Sari la conținut

Palavre(dedicat Off-topicarilor)


DLI
 Share

Postări Recomandate

Omule Chel si Urat, pe mine ma cheama Costantin. Costi. Nu ma cheama mirel, mirel e nume de fata. Cred ca te-ai vorbit pe pm cu ala care imperecheza caini si le vinde puii, betigas il cheama. Si ala tot mirel ma numea. Dar ala cauta lipeala, e homalau, are 28 de ani si sta cu mami lui. In alta ordine de idei, aduna-te, fa o diferenta intre PM si TOPIC. Eu am scris pe topic, uratanie agresiva si analfabeta. Noroc cu mine, ca asa mai inveti si tu romaneste. Vii in CT si ceri o paine in ungureste si te impusca baietii direct in cap.

 

 

Tarane, in Cheia ti-am vazut consatenii uitandu-se la tv cu vaca-n casa. Cica "statiunea Cheia"...asa arata Sulina in 1700,cum arata Cheia acum. Iti place sugiucu unguresc?

 

 

daca meri in constanta (in oras) si ceri o paine in ungureste, majoritatea or sa zica ca au venit ungurii pe litoral (nush ce-ar cauta niste unguri din ungaria la noi pe litoral, in jegu nostru) si i-ar trata ca atare, avand in vedere ca ei si altii dezvolta turismul la noi in tara.. doar unu ca tine, care-a stat intr-un satuc de pescari si-a mancat mamaliga cu paine toata viata ar gandi asa...mane iesi in lume, ti-am mai zis, calatoreste un pic prin tara, sa vezi ca lumea e frumoasa, nu doar 3 ulite pline de noroi ca la tine-acasa. oamenii nu doar se halesc intre ei, care pe care sa arda etc...

 

de cautat lipeala nu caut, din contra tu ai avut ceva cereri catre "nevasta-mea"... asta dupa ce-ai vrut sa te bagi in seama cu cateaua mea... si inca-s tulburat, nu m-am prins nici pana acuma, esti zoofil sau nu? sau bi? poa-ti plac si catelele si femeile, dar nu stiu cum se impaca una cu alta... acum mi-a picat fisa, cred ca atractia asta sexuala a ta pt. catele vine de la taticu' sau mamica ta probabil. dar nici prin cap sa-ti treaca ca asa as accepta vre-odata, nu mi-as imperechea cateaua nici macar cu alta rasa inafara de bullterrier, mai ales cu un jumate-jumate ca tine...

 

ti-am mai zis, am cativa pui dati prin constanta. inca sunt mititei, dar cand va veni vremea o sa le zic stapanilor sa-i plimbe pe bl. tomis, poate-or vedea p'acolo un suz. 750f cu propietar cu tot, sa-i puna sa se "joace" un pic cu tine....

 

pana una alta vezi-ti de halele si constructiile industriale....de fapt nu, continua, amuza-ne in continuare, te rugam.

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Clanta are aia careia-i duci tu flori de 8 martie. Tot ei sa-i faci si clisma aia cu care te laudai mai sus.

Din pacate n-am asa ceva, sunt al nimanui, eventual ar mai trebui sa-ti schimbi chilotii de luni ca azi e miercuri si cam mirosi! :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Regret cuvintele mele reprobabile. :goodposting: Compatimiti-ma va rog.

 

Nu, inca nu regreti, dar o sa vina cat se poate de repede si clipa respectiva !!!

 

Pana atunci asteptam dovezile pe care l-ai promis !!! :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce dovezi am promis ?

StanCIOC....DIE!!!!!!!! si sapa-te adanc......foarte adanc...... :goodposting: upx... N-am mai trecut de mult pe-aici.... dar vad ca derbedei se gasesc mereu.... Stanciuc,ce sa-ti mai zic,fatalaule?????? duten-mta...... AM SCRIS CORECT???:agree::D:D

Editat de kopacka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va fie rusine,ca va dati mai civilizati decat altii,dar vad ca nu va e greu sa va sloboziti la gura, si sa adresati injuri.

 

Cititi regulamentul forumului. Daca puteti sa faceti un om din vorbe,...faceti-l ,dar sa fie cu argumente si in limita bunului simt si al civilizatiei.Daca ramaneti in pana de idei nu injurati, ca nu veti face decat sa va coborati sub nivelul de inteligenta al celui cu care va contraziceti.

 

Ex:

CT:- ESTE ORA 23:30, SI AFARA E UN SOARE INSUPORTABIL.

CV:- DU-TE-N MATA DE MACHEDON

 

Dar,... macar e bine ca mai activeaza si harcov-ul.

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome to your messenger

cocalareeee

Personal Message

StanciuC

View Member Profile

Add as Friend

Send Message

Add to PM block list

Forward PM

Find Member's Topics

Find Member's Posts cocalareeee, Yesterday, 10:37 AM

 

 

membru

 

 

Group: Membru

Posts: 65

Member No.: 40.586

Joined: 23-July 08

 

 

 

ia o mu-ie fraiere. cat despre ingropat, ingroap-o pe ma-ta pe tac-tu,, pe sor-ta si ce mai ai tu prin casa. adanc de tot nici viermii sa nu ajunga la ei. ghertoiule. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Acest mesaj mi-a trimis Viermele asta,Stancic... Nu stiu de ce nu scrie aici??hahahahaha :goodposting:

Editat de kopacka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astfel de mesaje se trimit tot timpul intre useri ,dar pe PM. Trebuie sa raspundeti cu aceasi moneda dar pe PM. Daca idiotu' sau idiotii persista in prostie sau ofense,aveti dreptul sa anuntati moderatorii sau adminul de abuzul la care sunteti supusi.Aceasta posibilitate se poate exprima printr-un PM la moderator-admin sau prin optiuneaa nou introdusa in dreptul fiecarui post stanga jos, langa [TOP] este un buton pe care scrie [ ! REPORT ], folositi-l cu incredere.

 

Va multumesc de intelegere.

 

N-am nimic impotriva ca ne(va) aprati comunitatea, dar nu cadeti in capcana asa usor. "Fiecare pasare pe limba ei piere", zicea o vorba din batrani.Asa si el(ei) se vor potoli la un moment dat daca nu mai sunt bagati in seama.

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ca exista topicul asta, ca ar fii pline restul de pe Harghita si Covasna de "mizerii"!!!

Felicitari DLI ca l-ai creat! :)

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un (cuvant urat). Nici nu merita sa citesti. Am scapat de el; s-a impuscat ieri. Scrie pe hotnews.

NO SHIT!O fi ajuns si la rubrica NO COMMENT pe Euronews!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...