Sari la conținut

Filmulete Din Romania


Postări Recomandate

Cred totusi, macar putin, ca tara noastra merita un coltisor in acest forum, unde sa postam filmulete din plimbarile noastre prin Romania. Vedem si noi ce tara frumoasa avem desi uneori negam asta. Locurile neatinse de civilizatie sunt mirifice.

 

Asa ca rog sa postati aici filmuletele din excursiile voastre, dar cele frumos realizate, nu filmulete din care nu se intelege nimic.

 

Am gasit pe youtube 3 filmulete dintr-un tur de Romania facut de niste straini si excelent de bine montat si realizat:

 

part 1 gaGkKeS6sUU&feature=related

part 2 -tH-1cHXzAY&feature=related

part 3 L2weXps2keQ&feature=related

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoase imagini! Mi-a placut enorm sa revad locuri in care am fost, si sa descopar noi locuri de vizitat.

Da tara noastra este foarte frumoasa si sunt sigur ca mai sunt multe alte lucruri frumoase de vazut.

Felicitari protagonistilor, data viitoare cand mai faceti o asemenea escapada poate ne spune-ti si noua.

Bravo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK: specificare: filmuletele sunt facute de romani de'ai nostri.

Acum puneti si voi altele? din excursiile voastre? Eu acum tai unul facut de mine, amatoare. si o sa il pun aici

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred totusi, macar putin, ca tara noastra merita un coltisor in acest forum, unde sa postam filmulete din plimbarile noastre prin Romania. Vedem si noi ce tara frumoasa avem desi uneori negam asta. Locurile neatinse de civilizatie sunt mirifice.

 

Asa ca rog sa postati aici filmuletele din excursiile voastre, dar cele frumos realizate, nu filmulete din care nu se intelege nimic.

 

Am gasit pe youtube 3 filmulete dintr-un tur de Romania facut de niste straini si excelent de bine montat si realizat:

Faina treaba ce au facut oamenii astia!Mai rau e ca avem o tara frumoasa si ne batem jos de ea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super vreau so eu!!! las ca vine ea caldura. frum clipul raven. hai lume, cine mai are filmari????

Ia uite ce am gasit la enduristi, cei cu BMW: /index.php?showtopic=175161

Sper sa nu se supere cel care a deschis topicul acolo ca eu mi-am permis sa dau linkul aici... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Elena, cu filmuletul dinspre Cheia mi-ai adus aminte de filmuletul facut de Baiazid exact acum un an...in care mi se cam vede mie fundul tot drumul ca stateam pasager pe motorul din fata, iar pentru Transalpina...te urasc! :huh: Trebuie sa ajung anul asta pe acolo! Ce zici: facem o tura pe SLR-uri? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Elena, cu filmuletul dinspre Cheia mi-ai adus aminte de filmuletul facut de Baiazid exact acum un an...in care mi se cam vede mie fundul tot drumul ca stateam pasager pe motorul din fata, iar pentru Transalpina...te urasc! :huh: Trebuie sa ajung anul asta pe acolo! Ce zici: facem o tura pe SLR-uri? :cheers:

sigur, poate vine si o amica cu un DR...ca restu care ii stiu is cu vitezane nu se baga ei pe Transalpina ;) dar mai vorbim :huh:

 

alte filmulete?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...