Sari la conținut

Palavre(dedicat Off-topicarilor)


DLI
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 185
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

CONTROLATI-VA!!! :D :D :lol:

HELL YEAH........uitati-va in oglinda si dati-va niste palme! Amu' glumesc sper sa nu se supere nimeni! :rose:

Asa ca mai bine luati o bere bagati-o in gura si deschideti esofagul si goliti berea ascultand muzica si sunet de motoare! :D :rose: :P :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata dreptate ai !!! :D

 

Tocmai ai demonstrat ca vorbesc mai multe limbi decat tu, deci sunt mai cult !!

 

Ca sa nu vb de faptul ca gandesc, cea ce nu se poate spune despre tine :crack:

 

Am vazut multi viteji ca tine, si iti zic, ca dupa 2 capuri in gura o sa vorbesti altfel !!! :blbl:

 

 

iar esti pe contrasens_oi vorbi tu multe limbi,dar le vorbesti prost_se spune"capete"nu"capuri"_UN CAP-DOUA CAPETE_un-doi,genul masculin;o-doua,genul feminin;un-doua,genul neutru_cred ca ti-ai amintit daca ai fost la lectia asta_zici ca esti cult si gandesti_uite aici_daca stii cine a spus : CUGET DECI EXIST chiar ca esti cult_daca nu,?!?_cat despre ce faci cu capul tau,e treaba ta_ti-as propune sa-l folosesti in scopuri mai utile_eu iti cer scuze inca odata pt nebunia in care am intrat dintr-o confuzie si iti propun sa bem o bere_bate-te cu altii ca pe mine nu ma reprezinta chestia asta_am canvigerea ca la o intrunire vom bea o bere impreuna_imi pare rau ca tu nu vei sti ca o bei cu cel pe care-l ameninti acum_te respect,te salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar esti pe contrasens_oi vorbi tu multe limbi,dar le vorbesti prost_se spune"capete"nu"capuri"_UN CAP-DOUA CAPETE_un-doi,genul masculin;o-doua,genul feminin;un-doua,genul neutru_cred ca ti-ai amintit daca ai fost la lectia asta_zici ca esti cult si gandesti_uite aici_daca stii cine a spus : CUGET DECI EXIST chiar ca esti cult_daca nu,?!?_cat despre ce faci cu capul tau,e treaba ta_ti-as propune sa-l folosesti in scopuri mai utile_eu iti cer scuze inca odata pt nebunia in care am intrat dintr-o confuzie si iti propun sa bem o bere_bate-te cu altii ca pe mine nu ma reprezinta chestia asta_am canvigerea ca la o intrunire vom bea o bere impreuna_imi pare rau ca tu nu vei sti ca o bei cu cel pe care-l ameninti acum_te respect,te salut !

 

Dl 'motola...iu', ai grija ca nu cumva sa-ti dau lectii de limba maghiara, ca sunt sanse sa nu scapi cu viata. (vei intra in coma intelectuala de gradul 5)

 

Ma gandesc de mai multe ori inainte sa stau jos la o bere cu necunoscuti in tara asta.

(cred ca stii cauza)

 

Cat despre 'vitejiiiii......ii' care dau cu pareri in stanga si in dreapta, fara sa se arate, mai bine nu zic nimic, pt ca oricum o sa apara pe forum expresia 'cuvant urat' !!!!

 

 

Eu imi asum responsabilitatea pt tot ce am zis, si cine probleme cu chestia asta, poate sa-mi faca o favoare. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

YYeee!Am castigat si eu o cagula si o plasa de bagaje cu concursul organizat de UniversMoto.Pe lista castigatorilor am mai vazut si o persoana din Odorhei,parca:P ...atat..ma dadeam si eu mare:P :laugh: :D :( :D :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YYeee!Am castigat si eu o cagula si o plasa de bagaje cu concursul organizat de UniversMoto.Pe lista castigatorilor am mai vazut si o persoana din Odorhei,parca:P ...atat..ma dadeam si eu mare:P :laugh: :D :D :D :P :(

Bravo mai asta........ :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
IceLord : NU MAI SALUTA CU " AHOI!",nu suntem marinari. :)

 

:)

Cine o zis ca suntem marinari?

Noi suntem PIRATI asa ca AHOI :) ;) :D

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

se vrea o plecare la radauti,si a motociclistilor din covasna.din cei ce vor sa mearga,s-a stabilit ca se face jonctiunea la tg. secuiesc ,in petromul de la intrare la ora 12:00,unde se vor unii "grupurile" tg;sf; samd.

pentru cei interesati,sa se alture acestei trupe formata, atat din cv cat si din hr(cu jonctiune pe undeva),bagati aici ca nu mai vroiam sa deschid un topic nou.

 

Pista,Gyuri,... treziti-va! Dati si voi un raspuns la treaba asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vrea o plecare la radauti,si a motociclistilor din covasna.din cei ce vor sa mearga,s-a stabilit ca se face jonctiunea la tg. secuiesc ,in petromul de la intrare la ora 12:00,unde se vor unii "grupurile" tg;sf; samd.

pentru cei interesati,sa se alture acestei trupe formata, atat din cv cat si din hr(cu jonctiune pe undeva),bagati aici ca nu mai vroiam sa deschid un topic nou.

 

Pista,Gyuri,... treziti-va! Dati si voi un raspuns la treaba asta.

Am vazut un grup de CV la Radauti, dar din pacate numa la parada i-am vazut am mers aproape de ei pentru un timp!Voi ma-ti vazut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Cata dreptate ai !!! :D

 

Tocmai ai demonstrat ca vorbesc mai multe limbi decat tu, deci sunt mai cult !!

 

Ca sa nu vb de faptul ca gandesc, cea ce nu se poate spune despre tine :)

 

Am vazut multi viteji ca tine, si iti zic, ca dupa 2 capuri in gura o sa vorbesti altfel !!! :D

Uite mah ce analfabet! :grinbandit: "vorbesc mai multe limbi decat tu" in loc de "vorbesc mai multe limbi decat tine"; "dupa 2 capuri in gura o sa vorbesti altfel" in loc de "dupa doua capete in gura o sa vorbesti altfel".

Si mai este ceva: borosz zoltan este homosexual. Nu ma credeti? O sa aduc dovezi cat de curand.... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite mah ce analfabet! :blink: "vorbesc mai multe limbi decat tu" in loc de "vorbesc mai multe limbi decat tine"; "dupa 2 capuri in gura o sa vorbesti altfel" in loc de "dupa doua capete in gura o sa vorbesti altfel".

Si mai este ceva: borosz zoltan este homosexual. Nu ma credeti? O sa aduc dovezi cat de curand.... :)

Si eu ma mai balbai in romana si sunt roman! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite mah ce analfabet! :grinbandit: "vorbesc mai multe limbi decat tu" in loc de "vorbesc mai multe limbi decat tine"; "dupa 2 capuri in gura o sa vorbesti altfel" in loc de "dupa doua capete in gura o sa vorbesti altfel".

Si mai este ceva: borosz zoltan este homosexual. Nu ma credeti? O sa aduc dovezi cat de curand.... :blink:

 

Bei machedonian nehalit ce esti, in locul tau as avea grija cu afirmatii !!! (Sa nu cumva sa-ti dovedesc eu cate ceva)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahahhahahahaa esti gay ! :grinbandit: :blink: :)

 

Am ajuns iara la momentul cand te faci de ras, in fata la toata lumea Aureliane (sau Mirel te cheama ?)!!

 

Pana acum toate PM-urile pe care le-ai scris, au inceput cu ''aoleu", acum ai trecut la "ahahahahaha", tare curios sunt ce urmeaza !!

 

Oricum te rog frumos sa nu incetezi, ca tare se distreaza lumea. Tu esti eroul tuturor de pe forum !!!

 

Cand ajung mare vreau sa fiu exact ca tine !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite mah ce analfabet! :goodposting: "vorbesc mai multe limbi decat tu" in loc de "vorbesc mai multe limbi decat tine"; "dupa 2 capuri in gura o sa vorbesti altfel" in loc de "dupa doua capete in gura o sa vorbesti altfel".

Si mai este ceva: borosz zoltan este homosexual. Nu ma credeti? O sa aduc dovezi cat de curand.... :agree:

 

 

Mai Satancuc...ce dracu ma..te-au banat de pe forumul dedicat lui guta ??ce vrei aici ma frustratule?nici macar nu esti motociclist...Te-ai facut de cacao si cu alte posturi de ale tale mai oligofrene...du-te amice,adu dovezi ....dar...cauta mult si sapa adaaaaanc !!hahahaha

Editat de serious sam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns iara la momentul cand te faci de ras, in fata la toata lumea Aureliane (sau Mirel te cheama ?)!!

 

Pana acum toate PM-urile pe care le-ai scris, au inceput cu ''aoleu", acum ai trecut la "ahahahahaha", tare curios sunt ce urmeaza !!

 

Oricum te rog frumos sa nu incetezi, ca tare se distreaza lumea. Tu esti eroul tuturor de pe forum !!!

 

Cand ajung mare vreau sa fiu exact ca tine !!

Omule Chel si Urat, pe mine ma cheama Costantin. Costi. Nu ma cheama mirel, mirel e nume de fata. Cred ca te-ai vorbit pe pm cu ala care imperecheza caini si le vinde puii, betigas il cheama. Si ala tot mirel ma numea. Dar ala cauta lipeala, e homalau, are 28 de ani si sta cu mami lui. In alta ordine de idei, aduna-te, fa o diferenta intre PM si TOPIC. Eu am scris pe topic, uratanie agresiva si analfabeta. Noroc cu mine, ca asa mai inveti si tu romaneste. Vii in CT si ceri o paine in ungureste si te impusca baietii direct in cap.

 

Mai Satancuc...ce dracu ma..te-au banat de pe forumul dedicat lui guta ??ce vrei aici ma frustratule?nici macar nu esti motociclist...Te-ai facut de cacao si cu alte posturi de ale tale mai oligofrene...du-te amice,adu dovezi ....dar...cauta mult si sapa adaaaaanc !!hahahaha

Tarane, in Cheia ti-am vazut consatenii uitandu-se la tv cu vaca-n casa. Cica "statiunea Cheia"...asa arata Sulina in 1700,cum arata Cheia acum. Iti place sugiucu unguresc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule Chel si Urat, pe mine ma cheama Costantin. Costi. Nu ma cheama mirel, mirel e nume de fata. Cred ca te-ai vorbit pe pm cu ala care imperecheza caini si le vinde puii, betigas il cheama. Si ala tot mirel ma numea. Dar ala cauta lipeala, e homalau, are 28 de ani si sta cu mami lui. In alta ordine de idei, aduna-te, fa o diferenta intre PM si TOPIC. Eu am scris pe topic, uratanie agresiva si analfabeta. Noroc cu mine, ca asa mai inveti si tu romaneste. Vii in CT si ceri o paine in ungureste si te impusca baietii direct in cap.

 

 

Tarane, in Cheia ti-am vazut consatenii uitandu-se la tv cu vaca-n casa. Cica "statiunea Cheia"...asa arata Sulina in 1700,cum arata Cheia acum. Iti place sugiucu unguresc?

 

Ai dreptate, pe tine te cheama 'Mirela', prieteni stiu de ce !!!! :goodposting:

 

muuuhahaha Asta cu cheia este chiar tare !!!

 

La noi cheia inseamna, ca ne dam acolo cu motoarele, bei homo stupidus si imbecilus ce esti !!! :agree:

 

Asteptam cu toti dovezile !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bei machedonian nehalit ce esti, in locul tau as avea grija cu afirmatii !!! (Sa nu cumva sa-ti dovedesc eu cate ceva)

Lasa-l mai omule, nu vezi ca vrea sa te scoata din sarite, nu-l baga in seama!

 

Omule Chel si Urat, pe mine ma cheama Costantin. Costi. Nu ma cheama mirel, mirel e nume de fata. Cred ca te-ai vorbit pe pm cu ala care imperecheza caini si le vinde puii, betigas il cheama. Si ala tot mirel ma numea. Dar ala cauta lipeala, e homalau, are 28 de ani si sta cu mami lui. In alta ordine de idei, aduna-te, fa o diferenta intre PM si TOPIC. Eu am scris pe topic, uratanie agresiva si analfabeta. Noroc cu mine, ca asa mai inveti si tu romaneste. Vii in CT si ceri o paine in ungureste si te impusca baietii direct in cap.

 

 

Tarane, in Cheia ti-am vazut consatenii uitandu-se la tv cu vaca-n casa. Cica "statiunea Cheia"...asa arata Sulina in 1700,cum arata Cheia acum. Iti place sugiucu unguresc?

Bai asta, i-a dute tu si date cu salupa pe nisip ca esti cam plictisitor!

Vezi ca de la malul marii au iesit primele taraturi pe uscat - dute si plimbate cu fratii tai!

Hai sa te vad cat te tine clanta!?

Chiar am chef sa-ti fac o clisma verbala!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l mai omule, nu vezi ca vrea sa te scoata din sarite, nu-l baga in seama!

 

 

Bai asta, i-a dute tu si date cu salupa pe nisip ca esti cam plictisitor!

Vezi ca de la malul marii au iesit primele taraturi pe uscat - dute si plimbate cu fratii tai!

Hai sa te vad cat te tine clanta!?

Chiar am chef sa-ti fac o clisma verbala!

Clanta are aia careia-i duci tu flori de 8 martie. Tot ei sa-i faci si clisma aia cu care te laudai mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...