul salonului: show/promovare/vanzare sub pret de magazin :cheers:

 

 

pai eu niciodata nu am vazut mai ieftin la salon...de obicei mai scump :huh: sau aceleasi preturi... :huh:

personal merg acolo sa calaresc ceva motociclete nou aparute...si poate ceva ekipament (maruntisuri)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-o mai faceti pe-a lupii moralisti ...(referitor la 4 tuning days), ca si anu trecut majoritatea isi faceau poze pe motoare sau faceau poze la femeile de pe motoare...si atunci era doar SMAEB.

 

Asa ca nu mai cautati motive stupide de comentat cu privire la salon..

 

Cui ii place vine, se uita etc.. cui nu, sa stea acasa , ca nu cumva sa fie lezata integritatea de motociclist..

 

very well said. observ ca in fiecare an cineva are ceva de comentat. daca organizatorii s-ar lua dupa fiecare parere in parte targul n-ar mai exista.

 

Ce pacat ca nu stau in Bucale sa merg si eu la salon! :cheers:

 

daca erai din timisoara poate intelegeam. da' brasovu-i aproape rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salonul este facut pentru a admira atat motoarele cat si echipamentele si tot ce tine de moto...Intrarea este libera pentru oricine doreste sa admire cate ceva.....Toata lumea ajunge sa vada ce-l intereseaza cu putina rabdare...este un salon pentru toata lumea..nu este petrecere privata...

In legatura cu pozele sunt multi care prefera sa aiba si o amintire cu salonul...si cat poate sa deranjeze o poza facuta in 5 secunde....

 

Cum exista si "tarani" care vin la salon....evitatii..si bucurativa de motoare si de echipamente..caci pentru asta se merge...Ca se sta in fata unui motor pentru poza...asta trece...dar cand vrei sa-ti iei echipament...nu cred ca nu il poti proba sau sa te uiti la accesorii doar pentru ca altii fac poze...

 

Cu putina rabdare toata lumea admira ce doreste..caci pentru asta este facut salonul.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de 5 editii tot merg si se vede cu ochiu liber ca sunt progrese deci va urma si a 6 a cu rele si bune ... dar va urma; si a 7 a nu?! ... the show must go on!

Editat de bikerboy-iuliano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cert e ca evoluam noi romanii, fiecare se uita la ce vrea... Acolo o sa ma uit numai dupa lucruri frumoase, ca sunt motoare, masini, modificari sau femei...Chiar nu am observat chestiile astea cu cei care ziceti ca asculta manele la mobile..si ce ati mai zis mai sus..Evenimentul il vad ca pe un show frumos...unde poti sa si cumperi cate ceva...so dont worry be happy.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca pentru accesul cu auto/moto in cadrul Romexpo se plateste taxa de intrare. poate vorbesc organizatorii ca pe durata SMAEB motoristii sa aiba acces free.

 

 

--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 02:01 -------------
parca pentru accesul cu auto/moto in cadrul Romexpo se plateste taxa de intrare. poate vorbesc organizatorii ca pe durata SMAEB motoristii sa aiba acces free.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...