Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

vreau si io sa-mi verific motorul ! (Suzuki tl 1000 ) as vrea sa-l pun pe tester si nu am idee unde ! consuma 12-13 :yikes: indiferent cum merg !! help pls !!!

Editat de valitaz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut , am nevoie de putin ajutor .

 

Sunt din Rasnov si de marti incep orele in poligon , acolo in tractoru . Vreau sa stiu cu ce ajung pana acolo , ce trolee trebuie sa iau sau cum fac ? :huh:

 

 

 

 

Salut,

 

Iei autobuzul 23 pana in statia imediat urmatoare dupa sensul giratoriu 13 Decembrie cu Aurel Vlaicu. Treci strada si fata in fata cu BRD si BCR este o statie de unde poti lua autobuzul 2 sau troleul 8 care te duc pana in imediata apropiere a poligonului.

 

Dar, sfatul meu este sa iei un taxi ca altfel pierzi mult timp pe drum. Toti stiu unde este fostul RAR.

 

Bafta cu scoala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-as putea sa merg cu trenul pana in Gara Mare si de acolo sa merg pana in statie sa iau 8-ul ?

Asa e si mai simplu. In fata garii pe partea dreapta e statia de autobuz si de acolo iei 8-ul pana la capat. 8-ul trece destul de des, deci nu trebuie sa astepti mult. De unde cobori din troleu mai mergi 200 de metri spre Sanpetru si pe stanga se face strada Vasile Goldis, fostul RAR e pe dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buun :-L toti se pricep la trolee :grinbandit: da la un service cu tester (diagnoza ) pentru z 1000 sau tl 1000 nu stie nimeni ??? :( atunci marti sau miercuri merg la ploiesti) @cmasaiu daca vrei sa vii da un semn pe PM ! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,am mare nevoie de putin ajutor azi. Am reusit ieri cand mi-am schimbat uleiul, sa-mi sparg baia de ulei :rusinica: (nu,nu am strans prea tare surubul :angryfire: ) si acum am nevoie sa o dau jos sa o duc la sudat si n-am nici cea mai vaga idee despre cum se face. E vreun cunoscator? Nu as vrea sa ma complic cu vreun service (vorbeste de platforma->du moto la service->mergi cu baia la sudat->ia moto de la service cu platforma).

Editat de crazydanutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Poate ma ajuta cineva cu un sfat: merita motoru` banii care-i cere propietaru?

/index.php?/topic/669311-vand-vbr-600rr-08/

 

ms

 

Merita! Din pacate la noi in tara lumea nu gandeste asa, se cauta motoare din 2012 la 5000 eur. Probabil ca nu va scapa de ea cat de curand la pretu' asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut expre` Âşi numai acest produs : ( Sprint HS Extrabody ) http://www.sprintcar.ro/produse-chimice/produse-pentru-antifonare-si-protectie/161-antifon-texturat-hs-pe-baza-de-rasini-si-gel-extrabody-car-.html

 

CUnoaÂşte cineva o locație precisă unde aÂş putea găsi în BraÂşov ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,am mare nevoie de putin ajutor azi. Am reusit ieri cand mi-am schimbat uleiul, sa-mi sparg baia de ulei :rusinica: (nu,nu am strans prea tare surubul :angryfire: ) si acum am nevoie sa o dau jos sa o duc la sudat si n-am nici cea mai vaga idee despre cum se face. E vreun cunoscator? Nu as vrea sa ma complic cu vreun service (vorbeste de platforma->du moto la service->mergi cu baia la sudat->ia moto de la service cu platforma).

 

S-a rezolvat partial :bounce: . Cu un pic de ajutor (bine foarte mult ajutor) din partea lui "cristyodb" am dat ieri baia de ulei jos (evident cu motor cu tot) azi sun si duc baia la sudat. sper ca saptamana viitoare sa pot sa ies si eu la o plimbarica :burnout:

Multumesc si lui "Virus3nd3r" pentru pontul cu sudura.

 

Numa' bine, mai postez pe masura ce lucru la ea :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a rezolvat partial :bounce: . Cu un pic de ajutor (bine foarte mult ajutor) din partea lui "cristyodb" am dat ieri baia de ulei jos (evident cu motor cu tot) azi sun si duc baia la sudat. sper ca saptamana viitoare sa pot sa ies si eu la o plimbarica :burnout:

Multumesc si lui "Virus3nd3r" pentru pontul cu sudura.

 

Numa' bine, mai postez pe masura ce lucru la ea :kick:

cred ca am uitat sa iti zic sa o cureti bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aduce cineva de pe aici produse de pe fc-moto.de?

 

cumpara direct de la ei, platesti cu paypal sau ramburs si iti vine acasa coletu cu DHLu. Yo asa fac.(casca si geaca is de la ei cumparate, vin cam im 10-14zile, poate si mai repede)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpara direct de la ei, platesti cu paypal sau ramburs si iti vine acasa coletu cu DHLu. Yo asa fac.(casca si geaca is de la ei cumparate, vin cam im 10-14zile, poate si mai repede)

Merci de info!

Cat ai platit pt transport?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci de info!

Cat ai platit pt transport?

 

Scrie pe site mah lepro:

 

 

Deutschland 3,90 €

Ăsterreich 6,90 €

Argentina 14,90 €

Australien 14,90 €

Bulgaria 7,90 €

Belgium 6,90 €

Bosnia 14,90 €

Brazil 14,90 €

Canada 14,90 €

China 14,90 €

Czech Republic 7,90 €

Danmark 7,90 €

Estonia 9,90 €

Finland 9,90 €

France 7,90 €

Greece 9,90 €

Great Britain 8,90 €

Hungary 7,90 €

Luxembourg 6,90 €

Lithuania 9,90 €

Latvia 7,90 €

New Zealand 14,90 €

Netherlands 6,90 €

Norway 13,90 €

Indonesia 14,90 €

Italy 7,90 €

Irland 9,90 €

Israel 14,90 €

Japan 14,90 €

Portugal 7,90 €

Poland 7,90 €

Russian Federation 14,90 €

Romania 7,90 €

Switzerland 13,90 €

Spain 9,90 €

Slovenia 7,90 €

Slovakia 7,90 €

TĂźrkei 14,90 €

Sweden 8,90 €

United States 14,90 €

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi toata ziua mi-ai creat discomfort psihic... incet, incet ma faci sa devin violent!

In plus, de ce mi-ai dat toata lista? Am intrebat io cumva de Estonia sau Bosnia? :disappointed:

 

Pai de unde sa stiu de unde esti? Esti roman?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1333034225[/url]' post='3089835']

Salut. Cine ma poate ajuta cu un DVD-Rom pe usb pentru cateva ore? Trebuie sa pun windows pe un laptop fara dvd. Dar un windows original cine are?

 

Windows xp original te pot ajuta eu daca ai nevoie ;)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Cine ma poate ajuta cu un DVD-Rom pe usb pentru cateva ore? Trebuie sa pun windows pe un laptop fara dvd. Dar un windows original cine are?

 

se pune cu stick boot-ubil windowsul fff repede daca vrei ajutor da un pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...