Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

Pe vremea cand aveam scuter mergeam la service-ul de pe Aurel Vlaicu (cum mergi spre intersectia cu Grivitei, dupa ce treci de Biserica Petru si Pavel, la 100 m pe dreapta). Este un magazin care vinde scutere dar care are si service in curte!

Numele mecanicului - Paul

Eu am fost multumit de servicii si preturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare stie careva un electrician bun pentru scutere?datimi un numar de tel daca stiti.multam fain

 

suna aici si se rezolva.

0732141910

Mesaj completat

Salut . Am si eu nevoie de un mic ajutor. De unde sa-mi iau si eu un motor la 500 de euro sa-mi alin suferinta cu el?

 

uite aici gasesti la toate preturile:

http://www.tocmai.ro/anunturi/motociclete/romania.html

 

 

eventual restrange cautarea la bv si judetele limitrofe, sa nu dai mai mult pe transport decat pe cal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de o anvelopa 140/90-15M/C70S.

Caracterele subliniate nu stiu ce inseamna, dar apelez la ajutorul vostru.

Prefer second, doar sa aiba profil, a mea fiind super tocita.

 

Mesc,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presupun ca YB12AL-A2. Toate F650-urile au aceeasi baterie.

 

Nu o sa insir aici toata lista de locuri disponibile, iti dau 2:

MyMoto Tuning - str Morii colt cu Mihai Viteazu, in general le aveau pe stoc.

Ceva magazin pe Avram Iancu pe partea dreapta cum mergi dinspre centru, da va trebuit sa mergi pe jos pana descoperi magazinu. E un panou de reclama cam de dimensiunea unei foi A4 la strada, magazinu in sine fiind pe o straduta, ultima casa pe stanga. Sunt specializati pe baterii. In afara de faptul ca toata lumea zice ca-s ieftini nu stiu ce sa zic. Eu personal nu am gasit niciodata la ei ceea ce cautam, asa ca din proprie experienta nu ma bag la raportul calitatii.

Editat de Mougli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presupun ca YB12AL-A2. Toate F650-urile au aceeasi baterie.

 

Nu o sa insir aici toata lista de locuri disponibile, iti dau 2:

MyMoto Tuning - str Morii colt cu Mihai Viteazu, in general le aveau pe stoc.

Ceva magazin pe Avram Iancu pe partea dreapta cum mergi dinspre centru, da va trebuit sa mergi pe jos pana descoperi magazinu. E un panou de reclama cam de dimensiunea unei foi A4 la strada, magazinu in sine fiind pe o straduta, ultima casa pe stanga. Sunt specializati pe baterii. In afara de faptul ca toata lumea zice ca-s ieftini nu stiu ce sa zic. Eu personal nu am gasit niciodata la ei ceea ce cautam, asa ca din proprie experienta nu ma bag la raportul calitatii.

 

 

Ok mersi mult :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok mersi mult :laugh:

 

Vezi ca ai mai primit niste raspunsuri, le-am mutat la bursa locala.

 

@MotoMax: Nu mai da reporturi din astea stupide. Voi ati fost primii care ati pus preturi aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu un cauciuc 140/90 -15 m/c70 H vreau 110 ron (100 cauciucu 10 sa-l dea jos ) daca esti curios lasa un mesaj !! bafta !!

 

 

Pune-i o poza sa-l vad.

De interesat ma intereseaza, dar trebuie sa-i vad profilul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doresc sa aflu si eu adresa unui magazin ce comercializeaza rulmenti si simeringuri, ceva in genul celor de la rolling http://www.rollingsystem.ro/index.php?lang...tension=contact

imi trebuie 2 simeringuri marimea 47X28X10 si 40X25X8!

multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doresc sa aflu si eu adresa unui magazin ce comercializeaza rulmenti si simeringuri, ceva in genul celor de la rolling http://www.rollingsystem.ro/index.php?lang...tension=contact

imi trebuie 2 simeringuri marimea 47X28X10 si 40X25X8!

multumesc anticipat

 

Poti incerca si pe strada PARAULUI,cum intri din Calea Bucuresti pe partea stanga la vreo 100m,este un magazin care are firma SKF afara.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doresc sa aflu si eu adresa unui magazin ce comercializeaza rulmenti si simeringuri, ceva in genul celor de la rolling http://www.rollingsystem.ro/index.php?lang...tension=contact

imi trebuie 2 simeringuri marimea 47X28X10 si 40X25X8!

multumesc anticipat

 

La Faget pe 13 dec, cum mergi catre Tractoru/Rulmentu, pe stanga la parteru blocului de 10 etaje e un magazin cu rulmenti/semeringur/etc. Sansele-s destul de mici sa nu gasesti daca mergi cu codu rulmentului.

 

p.s. cine ma ajuta si pe mine cu imbusu ala de 22 (pentru o roata de Kawa z1000)? Multam anticipat.

Editat de m4v3rick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie cu disperare de un amortizor in stare buna pentru scooterul meu, distanta intre gauri este de 400mm, iar sistemul de prindere este ca cel din poza.

Platesc in limita bunului simt.

20090528165128_x9e__02215_zoom.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...